Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. powodzenia i napisz o efektach
  2. dokladnie odpowietrzyc uklad, dolewajac plyn,najlepiej wlewajac go do zbiorniczka,odkrecic srobki we wszystkich kolach i pompowac,jedna osoba pompuje-druga dolewa plynu-jesli zacznie leciec plyn ze wszystkich kol-zakrecic odpowietrzniki i dolac plynu
  3. tak samo [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________dla pewnosci,gdzie dokladnie pret włożyc-zobacz w innej |B5
  4. kazdy sklep z czesciami jest w stanie zamowic
  5. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22551.0.html;highlight=otwieranie+maski
  6. bardzo dobra wiadomość Ciekawe na jakiej zasadzie to działa podobnie,jak z innymi sterownikami-po wymianie nalezy "przyuczyc" Vinu i jest dobrze-to samo jest tu-wbijasz kod i dziala,ale jesli jest ori z tego auta-nic nie musisz robic,bo producent zadbal,zeby sterownik z radia wspolgral z innymi
  7. sprobuj wyjac zaslepke pod rekojescia recznego i popielniczki z tylu
  8. mysle,ze logi 031,032 i 034 sondy moglyby wyjasnic jej prace,jesli jest uszkodzona-bedzie mialo to wplyw na jej prace,a co sie z tym wiaze-zle ustalenie dawki paliwa i mozliwosc wystapienia spalania stukowego i "odciecia"
  9. daj nr na pw-powiem co i jak [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:08_________________________________________________ jak juz na shellu-to zalewaj Ultimate 97,lub na tesco 99- zawsze to lepsza kultura pracy silnika
  10. jakie paliwo lejesz?jak masz dostep do vaga logi zrob [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 11:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_asn_wypadanie_zaplonow_cylindry_456-t105791.0.html; topicseen moze sie przyda do sprawdzenia-wszakze to nie V-ka,ale kat tez ma wiec i moze u Ciebie katt sie przytkal
  11. http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_zarowki_podswietlenie_popielniczki-t68345.0.html;topicseen moze komus sie przyda
  12. pewnie,ze moge-tylko nie wiem,czy po moich "zmianach",sonada bedzie pokazywac to,co powinna seria i nie dzis,bo juz jestem po kilku piwach [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 23:21_________________________________________________ Chyba tak, bo sonda potrzebuje też odpowiedniej temp. do pracy. wlasnie wrocilem z "testow" sonda na zimnym silniku u mnie pokazuje 1,710.a na rozgrzanym 1,616 jesli mialoby byc ponizej 1ms,to u mnie sonda ledwo zipie... :gwizdanie:- ale w tej sytuacji chyba mozna Lemmiwinksa odpalic i sprobowac na plus i na minus-potem zlogowac i zobaczyc czy bedzie efekt...nota bene-sniegu u mnie i lekki mrozik-szkoda,ze nie mam Q ale i tak zabawa byla...
  13. i ja mialem podobnie-ukrecony wirnik-temp,podskakiwala na wyzszych obrotach,ale spokojnie dalo sie jechac,
  14. bo jest inne cisnienie w silniku,niz na zewnatrz
  15. nic-tak ma byc-na desce zawsze pokaze 90,choc w rzeczywistosci bedzie wiecej
  16. AMB ma chyba 170KM Nie spotkałem sie z b6 która miała 180KM... moze i ma taki szczegół...
  17. ...ja mam ten jeden-w AVJ nie trzeba...
  18. przy alarmie mrugaja Ci czerwone? a z przodu kierunki?-to jak to jest podlaczone? powinny migac kierunki przy zamknieciu i z przodu i z tylu,jesli masz podlaczone,ze mrugaja tylne postojowki-przyczyn szukalbym w centralce alarmu i podlaczeniu kabli
  19. ...nie wiem,co napisac u mnie -1 bylo wczoraj,a dzis 2*-pali od kopa
  20. AVJ-150,BFB-163,AMB-180 i BEX-190
  21. najrzadziej spotykanym silnikiem jest 170 konny-w wiekszosci egzemplazy ,szedl do Stanow,potem 180 koni,jednak najpopularniejszym 150 koni ,jak i w B5,tak i w B6-w B6 sa 4 jednostki-150,163,180 i 190 S-line
  22. 150,163,170,180,190
  23. i ja bym nie jezdzil,pompe bez plynu na pewno szlag trafi
  24. to o ktore swiatla Ci chodzi nie bardzo rozumiem posta-nie swieca czerwone-postojowe z tylu?a jak zamykasz auto-mrugaja czerwone?
  25. wszystko masz opisane w dziale o Audio-ja bym wygluszal-takie moje zdanie,ale to temat na inny watek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.