Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. Marcin-ty to ja wiem,ze nie pijesz...
  2. w aptece powinni wiedziec co jest najlepsze na dobry ,dlugi sen... :naughty: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:00_________________________________________________ no co Ty-nie znam goscia o tak silnej woli,zeby sie nie napil na takiej imprezie,z tyloma świrami... [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:01_________________________________________________juz ktos z ukrycia obserwuje...
  3. ...to moze mu cos dosypac...
  4. uchlejemy go i pojdzie spac,nic sie nie jornie...
  5. Adam,My o letnim juz gadamy-i tu prosba do Ciebie,zebyc jakos szybciej niz miesiac przed letnim dal znac,kiedy bedzie,bo urlopu nie zalatwie w miesiac...
  6. jakąś lodowke trzeba zalatwic...
  7. :naughty: :naughty: jeszcze tyle browaru co wtedy jak przyjedziesz to nie wypiłem damy rade-zawsze gogos do picia przygarniemy... na pewno sie znajdzie...
  8. podobaja ci sie?
  9. na zlot byś się w końcu jakiś zapisał :gwizdanie: na ten nie dam rady,bo zona mi rodzic w kwietniu bedzie,ale jak ekipa od letniego da znac ze trzy miesiace przed zlotem,kiedy bedzie-to specjalnie na zlot sie do PL wybiore
  10. ...tu sie przeniesliście-a ja juz myslalem,ze wszyscy calkiem uciekli
  11. zeby to zbadac-potrzeba logi zrobic,nie da sie zgadnac i jeszcze trafnie zgadnac...
  12. wszystkie sa takie same
  13. ...a wyobrazasz sobie,jeden 6000k i drugi 3000k? pewnie,ze dwa... http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H7-HID-Xenon-Conversion-Replacement-Bulb-Kit-3K-12K_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230459e18bQQitemZ150396854667QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories masz linka na same zarniki do H7
  14. napisz,jak odzyskasz auto i dowiesz sie ,co bylo
  15. jakies 12 funtow
  16. tu jest link,ale ja zamawialem tylko zarniki kliknij na link
  17. nie vagiem tego nie zrobisz,sa inne programy ,ktore na podstawie nr seryjnego radia,generuja kod dostepu
  18. mozna odkodowac radio,czy tez wygenerowac nowy kod
  19. no pewnie ,ze sie da-ja mam w podpisie-6000k w soczewce i mgielnych,ale juz zamowilem 3000k-golden yellow,bo mi jeden zarnik pada i przestaje swiecic po jakiejs chwili, lepiej widac droge w zla pogode ,a i fajnie wygladaja tu masz ,jak to wyglada w audi 3000k w mgielnych teraz takie zakladam jak przyjda i wrzuce-zapodam filmik lub foty
  20. caly uklad bedzie przeplukany i nie bedzie mozliwosci pozostania pęcherzy powietrznych w ukladzie
  21. 031-wartosci powinny sie zmieniac,a tu jest caly czas 1,991-lambda tu jest wykresik,jak to wyglada wiec to jest bardzo ubogo,co powoduje spalanie stukowe-z reszta juz rozmawialismy
  22. kurcze-dopiero doczytalem,ze o B5 chodzi-w B6 ,jak wyjmiesz kluczyk-to przy nastepnym wlozeniu tego samego klucza-bedzie ta sama temp-zostaje,jakby przypisana do kluczyka-chodzi o to,ze dwie osoby moga uzywac innych kluczy,no i ustawien,wiec klimatronik zapamietuje te ustawienia,ale jak w B5 jest-nie wiem-sorry kolego
  23. wycieraczki-taniej i bezproblemowo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.