Treść opublikowana przez domjenick
-
[B7 BRE] Różnica między silnikami 2,0 TDI BRE, a BPW
najpierw zobacz ,co masz w Książce Serwisowej,masz taką "wlepke" na zdjęciu masz zaznaczony kod silnika-u mnie jest AVJ,powinno być BPW,lub BRE w tym miejscu,taką samą "wlepkę" masz w bagazniku,gdzie jest koło zapasowe-to jedna z możliwości sprawdzenia kodu silnika możesz też napisać do tego Klubowicza http://www.a4-klub.pl/smf/profiles/czaja77-u11679.html sprawdzi auto po numerze VIN,potem bedzie wiadomo,co było przyczyną ew.zamiany silników
-
[ALL B7] Zgubiłem immobiliser brelok
Panowie-ale tu chyba chodzi o jakiś inny alarm z immobiliserem,bo jest osobny pilot do niego,dosyć popularnym alarmem z osobnym immobiliserem był alarm "Cobra",czy właśnie taki masz este5?
-
[ALL B7] Pomoc przy pokazywaniu spalania
Tak jest w B6-wiec w B7 bedzie podobnie,ale sprawdż dla pewności Vag/Instument cluster[17]/ Adaptacje[10]/ Kanał 003-ustawienie konsumpcji,możliwość "regulacji" +/- 15 %
-
[B5 ADR] Problem z ukladem kierowniczym!
a czy cos podobnego dzieje sie na normalnej drodze?mam na mysli równy asfalt
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
taaaa,ostatnio jeden sie na Ciebie skarzy,ze mu watki zamykasz... :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
coś do picia podać? a co masz dobrego?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak wpadłem na Śląsk...
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:naughty: :naughty:
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
kwasówka
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a na co bardziej zasłużyłeś?
-
[B5 AEB] Co zamiast katalizatora do 1.8 T?
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t93591.0.html;highlight=test+pipe http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t108645.0.html;highlight=test+pipe http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t87115.0.html;highlight=test+pipe
-
[ALL B6] Naprawa kluczyka - scyzoryk
niewykluczone,ale sprobuj podwazyc delikatnie
-
[ALL B7] Zgubiłem immobiliser brelok
a jakiej firmy był immobiliser?jesli znasz firme-trzeba pytac producenta ,co w takiej sytuacji zrobić,nie wiem,jak to wygląda od strony Ubezpieczenia,ewentualnie jakis magik od awaryjnego otwierania aut-pewnie i na to maja sposób...
-
[ALL B5] Jak naprawić podświetlenie temp. wody i pojemności paliwa
coś słabo szukałeś http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t77247.0.html;highlight=zmiana+koloru+podświetlenia
-
[B5 AEB] Problemy z silnikiem - nierówna praca i katalizator
Panowie-najpierw Vag,potem dyskusje,bo nikt szklanej kuli tu nie ma,a bez logów-to jeszcze ze dwie strony mozna snuć domysły... marcysiek,zrób logi,kazdej grupy,która Cie niepokoi,dla ułatwienia podam linka-zobaczysz,jakie grupy logować-potem wrzuć na Forum... KLIKNIJ NA TO
-
[B5 ADR] Problem z mocą
po kazdorazowej wymianie elementu,który ma ścisły związek z ustalaniem dawki paliwa-powinno zrobić sie reset sterownika-ułatwia przywrócenie wartości domyslnych,zapisanych w ECU,adaptacja przepustnicy-bez jej uprzedniego czyszczenia-nie ma sensu
-
[ALL] Bąbelki powietrza na bagnecie oleju - mam się martwić?
wymien olej ,podepnij Vaga,zrob logi-wtedy zobaczymy,czy powinieneś sie martwic...
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Zapraszam do odwiedzania dzialu-"Reszta świata"
-
[B5 ADR] Problem z mocą
przeplywomierz sie wymienia...
-
Fotoradar-dziwna sytuacja
zalożeniem było ograniczenie Wykroczen związanych z przekraczaniem prędkości,ale tego sie nie da dokładnie zdefiniować-kiedy i o ile km/h przekroczenie prędkości-jest niebezpieczne-dlatego Kodeks Drogowy jest tak zbudowany i nie ma siły,zeby znieść tego typu "pułapki"-to jest broń i to dość skuteczna,z piratami drogowymi,ale niestety dają sie złapac normalni kierowcy np. podczas wyprzedzania...
-
Odszkodowanie z AC? zwrot VAT?
...ale beda sie odwoływać,a dopuki sprawa nie zostanie ostatecznie roztrzygnięta-nikt nie dostanie żadnych pieniędzy...
-
[ALL B5] Kierunkowskaz
jest nad nogami... jeżeli napisałem ze spr więc tam jest oryginalny sterownik centralnego zamka w B5 wystepuje razem z pompką c.zamka i na pewno w B5 takowa nie jest ani w nogach,ani nad nogami kierowcy,nie wiem,jaki przekaznik sprawdzałeś,ale na pewno nie był to sterownik c.zamka
-
[ALL B5] Kierunkowskaz
w nogach kierowcy,jest w B6,a tu jest mowa o B5
-
[ALL B6] Wymiana żarówek podświetlenia tablicy rejestracyjnej
http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t107809.0.html;highlight=podświetlenie+tablicy+rejestracyjnej
-
[B5 AJM] Carbon
Wątek o carbonie- http://www.a4-klub.pl/smf/odp_all_b5_pytanie_o_carbon-t110520.0.html;topicseen -tam przenieście rozmowę