Treść opublikowana przez domjenick
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
http://www.youtube.com/watch?v=4TxW-oCldZA no i obiecany filmik z hidami 3000k w mgielnych-pierwsze wrazenia-spodziewalem sie koloru bardziej zoltego-ale po rozgrzaniu sie palnikow-swieci nawet przyzwoicie...no i kolejne dwie sprawy w moim odczuciu-polączenie 6000k w soczewce i 3000k w mgielnych= na prawde dobra widocznosc na sniegu(akurat taka pogode mialem przy kreceniu filmu) i druga sprawa to to,ze z lansem-nie ma to nic wspolnego,bo wyglad zewnetrzny na hidy 3000k,jest prawie taki sam ,jak w zwyklej zarowce,tylko hid swieci o wiele,wiel jasniej-dla mnie wybor hidow 3000k w mgielne ,jest strzalem w 10
-
[ALL B6] Automatyczne włączanie świateł po włączeniu stacyjki
taka konfiguracja wplywa ujemnie na ksenon,bo przetwornica potrzebuje wiecej pradu na start
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
sprobuj uzyc innego vaga
-
[ALL B7] Zabezpieczenie przed kradzieżą Pomoc
to nieproblem jak niema gniazda wpinają swóje ecu i odjeżdzają , bądz wyjmuja licznik i zakładają jakiś kabel przejściowy i też sie da pewnie,ze sie da
-
[ALL B7] Problemy z obrotami.....
(EVAP) Canister Purge Regulator Valve (N80) to jest taki maly zaworek-w B6 jest kolo filtra powietrza-u ciebie tez tam moze byc-jest odpowiiedzialny za odpowietrzanie baku teraz sobie przypomnialem,nidawno poruszalismy taki temat z kims innym-tu masz dodatkowe info na temat tego zaworka,a wlasciwie,jak wyglada w B6- http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_nie_odpala-t108643.0.html;msg1279817#msg1279817[br]Dopisany: 30 Grudzień 2009, 22:25_________________________________________________01089 EVAP emission control system. Incorect flow (001 upper limit exceeded) sprawdz,czy sie nie wypiął,lub nie zatkal
-
[ALL B7] Problemy z obrotami.....
08583-mieszanka za uboga na wolnych obrotach 01287-wolne obroty wyzsze 08825-nieszczelnosc w ukladzie powietrza 1089-nie wiem,co to jest,ale moze byc przytkany kat 01602-nie wiem co do pierwszego-wspomniana sonda do sprawdzenia,bloki 031,032 i 034 do zlogowania-potem pomyslimy drugi błąd-Vag/silnik/adaptacje/01 ustawianie wolnych obrotow-wartosci w B6 sa od 123(lub 127-nie pamietam dokladnie)i jednostka wyzej-100 obrotow wyzej-w Twoim przypadku w drugą strone,pewnie bedziesz potrzebował loginu,zeby tam wejsc trzeci błąd mówi o nieszczelnosci-wiec dolot od filtra,do turbiny zobacz dokladnie,rurke ,ktora łaczy DV z dolotem tez,odpowietrzniki do komory olejowej,jesli sa polaczone z dolotem-gdzies jest nieszczelnosc i silnik "lapie" powietrze,ktorego przeplywka nie zmierzyla,z tąd błąd tyle ode mnie...
-
[B5 ADP] Nierówne obroty oraz brak mocy na ciepłym silniku
wymiana filtrow paliwa,powietrza,sprawdzenie/wymiana wtryskiwaczy,czyszczenie/wymiana przepustnicy,sprawdzenie Vagiem,czy są błędy-jesli tak,to jakie/logi-od tego powinienes zacząć,a wtedy,jesli problem nie ustępuje-pytac na Forum,problem "falowania" obrotow,lub ich skoków opisywany byl na Forum wielokrotnie
-
[B5 AAH] Czy te błędy VAGa mogą wystąpić przy braku katalizatora ?
kasuj,pojezdzij i sprawdz,czy sie powtarzaja-potem sie zastanowimy nad przyczyną...
-
[B5 AFN] Jak sprawdzić wtryskiwacze VAG-iem
test vagiem,w okienku,gdzie masz wejscie do blokow pomiarowych,odczytu bledow itp,na dole ,po prawej stronie masz zakladke "output test"...w benzynie mozesz sprawdzic tak prace wtryskiwaczy,wiec wydaje mi sie,ze w dieslu tez
-
[ALL B7] Zabezpieczenie przed kradzieżą Pomoc
no i o to chodziło...
