Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. najpierw zobacz ,co masz w Książce Serwisowej,masz taką "wlepke" na zdjęciu masz zaznaczony kod silnika-u mnie jest AVJ,powinno być BPW,lub BRE w tym miejscu,taką samą "wlepkę" masz w bagazniku,gdzie jest koło zapasowe-to jedna z możliwości sprawdzenia kodu silnika możesz też napisać do tego Klubowicza http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/czaja77-u11679.html sprawdzi auto po numerze VIN,potem bedzie wiadomo,co było przyczyną ew.zamiany silników
  2. Panowie-ale tu chyba chodzi o jakiś inny alarm z immobiliserem,bo jest osobny pilot do niego,dosyć popularnym alarmem z osobnym immobiliserem był alarm "Cobra",czy właśnie taki masz este5?
  3. Tak jest w B6-wiec w B7 bedzie podobnie,ale sprawdż dla pewności Vag/Instument cluster[17]/ Adaptacje[10]/ Kanał 003-ustawienie konsumpcji,możliwość "regulacji" +/- 15 %
  4. a czy cos podobnego dzieje sie na normalnej drodze?mam na mysli równy asfalt
  5. taaaa,ostatnio jeden sie na Ciebie skarzy,ze mu watki zamykasz... :gwizdanie:
  6. coś do picia podać? a co masz dobrego?
  7. tak wpadłem na Śląsk...
  8. a na co bardziej zasłużyłeś?
  9. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93591.0.html;highlight=test+pipe http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t108645.0.html;highlight=test+pipe http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87115.0.html;highlight=test+pipe
  10. niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie
  11. a jakiej firmy był immobiliser?jesli znasz firme-trzeba pytac producenta ,co w takiej sytuacji zrobić,nie wiem,jak to wygląda od strony Ubezpieczenia,ewentualnie jakis magik od awaryjnego otwierania aut-pewnie i na to maja sposób...
  12. coś słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t77247.0.html;highlight=zmiana+koloru+podświetlenia
  13. Panowie-najpierw Vag,potem dyskusje,bo nikt szklanej kuli tu nie ma,a bez logów-to jeszcze ze dwie strony mozna snuć domysły... marcysiek,zrób logi,kazdej grupy,która Cie niepokoi,dla ułatwienia podam linka-zobaczysz,jakie grupy logować-potem wrzuć na Forum... KLIKNIJ NA TO
  14. po kazdorazowej wymianie elementu,który ma ścisły związek z ustalaniem dawki paliwa-powinno zrobić sie reset sterownika-ułatwia przywrócenie wartości domyslnych,zapisanych w ECU,adaptacja przepustnicy-bez jej uprzedniego czyszczenia-nie ma sensu
  15. wymien olej ,podepnij Vaga,zrob logi-wtedy zobaczymy,czy powinieneś sie martwic...
  16. Zapraszam do odwiedzania dzialu-"Reszta świata"
  17. przeplywomierz sie wymienia...
  18. zalożeniem było ograniczenie Wykroczen związanych z przekraczaniem prędkości,ale tego sie nie da dokładnie zdefiniować-kiedy i o ile km/h przekroczenie prędkości-jest niebezpieczne-dlatego Kodeks Drogowy jest tak zbudowany i nie ma siły,zeby znieść tego typu "pułapki"-to jest broń i to dość skuteczna,z piratami drogowymi,ale niestety dają sie złapac normalni kierowcy np. podczas wyprzedzania...
  19. ...ale beda sie odwoływać,a dopuki sprawa nie zostanie ostatecznie roztrzygnięta-nikt nie dostanie żadnych pieniędzy...
  20. domjenick odpowiedział(a) na Ronny temat w Audi A4 B5
    jest nad nogami... jeżeli napisałem ze spr więc tam jest oryginalny sterownik centralnego zamka w B5 wystepuje razem z pompką c.zamka i na pewno w B5 takowa nie jest ani w nogach,ani nad nogami kierowcy,nie wiem,jaki przekaznik sprawdzałeś,ale na pewno nie był to sterownik c.zamka
  21. domjenick odpowiedział(a) na Ronny temat w Audi A4 B5
    w nogach kierowcy,jest w B6,a tu jest mowa o B5
  22. http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t107809.0.html;highlight=podświetlenie+tablicy+rejestracyjnej
  23. Wątek o carbonie- http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_pytanie_o_carbon-t110520.0.html;topicseen -tam przenieście rozmowę

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.