Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 AVF] Problem z ESP
...to jeszcze napiszcie chlopakowi,gdzie ma szukac czujnika jakby co
-
[ALL B5] Parktronic-dziwny dzwięk
chodzilo mi skąd dzwiek dochodzi,z której części auta...
-
[B6 AVF] Problem z ESP
dokladnie to ABS ,hamuje kola,kiedy te traca przyczepność-ESP tym steruje czyli stoisz na parkingu,cisniesz gaz i nie ma zadnej reakcji-tak?
-
[ALL B5] Parktronic-dziwny dzwięk
w ktorym miejscu "brzeczek" masz ulokowany?
-
[B6 AVF] Problem z ESP
co masz na mysli,ze sie zapytalem,czy po sniegu jezdzil?
-
[B6 AVF] Problem z ESP
a po sniegu dzis jezdziłeś?
-
Ślisko
maja i wiedze i dostep do "gratow"
-
Ślisko
...od nas sie wiecej dowiesz... :gwizdanie:
-
Ślisko
dobrze,ze jest ktos z USA-teraz bedziemy wiedziec na bierząco,co tam u "Was"...
-
[ALL B7] Gdzie znajduje się czujnik temperatury
Andrzej-mi tak pokazywało i pikało,jak miałem za niski poziom płynu,bo wyciekał,moze ten czujnik pod zbiorniczkiem padł...
-
[ALL B7] Gdzie znajduje się czujnik temperatury
http://www.a4-klub.pl/smf/ajm_awx_avf_avb_lokalizacja_czujnikow_oraz_elementow_wykonawczych-t45015.0.html
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy
-
[B5 ALF] Czujnik spalania stukowego
jesli bląd po próbie kasacji wyskakuje ponownie-jest to oznaka usterki-jesli to są czujniki-wymien
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witamy na Forum
-
Nowicjusz - wątek powitalny
witamy na Forum
-
[B5 AFN] Nieodśnieżona stacja paliw i uszkodzenie auta..
...spokojnie Panowie,bez niepotrzebnych emocji...
-
[B5 ABC] Czeka mnie jeszcze rejestracja.wrrrrrrrr
:naughty: bede mial na uwadze Twoja podpowiedz...
-
[ALL B5] Świeci kontrolka od immo. Auto zapala tylko na kluczyku serwisowym.
problem rozwiazany-zamykam
-
Nowicjusz - wątek powitalny
czesc
-
[B5 AJM] Wszystko było pięknie aż do dziś Awaria Turbo i chyba Skrzyni Tiptronic
Adrian-popatrz tutaj http://www.audiklub.org/phpBB2/viewtopic.php?t=76853 http://www.automat.pl/vademecum/index.html
-
[ALL B7] Zmiana zderzaka na S-LINE
wszystko jasne-zamykam
-
[B5 ALF] Czujnik spalania stukowego
przeciez napisał ,ze do dokrecania czytaj uwazniej
-
[B6 AVF] Problem z centralnym zamkiem
jesli nie mozesz zamknąc pilotem,a kluczykiem mozesz-moze to byc powodem przerwania kabli pomiedzy drzwiami,a karoseria-dokladnie wraz ze zdjeciami opisalem to na Forum-szukaj co do radia-problem na osobny temat
-
[ALL B5] Porównanie alarmów (jaki jest lepszy czy tez wart kupna)
oba są podobne w funkcjach-wiec tu trzebaby przy wyborze kierowac sie opiniami posiadaczy, a nie listą funkcji-popatrz na Feedbacki tych,ktorzy to kupili... do zamontowania alarmu wybierz dobrego elektryka,bo jesli zlecisz to komus,kto sie na tym kompletnie nie zna-to niedosc ze wyrzucisz pieniadze na alarm-to jeszcze niewiele to zmieni,zalozenie alarmu to jedno,a ukrycie wszystkich jego podzespołów to drugie-bardziej wazne