Treść opublikowana przez domjenick
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Marcin-ty to ja wiem,ze nie pijesz...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
w aptece powinni wiedziec co jest najlepsze na dobry ,dlugi sen... :naughty: [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:00_________________________________________________ no co Ty-nie znam goscia o tak silnej woli,zeby sie nie napil na takiej imprezie,z tyloma świrami... [br]Dopisany: 23 Grudzień 2009, 00:01_________________________________________________juz ktos z ukrycia obserwuje...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...to moze mu cos dosypac...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
uchlejemy go i pojdzie spac,nic sie nie jornie...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Adam,My o letnim juz gadamy-i tu prosba do Ciebie,zebyc jakos szybciej niz miesiac przed letnim dal znac,kiedy bedzie,bo urlopu nie zalatwie w miesiac...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
jakąś lodowke trzeba zalatwic...
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
:naughty: :naughty: jeszcze tyle browaru co wtedy jak przyjedziesz to nie wypiłem damy rade-zawsze gogos do picia przygarniemy... na pewno sie znajdzie...
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
podobaja ci sie?
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
na zlot byś się w końcu jakiś zapisał :gwizdanie: na ten nie dam rady,bo zona mi rodzic w kwietniu bedzie,ale jak ekipa od letniego da znac ze trzy miesiace przed zlotem,kiedy bedzie-to specjalnie na zlot sie do PL wybiore
-
Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
...tu sie przeniesliście-a ja juz myslalem,ze wszyscy calkiem uciekli
-
[B5 AKN] Jak zwiększyć obroty????
zeby to zbadac-potrzeba logi zrobic,nie da sie zgadnac i jeszcze trafnie zgadnac...
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
wszystkie sa takie same
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
...a wyobrazasz sobie,jeden 6000k i drugi 3000k? pewnie,ze dwa... http://cgi.ebay.com/ebaymotors/H7-HID-Xenon-Conversion-Replacement-Bulb-Kit-3K-12K_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem230459e18bQQitemZ150396854667QQptZMotorsQ5fCarQ5fTruckQ5fPartsQ5fAccessories masz linka na same zarniki do H7
-
[B5 ADP] Silnik zgasł w czasie jazdy i nie zapala
napisz,jak odzyskasz auto i dowiesz sie ,co bylo
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
jakies 12 funtow
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
tu jest link,ale ja zamawialem tylko zarniki kliknij na link
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
nie vagiem tego nie zrobisz,sa inne programy ,ktore na podstawie nr seryjnego radia,generuja kod dostepu
-
[ALL] Czy mam odblokowane radio Concert CD czy nie ?
mozna odkodowac radio,czy tez wygenerowac nowy kod
-
[ALL B5] HIDy w przeciwmgielnych
no pewnie ,ze sie da-ja mam w podpisie-6000k w soczewce i mgielnych,ale juz zamowilem 3000k-golden yellow,bo mi jeden zarnik pada i przestaje swiecic po jakiejs chwili, lepiej widac droge w zla pogode ,a i fajnie wygladaja tu masz ,jak to wyglada w audi 3000k w mgielnych teraz takie zakladam jak przyjda i wrzuce-zapodam filmik lub foty
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
nie mam pojecia,sorry
-
[B5 1Z] Po czasie słabną hamulce
caly uklad bedzie przeplukany i nie bedzie mozliwosci pozostania pęcherzy powietrznych w ukladzie
-
[B6 ALT] Spadek mocy, brak przyspieszenia,
031-wartosci powinny sie zmieniac,a tu jest caly czas 1,991-lambda tu jest wykresik,jak to wyglada wiec to jest bardzo ubogo,co powoduje spalanie stukowe-z reszta juz rozmawialismy
-
[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
kurcze-dopiero doczytalem,ze o B5 chodzi-w B6 ,jak wyjmiesz kluczyk-to przy nastepnym wlozeniu tego samego klucza-bedzie ta sama temp-zostaje,jakby przypisana do kluczyka-chodzi o to,ze dwie osoby moga uzywac innych kluczy,no i ustawien,wiec klimatronik zapamietuje te ustawienia,ale jak w B5 jest-nie wiem-sorry kolego
-
Dziwne mocowanie wycieraczek w A4 B6
wycieraczki-taniej i bezproblemowo
-
[ALL B5] Nie zapamiętuje ustawień temperatury (zawsze 22 C)
a uzywasz tego samego kluczyka?