Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. wykrec lampe-bedzie latwiejszy dostep
  2. nr konta na Pw bede wysylac jak cos
  3. problem poruszany byl juz kilkakrotnie-trzeba poczytac i bedziesz wiedzial...
  4. jak chcesz-dam Ci linka na PW,gdzie kupuje buty-wysylkowo,z mozliwoscia zwrotu
  5. ...ja tam nie zauwazylem zadnej roznicy...
  6. dokladnie to samo zauwazylem u kolesia w Pasku-wymienilismy klocki i pierwsze hamowanie i...niespodzianka-klocki wymienione byly wszedzie(przod i tyl) ale zapomnielismy odpowietrzyc-odkrecenie srubek,pompowanie i wrocilo do normy
  7. u mnie to byla wina przetwornicy-prawe swiatlo gaslo na hopkach i jak skrecalem w prawo,jak zgasl-po zapaleniu ponownym nie bylo problemu
  8. to jeszcze jakbys zdjecias wkleil,jak zrobiles-bylby komplet przed zamknieciem
  9. http://shop.ebay.co.uk/i.html?LH_BIN=1&_trkparms=65%253A3%257C66%253A2%257C39%253A1&_nkw=night+vision+camera&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=12&_sc=1 masz linki do ebaya
  10. mozesz wyjasnic,o jakiej lince wspomniales i do czego ta linka ma sluzyc-bo u mnie tez wymienial gosc szybe,ale slupkow nie dotykal...
  11. a moze lepiej zacznij z drugiej strony i odklej przod lampy-nagrzej i sprobuj z drugiej strony-masz linka,jak to rozkleic http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=205172
  12. do slupkow przylega,ale jesli u Ciebie nie przylega z dwoch stron-to podejdz do kogos znajomego,kto ma B5 i zobacz jak to wyglada u niego
  13. trzeba sprawdzic-bo u mnie padla przetwornica i objawy byly te same-zapalal sie i po chwili gaslo
  14. za duzej szyby nie wcisniesz tam,a takze przy wymianie szyby przedniej-nie musisz demontowac deski,u mnie ,jak wymienialem szybe-gosc zalatwil to w 20 minut,stojac na zewnatrz auta-potem tylko 2 godziny nie moglem autem jezdzic i to wszystko,jestes pewien,ze tego nie bylo przed wymiana szyby?
  15. ja dodam od siebie-jesli zdecydowaliscie sie na zakup nowego/uzywanego,to nie zapomnijcie wyjac bebenka ze starego zamka,bo w serwisie dadza bez bebenka-przerabialem to i teraz nie mam zamka w schowku,bo wyrzucilem stary
  16. kilka artykolow http://www.audiworld.com/news/02/fsi/content.shtml http://www.forumsamochodowe.pl/8az-do-audi-a3-20-fsi-vt17932.htm http://cokupic.pl/opinie/Audi-A4-20-FSI-150KM/3b1f09cefc104ba4 http://www.autocentrum.pl/dane-techniczne/audi/a4/b6.html
  17. cos slabo szukales http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t60974.0.html;highlight=czyszczenie+odbłyśnika
  18. a czy auto odpala normalnie,czy cos sie dzieje z autem niepokojacego?
  19. to z linka-mi to wyglada na zawias do B5,ale moze teraz takie robia,w B6,na tyle -osobno jest amorek i sprezyna zawias do B6 powinien tak wygladac
  20. niski poziom plynu spryskiwaczy
  21. a to nie jest przypadkiem vag-can commander?
  22. nacisnij "check" na dole licznika,kolo resetu dziennego przebiegu i sie wyswietla wszystkie bledy i sprawdzenia,zółte-ostrzezenia-czerwone-oznacza usterke powazną

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.