Treść opublikowana przez domjenick
-
[B6 ALT] Jaki czujnik temperatury założyć?
no tylko że ja niemam takich objawów , w diagnostyce sprawdzali mi temperature na liczniku , na vagu i byla taka sama oklo 90stopni , moim jedynym objawem jest włączanie się wentylatora jak mu sie podoba , raz chodzi caly czas , raz wogule , no i jak postoi to problem z odpaleniem (nie zawsze) , wyskoczyl taki błąd to wymienie ten czujnik zobacze czy to coś da pewnie-nie kosztuje duzo,a moze pomoc
-
[B6 ALT] Jaki czujnik temperatury założyć?
tutaj masz opisane ,jak sie sprawdza czujniki Vagiem- http://www.a4-klub.pl/smf/b6_bex_bardzo_wysoka_temperatura_silnika-t104424.0.html;all=
-
[B6 ALT] Jaki czujnik temperatury założyć?
a co sie dzieje,ze chcesz czujnik wymienic?
-
AEB 1.8t 3 Błędy proszę o wypowiedz.
http://shop.ebay.com/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A2464&_nkw=diverter+valve+audi&_dmpt=Motors_Car_Truck_Parts_Accessories&_nkwusc=diverted+valve+audi&_rusck=1&_sticky=1&_trksid=p3286.c0.m14&_sop=15&_sc=1 http://shop.ebay.pl/i.html?_trkparms=65%253A12%257C66%253A2%257C39%253A1%257C72%253A1229&_nkw=diverter+valve+audi&_sop=2&_trksid=p3286.c0.m14
-
[B6 ALT] Delikatyny stukot spod pokrywy zaworów
zrob logi 020 i powiedz na jakiej benzynie jezdzisz?
-
[B5 AEB] Prośba o pomoc - przepustnica i zapłon
nie-to jest w uturbionych benzynach [br]Dopisany: 26 Listopad 2009, 00:48_________________________________________________ Tauron-pisz w jednym watku,bo nie wiem,gdzie odpowiadachttp://www.a4-klub.pl/smf/odp_aeb_18t_3_bledy_prosze_o_wypowiedz-t104993.0.html;msg1210902#msg1210902 jakie testy wykonales?jedynym objawem ,jaki mozesz miec przy popsutej Dv-to powracajaca kompresja do turbiny,objawiajaca sie charakterystycznym "furkotaniem" po odjeciu gazu-jesli tego nie slyszysz-odepnij na chwile przeplywomierz od puszki filtra i przejedz sie chwile-po pierwszym mocnym przygazowaniu na biegu-uslyszysz,lub nie-jesli furkocze-wymien DV i dalej sprawdzaj-pierwszy blad mowi o otwartym N75,a nie DV-tez podmien od kogos na chwile i zobaczysz efekt-jak bedzie poprawa-kupujesz i wymieniasz
-
[B5 ADR] Prace porządkowe pod maską - freshcie
ja wpadlem na podobny pomysl-tylko wszystkie rurki chce na srebrno-na razie zrobilem kolektor wydechowy i nie mam kiedy sie zabrac za reszte...a czerwonego kolektora-nigdy nie widzialem-fajny
-
AEB 1.8t 3 Błędy proszę o wypowiedz.
pierwszy-sprawdz kostke N75,ew przyszedl czas,zeby go wymienic,bo sie przycina drugi-czujnik polozenia przepustnicy-czyszczenie i adaptacja przepustnicy-jesli nie pomoze-wymiana czujnika(do niego przypieta jest wtyczka na przepustnicy) trzeci- immo odcielo prad-czyszczenie stykow na spirali wokól stcyjki,ew gdzies na kablu przerwa a co do pierwszego bledu-nie czujesz spadku mocy ,lub szarpania?
