Treść opublikowana przez domjenick
-
Nowicjusz - wątek powitalny
zapraszam do działu-"Reszta świata"
-
[ALL B6] Odpiecie akumulatora a zamknięcie samochodu
- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
jak zakladał poprzedni właściciel-moze ma jakąś instrukcje,albo coś podobnego-zapytaj sie tez,w którym miejscu umiejscowił centralke-na centralce masz dane alarmu...- Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
sposób opisany w pierwszym watku-działa tylko w seryjnym alarmie i c.zamku jesli alarm jest "dokladany" o informacje na temat dopasowania pilotow zdalnego sterowania-najlepiej jest uzyskac wprost od producenta,ale napisz ,jaki model alarmu-moze ktos zna odpowiedz- Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jest jeden gosciu-ma dobry program do B7 VCDS tam go znajdziesz- http://www.audi-maniacs.com/ nick DJZYGI,ma oferty w dziale "sprzedam"- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witaj na Forum- [ALL B6] Gdzie znajduje sie filtr paliwa w audi 1.9 TDI oraz jaki filtr paliwa polecacie
tu masz linka http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t109325.0.html;highlight=filtr+paliwa- [ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
cos za cos...- [ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
ciekawe,czy jakiś aluminiowy stop bylby na tyle lekki i wytrzymalszy od normalnego plastiku?- [B6 AVF] Wydajność hamulców
...jedną z przyczyn moze byc waga auta...- [ALL] Czy słyszał ktoś o metalowych/stalowych/blaszanych osłonach pod silnik/skrzynie?
widziałem kiedys metalową pod silnikiem,ale nie wiem,czy nie byla na zamówienie...- Fotoradar-dziwna sytuacja
radar "strzela"w konkretne auto- kiedyś miałem podobną sytuacje-dla niewtajemniczonych powiem,ze akcja miała miejsce na A1 w UK ,tuz za szkocką granicą,jadąc z Edynburga do Berwick-radary poustawiane,co 5km,jedziemy na trzy auta ,predkosc,jakies 130,zblizajac sie do radaru pierwszy wyłapal zdjecie,drugi zwalniał,ale nie zdążył-fotka,a ja juz zdążyłem zwolnic wystarczająco,zeby sie "śliznąc" na drugiej fotce bylo tez moje auto-ale kolesia,było na "pierwszym planie"- [ALL B5] Listwy wewnętrzne-jak zdjąć?
tu masz linki-ktore Ci pomogą http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t99021.0.html;highlight=zdjecie+boczka+drzwi http://www.a4-klub.pl/smf/ozdobne_listwy_deski_rozdzielczej_w_b6-t39797.0.html;msg449408#msg449408 http://www.a4-klub.pl/smf/all_b5_wyklejanie_skora_boczkow_w_drzwiach-t45827.0.html http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t34240.0.html;highlight=tapicerka+drzwi+b5- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na Forum- Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na Forum- [B7 BLB] Pali się kontrolka check engine
co do logów z servisu-miałbym zastrzezenia-czy takowe w ogóle robia,jak masz gdzies dostep do Vaga-wiecej by to wyjaśniło...- [B5 AFN] Centralny zamek wariuje / układ elektryczny
jasne,ze można,ale po Vagu wiadomo więcej,a tak to grzebanie i tropienie po kablach,można powiedzieć,ze po omacku...- [ALL B7] Wewnętrzny przycisk centralnego zamka nie otwiera drzwi
a w innych sytuacjach przycisk dziala,czy nie dziala w ogóle? sprawdz kable pomiedzy drzwiami ,a karoserią-niedawno przerabialem to samo z przednimi drzwiami-jest opisane na Forum ze zdjeciami- [B5 AFN] Centralny zamek wariuje / układ elektryczny
ja i tak podpiąłbym Vaga-przynajmniej pokaze co jest nie tak- [B6 AVJ] Zapala się kontrolka silnika
to chyba grubsza sprawa,niz termostat posłuchaj Pozka-zrób logi- Nowicjusz - wątek powitalny
witamy- [ALL B6] Wymiana żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej
spróbuj troche WD40 i "super glue" na koniec śrubokręta -moze pomoze,jak łeb nie jest jeszcze zjechany....- [ALL B5] Listwy wewnętrzne-jak zdjąć?
na drzwiach od strony zawiasow podwazyc srubokretem-kolo klamki jest zaczep,wiec nie mozna zacząc z tej strony,srodkowe delikatnie podwazaj od zawnetrznych stron-schodzi dosc latwo - Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7