Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ...a ja myslalem,ze Sławek bardziej religijny jest i nie pomysli,zeby babiniec w takim celu ze sobą zabrac...
  2. obiecany filmik nie moglem inaczej tego sprawdzic
  3. a co one moglyby tam robic-sprzątać?dywany trzepać?szyszki w lesie zbierac?
  4. mam problem z przeslaniem filmu na youtube-wiec moge wyslac na maila-zainteresowanych na PW z mailem-osobiscie-w dlugie bede wkladal jakies mocniejsze ,zwykle zarowki-to jest najlepsze rozwiazanie na dlugie
  5. 0,7 doladowania? po programie,czy MBC?jesli tak ustawiles WG-czasem moze przeladowanie wystapic,przy mocniejszym depnieciu,lub gdy bedziesz jechac na piatym biegu dosyc dlugo z takim doladowaniem-przerabialem to,ale niewykluczam,ze u Ciebie nic takiego moze nie nastapic...pisze,jak bylo u mnie
  6. ...wszystko grubymi nićmi szyte... :gwizdanie:
  7. wlasnie wrocilem do domu,zeby nakrecic filmik,jak to wyglada 6tys w dlugich i zgadzam sie z Jerzykiem-efekt-taki sobie,a problemm bedzie z flashem,ale na sam początek-problem z dzialaniem-u mnie palnik,po podpieciu do instalacji od swiatel dlugich-nawet sie nie rozgrzal i zgasl,wiec podpiąłem z powrotem do swiatel mijania i wtedy sprawdzalem,teraz czekam,az film zostanie przetworzony i wrzuce... nie wiem dlaczego nie chcialo dzialac,wywala bląd spalonej zarowki i nie swieci
  8. ...jak sie dobrze przyjrzysz,to zobaczysz,jakimi furami po zlocie bedą jezdzic...
  9. oplata za prad ,serwis i oplaty manipulacyjne+parking dla VIPow
  10. :polew: :polew:
  11. ...cos ,jak palenie szalikow na meczu :gwizdanie:
  12. wlasnie wpadlem na pomysl,zeby wrzucic na probe do dlugich 6tys-wieczorem wrzuce foty,lub filmik,jak to bedzie wygladac wedlug polskiego prawa-swiatlo ma byc biale,lub zolte,nie moze byc zadnych naklejonych folii na reflektorze ,mgielne nie sa tym przepisem objete,bo nie kazde auto jest w nie wyposazone i nie ma konkretnego przepisu mowiacego o tym
  13. do UK,a z folią tez niezle wyglada--to tansza alternatywa dla ksenona o takiej barwie,tylko efekt przy ksenonie jest wyrazniejszy i intensywniejszy,bo zarowka nigdy nie odda tego,co daje ksenon
  14. wrzuc i napisz o efektach-nie slyszalem,zeby ktos na Forum mial takie w soczewce
  15. jak juz cytujesz,to cytuj calosc, bo wyrwane z kontekstu zle brzmi-nikt o zdrowych zmyslach nie bedzie jezdzil na dlugich caly czas,nawet z 4300...bardziej nazwalbym to eksperymentami-bo wszyscy zadaja pytania,a nikt nie potrafi udzielic dokladnej, potwierdzonej autopsja odpowiedzi...tylko gdybanie i gdybanie-wiec konkretne pytanie-kto ma 3000K w mgielnych i 6tys ,lub 8tys w soczewce,a kto ma takie w dlugich-przecierz nie ma tu mowy o oslepianiu,bo nikt na dlugich sie z nikim mijac nie bedzie i jak taki setup sprzyja podczas jazdy-oczywiscie z regulacja ,zeby nie oslepialo? Kowi87-wlasnie dlatego postanowilem w mgielne 3 tys wrzucic,bo wiem,ze bedzie lepiej w zle warunki,a reszta-to eksperyment i jesli bedzie zly-na pewno o tym wszystkich poinformuje[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:37_________________________________________________Kowi87-tak na prawde w jednej zarowce-nie da rady osiagnac dobrych parametrow,co do kazdych warunkow,dlatego majac trzy "komplety" swiatel,mozna wystarczajaco dobrze dobrac zarniki,mgielne,soczewka i dlugie-w kazdej z tej opcji bedzie cos,co jednym sie bedzie podobac a innym juz nie ,ale nie poruszajmy tematu,co sie podoba a co nie,bo to temat rzeka...
