Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. bo tak powinno byc ustawione-klapka nie ma prawa sama sie otworzyc
  2. ja u mnie robie dla a4 za darmo
  3. ten jest czujnikiem od klimatyzacji-reguluje nawiew,a od temperatury jest w podsufitce-reguluje tepmerature,jak ustawisz na "auto"
  4. poszukaj w dziale spoty i zloty-w twojej okolicy-na pewno bedzie szybciej
  5. ja swoje zalozylem tylko w jednym celu-jak sa zapalone-zakrety sa swietnie doswietlone...
  6. moglo byc i tak,ale wtedy by kontrolka pokazywala cuda...
  7. nie-dadza po banie najczesciej odwiedzajacym wątek... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 01:10_________________________________________________ups...k**wa to ja...
  8. moze,o ile grzebal przy immo-ale stosujac odcinke wcale nie trzeba grzebac przy immo-jednak jedno wcale nie wyklucza drugiego-najlepiej zapytac goscia ,ktory to robil-co zrobil jesli grzebal przy immo-wylaczajac "odcinke"-powodujesz,ze wyskoczy blad-rozumiesz?
  9. ...o tej porze Prezio nie siedzi na Forum,wiec Mu Świąt nic nie popsuje,a o tym byla mowa...wykozystałes moment lisie...
  10. jeszcze nie widzialem BEX-a ktory mial wymiane rozrzadu po takim przebiegu, no chyba ze druga szczerze to i ja jestem zaskoczony tym-z moich zrodel wynika pierwsza wymiana rozrzadu-przy 80 tys nastepna najdalej przy 160/170-ale max 180 wraz z pompą wody i lancuch rozrzadu nie wiecej,jak 200tys
  11. tak,jak pisalem-zmienic vaga na wersje niecrackowana ,bo crack,czasem uruchamia tylko czesc programu-lepiej jest miec keygen'a
  12. najlepiej to by bylo wlac w uklad jakis plyn do czyszczenia rur i pojezdzic chwile-potem spuscic roztwor i wlac normalnego plynu-powinno rozpuscic drobny syf w ukladzie
  13. wiec po co zakladales? ja uzywam tak czesto,jak sie da,nawet jezdzac w nocy-zapalalem(dopuki sie zarnik nie spalil) i nie zaluje zakupu i mod wyszedl na plus
  14. sprobuj odpowietrzyc jeszcze raz
  15. no tak,lampka zgasla,a co do bledu-nie pamietam,ale skoro tak mowisz,to chyba tak jest...
  16. gdzies jest zatkane,ze nie ma obiegu,jesli nie termostat,nagrzewnica,chlodnica i pompa-to juz tylko kanaly w silniku pozostaly+węże
  17. chyba Cie nie zrozumialem-transponder ze starego kluczyka ,masz na mysli?
  18. bialo-niebieski,lub czerwono-niebieski nie pamietam dokladnie :gwizdanie:
  19. do czego to ma sluzyc?
  20. no nie ma-powinien byc narysowany znak klucza na nim bateria nie ma nic wspolnego z immo-transponder wysyla fale elektromagnetyczne ,poprzez spirale dookola stacyjki ,do sterownika silnika-jesli kod sie zgadza-auto odpala,immo ma znaczenie tylko podczas odpalania silnika-jak juz bedzie chodzil-immo juz nie ma nic do rzeczy-sygnal jest tylko na start jesli scyzoryk dziala normalnie-odpalasz nim auto i otwierasz nim je-nie ma obaw-komputer moze pokazac blad w sterowniku-ale to moze byc cos starego-dobry fachowiec najpierw kasuje bledy,potem odpala auto kilka razy i sprawdza,czy blad sie powtarza-potem stawia diagnoze
  21. jak zrobimy choinke na calą strone-Miron zamknie nam wątek...
  22. błędy zostają po takim zabiegu ja tak gasilem check engine
  23. Vag/silnik/adaptacje/kanal00,lub odpiecie klem od AKU na okolo 30-40 minut

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.