Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. zapraszam do działu-"Reszta świata"
  2. jak zakladał poprzedni właściciel-moze ma jakąś instrukcje,albo coś podobnego-zapytaj sie tez,w którym miejscu umiejscowił centralke-na centralce masz dane alarmu...
  3. sposób opisany w pierwszym watku-działa tylko w seryjnym alarmie i c.zamku jesli alarm jest "dokladany" o informacje na temat dopasowania pilotow zdalnego sterowania-najlepiej jest uzyskac wprost od producenta,ale napisz ,jaki model alarmu-moze ktos zna odpowiedz
  4. jest jeden gosciu-ma dobry program do B7 VCDS tam go znajdziesz- http://www.audi-maniacs.com/ nick DJZYGI,ma oferty w dziale "sprzedam"
  5. Witaj na Forum
  6. Witaj na Forum
  7. tu masz linka http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109325.0.html;highlight=filtr+paliwa
  8. ciekawe,czy jakiś aluminiowy stop bylby na tyle lekki i wytrzymalszy od normalnego plastiku?
  9. ...jedną z przyczyn moze byc waga auta...
  10. widziałem kiedys metalową pod silnikiem,ale nie wiem,czy nie byla na zamówienie...
  11. radar "strzela"w konkretne auto- kiedyś miałem podobną sytuacje-dla niewtajemniczonych powiem,ze akcja miała miejsce na A1 w UK ,tuz za szkocką granicą,jadąc z Edynburga do Berwick-radary poustawiane,co 5km,jedziemy na trzy auta ,predkosc,jakies 130,zblizajac sie do radaru pierwszy wyłapal zdjecie,drugi zwalniał,ale nie zdążył-fotka,a ja juz zdążyłem zwolnic wystarczająco,zeby sie "śliznąc" na drugiej fotce bylo tez moje auto-ale kolesia,było na "pierwszym planie"
  12. tu masz linki-ktore Ci pomogą http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99021.0.html;highlight=zdjecie+boczka+drzwi http://www.a4-klub.pl/smf/ozdobne_listwy_deski_rozdzielczej_w_b6-t39797.0.html;msg449408#msg449408 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wyklejanie_skora_boczkow_w_drzwiach-t45827.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34240.0.html;highlight=tapicerka+drzwi+b5
  13. Witamy na Forum
  14. Witamy na Forum
  15. Witamy na Forum
  16. co do logów z servisu-miałbym zastrzezenia-czy takowe w ogóle robia,jak masz gdzies dostep do Vaga-wiecej by to wyjaśniło...
  17. jasne,ze można,ale po Vagu wiadomo więcej,a tak to grzebanie i tropienie po kablach,można powiedzieć,ze po omacku...
  18. a w innych sytuacjach przycisk dziala,czy nie dziala w ogóle? sprawdz kable pomiedzy drzwiami ,a karoserią-niedawno przerabialem to samo z przednimi drzwiami-jest opisane na Forum ze zdjeciami
  19. ja i tak podpiąłbym Vaga-przynajmniej pokaze co jest nie tak
  20. to chyba grubsza sprawa,niz termostat posłuchaj Pozka-zrób logi
  21. spróbuj troche WD40 i "super glue" na koniec śrubokręta -moze pomoze,jak łeb nie jest jeszcze zjechany....
  22. na drzwiach od strony zawiasow podwazyc srubokretem-kolo klamki jest zaczep,wiec nie mozna zacząc z tej strony,srodkowe delikatnie podwazaj od zawnetrznych stron-schodzi dosc latwo

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.