Treść opublikowana przez domjenick
-
Wyciągniecie turbosprężarki oraz ustawienie sztangi wastegate w Audi A4 B5 1.8T AEB
bo tak powinno byc ustawione-klapka nie ma prawa sama sie otworzyc
-
Potrzebny VAG
ja u mnie robie dla a4 za darmo
-
[B6 AWX] Co to za czujnik na desce rozdzielczej?
ten jest czujnikiem od klimatyzacji-reguluje nawiew,a od temperatury jest w podsufitce-reguluje tepmerature,jak ustawisz na "auto"
-
Potrzebny VAG
poszukaj w dziale spoty i zloty-w twojej okolicy-na pewno bedzie szybciej
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
ja swoje zalozylem tylko w jednym celu-jak sa zapalone-zakrety sa swietnie doswietlone...
-
[B5 ADP] Odpala i gaśnie ...
moglo byc i tak,ale wtedy by kontrolka pokazywala cuda...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
nie-dadza po banie najczesciej odwiedzajacym wątek... [br]Dopisany: 25 Grudzień 2009, 01:10_________________________________________________ups...k**wa to ja...
-
[B5 ADP] Odpala i gaśnie ...
moze,o ile grzebal przy immo-ale stosujac odcinke wcale nie trzeba grzebac przy immo-jednak jedno wcale nie wyklucza drugiego-najlepiej zapytac goscia ,ktory to robil-co zrobil jesli grzebal przy immo-wylaczajac "odcinke"-powodujesz,ze wyskoczy blad-rozumiesz?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...o tej porze Prezio nie siedzi na Forum,wiec Mu Świąt nic nie popsuje,a o tym byla mowa...wykozystałes moment lisie...
-
[ALL B6] 1.8T 140KW (~190KM) Przegląd serwisowy
jeszcze nie widzialem BEX-a ktory mial wymiane rozrzadu po takim przebiegu, no chyba ze druga szczerze to i ja jestem zaskoczony tym-z moich zrodel wynika pierwsza wymiana rozrzadu-przy 80 tys nastepna najdalej przy 160/170-ale max 180 wraz z pompą wody i lancuch rozrzadu nie wiecej,jak 200tys
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
tak,jak pisalem-zmienic vaga na wersje niecrackowana ,bo crack,czasem uruchamia tylko czesc programu-lepiej jest miec keygen'a
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
najlepiej to by bylo wlac w uklad jakis plyn do czyszczenia rur i pojezdzic chwile-potem spuscic roztwor i wlac normalnego plynu-powinno rozpuscic drobny syf w ukladzie
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
wiec po co zakladales? ja uzywam tak czesto,jak sie da,nawet jezdzac w nocy-zapalalem(dopuki sie zarnik nie spalil) i nie zaluje zakupu i mod wyszedl na plus
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
sprobuj odpowietrzyc jeszcze raz
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
no tak,lampka zgasla,a co do bledu-nie pamietam,ale skoro tak mowisz,to chyba tak jest...
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
gdzies jest zatkane,ze nie ma obiegu,jesli nie termostat,nagrzewnica,chlodnica i pompa-to juz tylko kanaly w silniku pozostaly+węże
-
[ALL B5] VAG nie rozpoznaje kluczyka (scyzoryka)-pomożcie
chyba Cie nie zrozumialem-transponder ze starego kluczyka ,masz na mysli?
-
[B5 ADR] Woda się gotuje - brak obiegu przez chłodnicę
zatkana chlodnica...
-
[ALL B5] +12V po uruchomieniu silnika. Skąd?
bialo-niebieski,lub czerwono-niebieski nie pamietam dokladnie :gwizdanie:
-
[ALL B5] +12V po uruchomieniu silnika. Skąd?
do czego to ma sluzyc?
-
[B5 ADP] Odpala i gaśnie ...
no nie ma-powinien byc narysowany znak klucza na nim bateria nie ma nic wspolnego z immo-transponder wysyla fale elektromagnetyczne ,poprzez spirale dookola stacyjki ,do sterownika silnika-jesli kod sie zgadza-auto odpala,immo ma znaczenie tylko podczas odpalania silnika-jak juz bedzie chodzil-immo juz nie ma nic do rzeczy-sygnal jest tylko na start jesli scyzoryk dziala normalnie-odpalasz nim auto i otwierasz nim je-nie ma obaw-komputer moze pokazac blad w sterowniku-ale to moze byc cos starego-dobry fachowiec najpierw kasuje bledy,potem odpala auto kilka razy i sprawdza,czy blad sie powtarza-potem stawia diagnoze
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
jak zrobimy choinke na calą strone-Miron zamknie nam wątek...
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
błędy zostają po takim zabiegu ja tak gasilem check engine
-
[B5 AEB] Doładowanie po wymianie WG i założeniu home made Testpipa
Vag/silnik/adaptacje/kanal00,lub odpiecie klem od AKU na okolo 30-40 minut
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:decayed: