Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ...ale wszystkie na raz?
  2. ...co juz sie rowna z cena auta w mocy 200km+...ale "wycisnac" ,to nie to samo,co wymienic pół silnika...
  3. jakby mial gore pieniedzy to i mozna z tym silnikiem cuda zrobic,teraz jest mowa o 1,8 z moca 235 km-co juz nawet dla laika wydaje sie mocno przesadzone,a dla kogos,kto ma pojecie-wrecz malo prawdopodobne,bo wycisnac z wolnossaka dodatkowe 110 koni-to juz chyba lekka przesada
  4. jak sie przerwie,poniewaz w klocku zatopiony jest przewod i wraz ze starciem sie okladziny,w pewnym momencie przetrze sie zatopiony taki przewodzik,co z kolei skutkuje zapaleniem sie kontrolki,z reszta jak w innych przypadkach-jesli zarowka sie przepali ,tez zostaje przerwany obwod i info na fisie
  5. zobacz na silownik w bagazniku i czy mozna go przelozyc-moze wlasnie wpadles na swietny pomysl
  6. do podnoszenia klapy,potrzebny bylby silownik mocniejszy od tego,ktory juz tam jest,zeby otwieral samoistnie klape,ale wtedy ciezko byloby ja zamknac...
  7. chyba 110 -to na pewno jest pomyłka-załatw to ,po przy odsprzedazy bedzie problem
  8. masz vaga-zrob logi,na odleglosc nikt Ci nie powie,co jest z autem,nie majac nic-falowanie moze byc efektem kilku rzeczy na raz,albo tylko jednej,zrob logi,skasuj blad i zobacz,czy pojawi sie znow-posprawdzaj weze cisnieniowe,idace od N75 i wtedy bedziemy myslec dalej
  9. grupa 35 to zamek centralny i zmaiana kodowania,lub adaptacji w zamku,nie ma zadnych konsekwencji w silniku- blad,ktory pokazales,mowi o cofaniu sie cisnienia,co moze byc efektem uszkodzonego zaworu N75,lub zle polaczone rurki cisnieniowe,lub zatkania sie ktorejs
  10. ale swiatla stopu sprawdzales?
  11. kontrolka od klockow zapala sie ,kiedy jest przerwany obwod,wiec jesli sie zapala u Ciebie-przyczyn szukalbym w przetartym kablu,lub zalamanym,w izolacji tego nie widac,trzebaby wszystko po kolei od klocka w gore sprawdzac,kazdy kabel osobno,ale tam na zdjeciu tez pokazuje jakas zarowke,moze od swiatla stopu?sprawdzales to?
  12. nawet parkowanie Smart'em moze sprawiac problemy ...jak widac ponizej,wlaścicielka zgrabnej nóżki ,odzianej w "szpileczke"-tez potrafi operowac stopą.... http://www.youtube.com/watch?v=LpdOt019tEg&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=4989aFkhKvE&feature=related takie dziewczyny z odrobina smaru na rękach-zawsze mnie bedą krecic...
  13. moje zdanie na temat kobiet za kolkiem jest taki-znam kilka kobiet,z ktorymi bez obaw wsiadam do auta ,jako pasazer,ale znam tez kilka,ktore oblewaja egzaminy 30 razy teorie i 10 praktyczny-takim osoba po ktoryms razie uda sie zaliczyc egzaminy-ale niestety mam obawy co do pojecia na temat prowadzenia auta-jesli ktos umie jezdzic-wsiadzie i pojedzie,ale jesli nie umie-to i lata praktyki nie pomoga,zaliczyc kiedys zaliczy,ale czy ona umie jezdzic?...ale i tak z mezczyznami jest...jedni jezdza,a drudzy nie wiedza ,gdzie jest ich miejsce na drodze...kiedys moja idolką byla Martyna Wojciechowska,zaczynala od motorow,a konczyla na rajdzie Paryz-Dacar ale dla smiechu-popatrzcie tu- http://patrz.pl/filmy/kobiety-za-kolkiem-na-parkingach
  14. no to jak chcecie,mozemy polączyc "galerie" i wszystkie fotki ze spotow zagranicznych beda razem-co myslicie o tym?
  15. wylacznik jest opcjonalny,w schowku i ma cylinderek ,jak zamek-mozna przekrecic tylko kluczykiem
  16. zielony jest od temperatury,od wskazania na desce-przynajmniej jest taki u mnie i u wielu,ale moze wczesniej produkowali niebieskie...drugi czujnik temperatury,jest na dole chlodnicy ,na wezu-wiec nie wiem,co za czujnik temperatury masz na bloku,obok tego,co pokazuje temperature...
  17. fotosik.pl tam sa specjalne kody ,do wklejania na Forum,wybierz miniaturke na forum
  18. jest kolo zarowki dzwigienka "gora-dól"-przekreca sie soczewki w ten sposob
  19. no to poczekamy,co pokaza logi
  20. ...dlatego,ze oryginalnie razem spinali we wiązke,ale to raczej nie ma znaczenia...na zdjeciu jest pokazana "wspólna" wiązka
  21. chodzi mi o zaslepienie tego wlotu do dolotu i upuszczenie całej kompresji w atmosfere-jeden silnik bedzie jezdzil,a inny juz nie pojedzie i bedzie kaszlal i gasł...bez wzgledu na to,czy zamontujemy BOVa i cisnienie bedzie upuszczane z BOVa w atmosfere, czy DV,ale jeden z kroćców bedzie podpiety w rure,od IC-a drugi "wolny",ze tak powiem, a otwor tez bedzie zaslepiony,jak w przypadku BOVa-układ zamkniety jest w jakimś celu,tym celem jest zatrzymanie nadmiaru kompresji w dolocie,a nie upuszczenie w atmosfere...owszem,pojedyncze przypadki beda jezdzic,ale to tylko pojedyncze sztuki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.