Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AJM] Zerwana linka maski
powodzenia i napisz o efektach
-
[B5 1Z] Po czasie słabną hamulce
dokladnie odpowietrzyc uklad, dolewajac plyn,najlepiej wlewajac go do zbiorniczka,odkrecic srobki we wszystkich kolach i pompowac,jedna osoba pompuje-druga dolewa plynu-jesli zacznie leciec plyn ze wszystkich kol-zakrecic odpowietrzniki i dolac plynu
-
[B5 AJM] Zerwana linka maski
tak samo [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 22:19_________________________________________________dla pewnosci,gdzie dokladnie pret włożyc-zobacz w innej |B5
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
kazdy sklep z czesciami jest w stanie zamowic
-
[B5 AJM] Zerwana linka maski
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t22551.0.html;highlight=otwieranie+maski
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
bardzo dobra wiadomość Ciekawe na jakiej zasadzie to działa podobnie,jak z innymi sterownikami-po wymianie nalezy "przyuczyc" Vinu i jest dobrze-to samo jest tu-wbijasz kod i dziala,ale jesli jest ori z tego auta-nic nie musisz robic,bo producent zadbal,zeby sterownik z radia wspolgral z innymi
-
[ALL B6] Wyciągnięcie zapalniczki
sprobuj wyjac zaslepke pod rekojescia recznego i popielniczki z tylu
-
[B6 ALT] Spadek mocy, brak przyspieszenia,
mysle,ze logi 031,032 i 034 sondy moglyby wyjasnic jej prace,jesli jest uszkodzona-bedzie mialo to wplyw na jej prace,a co sie z tym wiaze-zle ustalenie dawki paliwa i mozliwosc wystapienia spalania stukowego i "odciecia"
-
[B6 ALT] Spadek mocy, brak przyspieszenia,
daj nr na pw-powiem co i jak [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 12:08_________________________________________________ jak juz na shellu-to zalewaj Ultimate 97,lub na tesco 99- zawsze to lepsza kultura pracy silnika
-
[B6 ALT] Spadek mocy, brak przyspieszenia,
jakie paliwo lejesz?jak masz dostep do vaga logi zrob [br]Dopisany: 20 Grudzień 2009, 11:08_________________________________________________http://www.a4-klub.pl/smf/b6_asn_wypadanie_zaplonow_cylindry_456-t105791.0.html; topicseen moze sie przyda do sprawdzenia-wszakze to nie V-ka,ale kat tez ma wiec i moze u Ciebie katt sie przytkal
-
[B5 ADR] Podsiwtlenie zapalniczki i popielniczki..
http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wymiana_zarowki_podswietlenie_popielniczki-t68345.0.html;topicseen moze komus sie przyda
-
[B6 AVJ] Prośba o analize - logi 003 oraz 011 - możliwy spadek mocy?? 1,8T AVJ
pewnie,ze moge-tylko nie wiem,czy po moich "zmianach",sonada bedzie pokazywac to,co powinna seria i nie dzis,bo juz jestem po kilku piwach [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 23:21_________________________________________________ Chyba tak, bo sonda potrzebuje też odpowiedniej temp. do pracy. wlasnie wrocilem z "testow" sonda na zimnym silniku u mnie pokazuje 1,710.a na rozgrzanym 1,616 jesli mialoby byc ponizej 1ms,to u mnie sonda ledwo zipie... :gwizdanie:- ale w tej sytuacji chyba mozna Lemmiwinksa odpalic i sprobowac na plus i na minus-potem zlogowac i zobaczyc czy bedzie efekt...nota bene-sniegu u mnie i lekki mrozik-szkoda,ze nie mam Q ale i tak zabawa byla...
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
i ja mialem podobnie-ukrecony wirnik-temp,podskakiwala na wyzszych obrotach,ale spokojnie dalo sie jechac,
-
[B5 AEB] Brak wskazań temp cieczy chłodzącej
bo jest inne cisnienie w silniku,niz na zewnatrz
-
[B5 AEB] Brak wskazań temp cieczy chłodzącej
nic-tak ma byc-na desce zawsze pokaze 90,choc w rzeczywistosci bedzie wiecej
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
AMB ma chyba 170KM Nie spotkałem sie z b6 która miała 180KM... moze i ma taki szczegół...
-
[B5 AKN] Jak zwiększyć obroty????
...ja mam ten jeden-w AVJ nie trzeba...
-
[ALL B5] Brak świateł tylnych
przy alarmie mrugaja Ci czerwone? a z przodu kierunki?-to jak to jest podlaczone? powinny migac kierunki przy zamknieciu i z przodu i z tylu,jesli masz podlaczone,ze mrugaja tylne postojowki-przyczyn szukalbym w centralce alarmu i podlaczeniu kabli
-
Zima kontra nasze niunie:)
...nie wiem,co napisac u mnie -1 bylo wczoraj,a dzis 2*-pali od kopa
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
AVJ-150,BFB-163,AMB-180 i BEX-190
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
najrzadziej spotykanym silnikiem jest 170 konny-w wiekszosci egzemplazy ,szedl do Stanow,potem 180 koni,jednak najpopularniejszym 150 koni ,jak i w B5,tak i w B6-w B6 sa 4 jednostki-150,163,180 i 190 S-line
-
[ALL] Czy 1.8 turbo ma tylko 150km??
150,163,170,180,190
-
[B5 AFN] Jazda bez wspomagania??
i ja bym nie jezdzil,pompe bez plynu na pewno szlag trafi
-
[ALL B5] Brak świateł tylnych
to o ktore swiatla Ci chodzi nie bardzo rozumiem posta-nie swieca czerwone-postojowe z tylu?a jak zamykasz auto-mrugaja czerwone?
-
[ALL B6] Demontaż tapicerki przednich drzwi
wszystko masz opisane w dziale o Audio-ja bym wygluszal-takie moje zdanie,ale to temat na inny watek