Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 AFN] Wymiana żarówek pozycyjnych
wykrec lampe-bedzie latwiejszy dostep
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nr konta na Pw bede wysylac jak cos
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
dzieki,dzieki
-
[ALL B5] Odcięcię zapłonu
problem poruszany byl juz kilkakrotnie-trzeba poczytac i bedziesz wiedzial...
-
DieselGold na Statoil
jak chcesz-dam Ci linka na PW,gdzie kupuje buty-wysylkowo,z mozliwoscia zwrotu
-
DieselGold na Statoil
...ja tam nie zauwazylem zadnej roznicy...
-
[B5 AVG] Pierwsze hamowanie po dlugim postoju - serce w gardle
dokladnie to samo zauwazylem u kolesia w Pasku-wymienilismy klocki i pierwsze hamowanie i...niespodzianka-klocki wymienione byly wszedzie(przod i tyl) ale zapomnielismy odpowietrzyc-odkrecenie srubek,pompowanie i wrocilo do normy
-
[B7 BKN] Migające światło bi-xenonowe
u mnie to byla wina przetwornicy-prawe swiatlo gaslo na hopkach i jak skrecalem w prawo,jak zgasl-po zapaleniu ponownym nie bylo problemu
-
[ALL B6] Jak wyjąć soczewkę??
to jeszcze jakbys zdjecias wkleil,jak zrobiles-bylby komplet przed zamknieciem
-
[ALL] Wybita szyba i pomoc w kupnie kamery
http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_BIN=1&_trkparms=65%253A3%257C66%253A2%257C39%253A1&_nkw=night+vision+camera&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=12&_sc=1 masz linki do ebaya
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
mozesz wyjasnic,o jakiej lince wspomniales i do czego ta linka ma sluzyc-bo u mnie tez wymienial gosc szybe,ale slupkow nie dotykal...
-
[ALL B6] Jak wyjąć soczewkę??
a moze lepiej zacznij z drugiej strony i odklej przod lampy-nagrzej i sprobuj z drugiej strony-masz linka,jak to rozkleic http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=205172
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
do slupkow przylega,ale jesli u Ciebie nie przylega z dwoch stron-to podejdz do kogos znajomego,kto ma B5 i zobacz jak to wyglada u niego
-
[B5 AJM] Problem z światłami ksenony
trzeba sprawdzic-bo u mnie padla przetwornica i objawy byly te same-zapalal sie i po chwili gaslo
-
[ALL B5] Problem po wymianie szyby przedniej
za duzej szyby nie wcisniesz tam,a takze przy wymianie szyby przedniej-nie musisz demontowac deski,u mnie ,jak wymienialem szybe-gosc zalatwil to w 20 minut,stojac na zewnatrz auta-potem tylko 2 godziny nie moglem autem jezdzic i to wszystko,jestes pewien,ze tego nie bylo przed wymiana szyby?
-
Zatrzaśnięty schowek jak otwozyć ?
ja dodam od siebie-jesli zdecydowaliscie sie na zakup nowego/uzywanego,to nie zapomnijcie wyjac bebenka ze starego zamka,bo w serwisie dadza bez bebenka-przerabialem to i teraz nie mam zamka w schowku,bo wyrzucilem stary
-
[ALL B6] Proszę o opinię o silniku 2,0 FSI
kilka artykolow http://www.audiworld.com/news/02/fsi/content.shtml http://www.forumsamochodowe.pl/8az-do-audi-a3-20-fsi-vt17932.htm http://cokupic.pl/opinie/Audi-A4-20-FSI-150KM/3b1f09cefc104ba4 http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6.html
-
[ALL B6] Jak wyjąć soczewkę??
cos slabo szukales http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60974.0.html;highlight=czyszczenie+odbłyśnika
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
to akurat jest inspekcja
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
a czy auto odpala normalnie,czy cos sie dzieje z autem niepokojacego?
-
[B5 AFN] Dziwny komunikat na liczniku
a mozesz zrobic fotke tego?
-
[B6 AVJ] Co jest wart ten gwint?
to z linka-mi to wyglada na zawias do B5,ale moze teraz takie robia,w B6,na tyle -osobno jest amorek i sprezyna zawias do B6 powinien tak wygladac
-
[B6 AWX] Wykaz błędów na fisie
niski poziom plynu spryskiwaczy
-
[B5 ADP] Jak to uruchomić :)
a to nie jest przypadkiem vag-can commander?
-
[B6 AWX] Wykaz błędów na fisie
nacisnij "check" na dole licznika,kolo resetu dziennego przebiegu i sie wyswietla wszystkie bledy i sprawdzenia,zółte-ostrzezenia-czerwone-oznacza usterke powazną