  16. do jazdy w deszcz włączasz mgielne i jedziesz-nawet zwykla zarowka w dlugich niewiele pomaga...ale takie moje zdanie,poeksperymentowac mozna,a jak ktos to zalozy-wszyscy beda wiedziec,jak to wyglada,nie bedzie polemiki,bo beda fotki i/lub filmiki-wiec jak do mnie zarniki dojda ,to sie przejade w nocy,w deszcz i we mgle,czy snieg-kazdy sobie zobaczy-pewnie,ze lans lansem,ale moje 6 tys w mgielnych dawalo rade w deszcz,choc wiem,ze 3 tys bedzie jeszcze lepsze co do widocznosci...
  17. ...dlatego proponuje w mgielne wrzucic 3000K ...[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 16:10_________________________________________________ no wlasnie zolte w mgielnych sa najodpowiedniejsze do jazdy w deszcz,mgle,czy snieg,w soczewke 6tys i jest jasno w normalna noc,a dlugie-to juz zalezy co kto woli,ja moze wrzuce 6,lub 8 tys,ale najpierw zolte w mgielneprawie poltora roku jezdze na 6tys w soczewce i z rok na 6 tys w mgielnych i nie mam problemu z oswietleniem drogi-tu nie ma nic do lansowania-jest dowiedzione naukowo,ze zolte w mgielnych na zlą pogode jest najodpowiedniejsze a co Ty bys proponowal dla bezpieczenstwa? i jakie sie nie odbijaja od asfaltu w deszcz,czy od sniegu podczas sniegu?
  18. ...takie cuś do UK nie doszło-ja nic nie widze... ...to moze mu cos dosypac... nie próbowaliśmy do tej pory :naughty: może mu wrzucić do herbaty to co w Kac Vegas ...i bedzie lał po mordach,jak Mike Tyson... [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 10:49_________________________________________________dobra juz widze-na stronie Glownej
  19. ja mysle,ze w soczewke-max 6000k na dol w mgielne 3000k,a w dlugie-tu juz mozna poeksperymentowac -albo 6000k,lub 8000k i tak nie jezdzi sie na tym caly czas,wiec nie bedzie oslepiania nadjezdzajacych,a przy 8tys k-jest na prawde jasno
  20. ...zgadnij,od kogo sie nauczyli... :gwizdanie:
  21. tez sie w glowie zakreci... :polew: :polew:jakbys sie zapytal cos o a4,bym od kopa wiedzial,a na salonach nie bywam,Pazura i takie tam...to nie moje klimaty... :gwizdanie:[br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:22_________________________________________________ide piwo jebnąć...
  22. a kto to jest agent Tomek?
  23. ja mam jedna stacje w UK-do banki 5 litrowej wlalem 6,4 rachunewk na firme,ale jak przeczytalem juz po wszystkim-jeszcze 10 pensow za***ali...za niezaplacenie gotowka...po jakims czasie dowiedzialem sie,ze zostal napadniety ten CPn ,ale nikt jakos nie ucierpial,nikt nic nie widzial,kamery tez niczego nie zarejestrowaly-wajha,jak nic... :gwizdanie:
  24. eee tam ,jakies 20km po miescie wystarczy,na dotarcire,ale nie chamowac za ostro,bo sie nowe klocki przegrzeja i sie twarda warstwa moze zrobic i beda piszczec,zanim sie znow zetrze...
  25. wyjebalem sie z krzesla... :polew: :polew: :polew:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.