Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. spróbuj Vag Comem starszej wersji-303,312 etc
  2. no to zamykam
  3. zobaczy roznice ,jak zrobi logi z temperatury w kolektorze i potem je porowna,bo na "oko" to sie nie da dokladnie sprawdzic
  4. zapytaj sie w dziale "Spoty i Zloty" z Twojej okolicy
  5. ...ale nie "przelatuje" przez szczeliny InterCoolera,co juz nie studzi powietrza ,a co sie z tym wiąże- osłabia auto
  6. chyba chodziło o CARPROTECT http://alkamer.pl/pdf/bx10.pdf -moze Ci pomoze
  7. domjenick odpowiedział(a) na sztandorek temat w 1.6
    Podłącz jeszcze raz i wrzuć na Forum-bedzie dokładnie wiadomo,co to za błędy
  8. szukasz + po stacyjce? w B5 czerwono-niebieski,ale sprawdz miernikiem i sie upewnij
  9. czyli jednak wina przetwornic-to moze wkleisz linka z aukcji,lub powiesz od kogo kupiles-bedzie dla potomnych
  10. jesli podczas jazdy na prostej i rownej powierzchni,puscisz kierownice i auto bedzie jechac prosto,nigdzie nie "odbije" i podczas hamowania nie "ciągnie" auta na bok-wszystko jest w porzadku-moze byc,ze kiedys ktos zdjął kiere i założył ja o jeden ząbek na frezie za daleko-teraz jak trzymasz kiere prosto-ciągnie na lewo
  11. najlepiej podjedz gdzies w Wawie na spota-niech ktos podepnie vaga i bedziesz wiedziec co to za blad-nie ma czegos takiego,jak "ogolny bląd elektryki"
  12. zakladam,jak przyjda i znajde chwile,zeby to zrobic,a remap? nie wiem...
  13. dzieki-na urodziny to wieksze wtryski od zony dostalem...
  14. ...zgoda,ale fale elektromagnetyczne maja znaczacy wplyw na urządzenia- jak radio CB a nie na liczniki-bo teoria to jedno-a praktyka ,statystyki posiadaczy hidow,nie tylko z tego Forum-to drugie i TEN przypadek,o ile sie potwierdzi teza,ze winne sa HIDy-bedzie pierwszym,o ktorym slysze w ogole,a jestem zarejestrowany na kilku forach,nie tylko polskich,wiec zrozum moje podejscie do tematu nigdy nie slyszalem,zeby Hidy mialy bezposredni wplyw na funkcjonowanie elektroniki w aucie,ale nie wyklyuczam tego całkowicie...sam mam hidy w soczewce i w mgielnych,nie od dzis i nie jest to pierwsze auto,ktore widze i znam z taką ,modyfikacja i nigdy nie slyszalem o takich sensacjach,związanych z posiadaniem hidow-poczekajmy i zobaczymy [br]Dopisany: 07 Styczeń 2010, 00:34_________________________________________________ poza tym temat jest o wplywie HIDow na dzialanie elektroniki licznika,a nie czy to jest legalne,czy swieci komus po oczach i czy jest w reflektorze,zamiast H4 (co osobiscie uwazam za szczyt glupoty) wiec trzymajmy sie tematu
  15. domjenick odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    ...no samolotem tez tam nie dolecisz...
  16. nie doczytalem,ze to B5 hidy tez nie maja wiekszego wplywu na elektronike licznika-bezposrednio,poza zakloceniami na radiu CB raczej nic sie nikomu nie dzieje... znasz jakies inne wytlumaczenie,niz padajacy licznik ? no chyba,ze ktos probował cofnac przebieg,lub zczytac immo i niechcacy go uwalil...
  17. no Przemek- :naughty: [br]Dopisany: 18 Grudzień 2009, 23:27_________________________________________________a ja takiego sobie sprawilem,tylko czerwonego kliknij na to a żona kupiła mi na urodziny wtryski kliknij na to[br]Dopisany: 06 Styczeń 2010, 23:31_________________________________________________aha wysłalem Ci linka do aukcji wtryskow,jakbys jeszcze potrzebował...
  18. http://www.vagdashcom.de/html/download.html jak masz kabel-mozesz sprobowac http://www.digital-kaos.co.uk/forums/f114/audi-a4-change-milage-64124/
  19. domjenick odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    hehe, w radio dzis dobry tekst slyszalem... jacy sa najmniejsi ludzie na na swiecie??? polscy drogowcy - wystarczy 5cm śniegu a ich już nie widać :polew: olo :polew:
  20. http://www.a4-klub.pl/smf/b5_afn_dziwny_komunikat_na_liczniku-t109637.15.html podobny temat
  21. domjenick odpowiedział(a) na elmo814 temat w Lifestyle i Hydepark
    ...ostatnio vanem w pracy prawie sie nie wyrobilem na zjezdzie ze skrzyzowania-lod i nic nie pomagalo-van po prostu sunął na inne auto,a ja juz tylko czekalem,az sie stuknie ,ale jakos sie zatrzymal,pewnie z gorki nic by mi vana nie uratowalo...
  22. moze byc i po prostu delikatnie napiecie spada podczas "odpalania" hidow i takie resety wychodza...
  23. ...a ja uwazam,ze problemem nie sa hidy-to jest pierwszy taki przypadek na Forum,zeby komus licznik po hidach wariowal,przerabialem juz rozne hidy,ledy i inne ustrojstwa swietlne ...-ale,zeby nie bylo-dla pewnosci najpierw zmien kodowanie w elektryce,a jak dalej sie tak bedzie dzialo-odepnij hidy i wstaw zarowki,zobaczymy co bedzie-sam ciekaw jestem

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.