-
[B6 AMB] Różnica pomiędzy silnikiem [AMB] a [BEX]
AMB ma wtryski 280cc na listwie 3 bary,jeden IC,doladowanie 0,8 bara BEX 317cc na listwie 4bary,dwa IC, wieksze ,wydajniejsze turbo
-
[B6 AVJ] Spalona cewka
nie poddawaj sie-ja za kazdym razem slysze-"scisz muzyke", lub "zwolnij",a jak mi sie auto w DE rozsypało-nawet slowem sie nie odezwala,bo wiedziala,ze juz i tak jestem ostro wkurwiony,wiec po co jeszcze dolewac paliwka do i tak juz duzego ognia...jesli moj silnik ,z takimi testami,jakie przeprowadzam na nim-wytrzymal-to i Twoj tez da rade...
-
[B5 ADR] PROSZĘ O POMOC W BŁĘDACH
ja uwazam,ze ECU jest w stanie zaadaptowac wszystkie zmiany,na plus i te na minus w przeciagu 5-cio minutowej jazdy normalnym stylem jazdy-po tym czasie,jesli jest jakas usterka-blad wyskoczy na pewno,nawet jesli blad jest sporadyczny...
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
korzystam z nich tak czesto,jak tylko sie da dobrze doswietla droge tu masz fotke zwyklych zarowek,tylko efekt troche inny,bo jeszcze bylo jasno tu jest jeszcze jedno w nocy daja rade
-
[B6 BEX] Bardzo wysoka temperatura silnika
...wiec jezdzij i sie ciesz...
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
...no nie wiedzialem,ze Azunia to taka lisica... ukłony w Jej strone
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
...no tak,tylko papierki mocy nie dodadza ADRa tez mozna podkrecic mechanicznie ,zeby szybciej jezdzil-tylko utarl sie stereotyp,ze nie warto chipowac,bo efekt mizerny-owszem ,sam chip-to lipa i wyrzucenie pieniedzy w bloto,ale tuning,to nie chip,czy remap-tuning,to wymiana czesci na lzejsze ,mocniejsze-wymiana na podobne z innych modeli itp to jest pasja dla koneserow,a nie dla amatorow szybkosci-w takim silniku liczy sie nawet 10km+
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
...nie musi,ale jesli to wie- podnosi to jej atrakcyjnosc w moich oczach-kiedy gustownie ubrana kobieta poprawnie zaparkuje,wie,gdzie ma zadzwonic i opisac usterke,wymienic zarowke,lub gdy nie chce pobrudzic sobie rączek-pokieruje kims,jak to zrobic,a jak po otwarciu maski jest w stanie powiedziec,gdzie sa swiece lub wtryski-to juz sie zbliza do mojego idealu...
-
[ALL B5] Soczewki s4 - wybór hidów
u mnie w podpisie masz,jak to wyglada z mgielnymi
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
true I to nie z jakiejs firmy tuningowej tylko digi-tec tam gdzie splash oddal swojego RS`a a pamietasz,co tam bylo zrobione?
-
Deszcz, a osprzęt silnika.
jeszcze tak,ale jak dluzej postoi-to moze byc problem,bo pokryje go rdza i ...dalej to jz chyba wiesz,co sie robi ze zlomem...
-
[B5 ADR] PROSZĘ O POMOC W BŁĘDACH
kasuj i zobacz,czy sie pojawia,a oprucz bledow jeszcze jakies niepokojace objawy?
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
...i niestety,nie kazdy moze nim byc...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
piłeś coś dzisiaj ?? nooo...dwa piwa.... -tym sie posiłkuje http://www.usrallyteam.com/content/tech/18t_injectors.html[br]Dopisany: 24 Listopad 2009, 01:19_________________________________________________https://www.034motorsport.com/ ciekawa stronka...
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
ale one maja 210 na 4 barach-nic mi to nie da...ratuja mnie tylko z AMB,AUG,APH,AMW i AWM-wszystkie EV12 -za ile dasz rade załatwic?
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
masz na mysli fotke z audizine?jesli tak-to zgoda-jest z V6,a jutro wladuje sie pod auto i zobacze ,jaki ja mam...a jak wrzucales wydajniejsza pompe-jak rozwiazales problem cisnienia-regulator trzymal 4 bary caly czas?czy to sie jakos zmienia-wiesz o co mi chodzi-male rezanko z ukladem zasilania w paliwo-mozna to jakos zmienic?
-
[B6 AMB] Brak mocy, zgrzyt z silnika
brak mocy-moze,ale nie zgrzyt