-
[ALL B5] B5,B6,B7,B8 - wibracje nadwozia w silnikach benzynowych
szczerze to mialem okazje "testowac" kilka modeli A4 zaczne od swoich B5 i B6-nigdy nie mialem problemu drżącego nadwozia,ktory opisujesz,drzenie drążka zawsze bedzie odczuwalne,bo wszystko jest ze soba polaczone i jesli silnik np zejdzie z obrotow-to przelozenie w skrzyni "poruszy" lewarek zmiany biegow-to jest normalne i w kazdym aucie to odczujesz mocniej,lub slabiej,ale problemu wibrującej maski auta nie odczułem w swoich A4,jak i znajomych-1,9 B5,i kilka 1,9 tdi-B6,nie spotkalem sie z problemem,ktory opisujesz...a tak z ciekawosci zapytam,w ilu modelach zauwazyłeś tego typu problem i iloma modelami miales okazje jechac i to zauwazyc?
-
[ALL B5] Zmiana bateri- pilot nie działa
ewentualnie podjedz na spota w swojej okolicy-zagadaj z kims,kto ma Vaga-instrukcje,krok po kroku,znajdzisz w dziale "zrob to sam"(filmik)
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
modol komfortu w b5 wystepuje razem z pompka c. zamka-jesli przedtem nie miales pilota do c.zamka-musisz wymienic całą pompke na taka,ktora obsługuje c.zamek pilotem-na forum jest duzo wątków na ten temat- poswiec jeden wieczór na czytanie,a nie zadawanie pytań jezeli zas "Twoja" pompka kiedys miala pilota,ale w jakichs okoicznosciach zaginął i tylko zwykly klucz zostal-trzeba by bylo to sprawdzic Vagiem i dopasowac pilota-tez jest na Forum
-
[ALL] Opis bloków wartości mierzonych
http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/001-009.html klikasz na ten link i wyswietla sie to,co widzisz na Vagu-tylko Vag pokaze Ci wartosci mierzone,a w linku masz opis,co one mierza-temperature,obroty itp-prosciej juz chyba nie da rady
-
[ALL] Opis bloków wartości mierzonych
http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/ prosze
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
http://www.allegro.pl/item842384875_pompa_centralnego_audi_a4.html#gallery http://www.allegro.pl/item845772415_vw_audi_pompa_zamka_centralnego_centralka_zobacz.html http://www.allegro.pl/item866900656_pompa_pompka_sterownik_centralnego_zamka_vw_audi.html tak wyglada pompka i kostka-masz na pewno,szukaj czarnej gąbki z prawej strony za tą blachą,bardziej na dole-jest na pewno
-
Przestała działać dmuchawa w A4 B6
pewnie,ze zdjecia i opis wymiany sie przydadza
-
[B6 AVF] Nie działa spryskiwacz swiatła
no to musisz isc dalej i po kolei wszystko sprawdzac,gdzies jest zatkane-jesli jeden dziala,to znaczy,ze gdzies jest zator od lewej strony
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
jest owinieta w taka czarną gąbke,wielkosci ceglówki-masz pompke na pewno,a z nia jest w B5 modół komfortu
-
[B5 ADR] Lokalizacja modułu komfortu
bo jest z prawej strony w bagazniku,za wykladzina na wysokosci wlewu paliwa
-
[B6 AVF] Nie działa spryskiwacz swiatła
no to moze przewod jest zatkany
-
[ALL B5] Nie odpala.
no to problem rozwiazany
-
[ALL] Zgubiony kluczyk
no jak auto potrzebne ci na jutro-to dzwon do speca,zeby dorobil klucz na biegu ,bo na jutro sam raczej tego nie zrobisz
-
Umowa zlecenie a "trzynastka"
...nie jestem pewien,ale "umowa-zlecenie",lub "umowa o dzielo", nie podlega dodatkom z jednego powodu-jest zawarta na czas okreslony-do wykonania zlecenia,lub dziela,"trzynastke" oblicza sie z wynagrodzenia w związku z umowa o prace stała,bo gdy jest "umowa o prace"-i w trakcie trwania umowy-zawrzesz "umowe o dzieło"-nie bedzie "doliczone" do "trzynastej" pensji http://kadry.infor.pl/kadry/wynagrodzenia/rozliczanie_wynagrodzen/artykuly/114999,obliczanie_wysokosci_trzynastki.html tu jest to jasniej "naswietlone"- http://www.abc.com.pl/?cmd=problem_wiecej,258&serwis=2
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:polew: