Treść opublikowana przez domjenick
-
[B5 ADR] Problem ze świecami
...ale wszystkie na raz?
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
...co juz sie rowna z cena auta w mocy 200km+...ale "wycisnac" ,to nie to samo,co wymienic pół silnika...
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
ktore grupy logowales?
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
jakby mial gore pieniedzy to i mozna z tym silnikiem cuda zrobic,teraz jest mowa o 1,8 z moca 235 km-co juz nawet dla laika wydaje sie mocno przesadzone,a dla kogos,kto ma pojecie-wrecz malo prawdopodobne,bo wycisnac z wolnossaka dodatkowe 110 koni-to juz chyba lekka przesada
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
jak sie przerwie,poniewaz w klocku zatopiony jest przewod i wraz ze starciem sie okladziny,w pewnym momencie przetrze sie zatopiony taki przewodzik,co z kolei skutkuje zapaleniem sie kontrolki,z reszta jak w innych przypadkach-jesli zarowka sie przepali ,tez zostaje przerwany obwod i info na fisie
-
[ALL B6] PODNOSZENIE KLAPY BAGAZNIKA Z PILOTA W SEDANIE
zobacz na silownik w bagazniku i czy mozna go przelozyc-moze wlasnie wpadles na swietny pomysl
-
[ALL B6] PODNOSZENIE KLAPY BAGAZNIKA Z PILOTA W SEDANIE
do podnoszenia klapy,potrzebny bylby silownik mocniejszy od tego,ktory juz tam jest,zeby otwieral samoistnie klape,ale wtedy ciezko byloby ja zamknac...
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
chyba 110 -to na pewno jest pomyłka-załatw to ,po przy odsprzedazy bedzie problem
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
masz vaga-zrob logi,na odleglosc nikt Ci nie powie,co jest z autem,nie majac nic-falowanie moze byc efektem kilku rzeczy na raz,albo tylko jednej,zrob logi,skasuj blad i zobacz,czy pojawi sie znow-posprawdzaj weze cisnieniowe,idace od N75 i wtedy bedziemy myslec dalej
-
[ALL B5] Namieszałem i proszę pilnie o pomoc
grupa 35 to zamek centralny i zmaiana kodowania,lub adaptacji w zamku,nie ma zadnych konsekwencji w silniku- blad,ktory pokazales,mowi o cofaniu sie cisnienia,co moze byc efektem uszkodzonego zaworu N75,lub zle polaczone rurki cisnieniowe,lub zatkania sie ktorejs
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
a jaki gratis w 1,8 moze byc?
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
ale swiatla stopu sprawdzales?
-
[B5 AJM] Dziwny błąd od klocków hamulcowych
kontrolka od klockow zapala sie ,kiedy jest przerwany obwod,wiec jesli sie zapala u Ciebie-przyczyn szukalbym w przetartym kablu,lub zalamanym,w izolacji tego nie widac,trzebaby wszystko po kolei od klocka w gore sprawdzac,kazdy kabel osobno,ale tam na zdjeciu tez pokazuje jakas zarowke,moze od swiatla stopu?sprawdzales to?
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
nawet parkowanie Smart'em moze sprawiac problemy ...jak widac ponizej,wlaścicielka zgrabnej nóżki ,odzianej w "szpileczke"-tez potrafi operowac stopą.... http://www.youtube.com/watch?v=LpdOt019tEg&NR=1 http://www.youtube.com/watch?v=4989aFkhKvE&feature=related takie dziewczyny z odrobina smaru na rękach-zawsze mnie bedą krecic...
-
Baba za kółkiem czy kobieta za kierownicą???
moje zdanie na temat kobiet za kolkiem jest taki-znam kilka kobiet,z ktorymi bez obaw wsiadam do auta ,jako pasazer,ale znam tez kilka,ktore oblewaja egzaminy 30 razy teorie i 10 praktyczny-takim osoba po ktoryms razie uda sie zaliczyc egzaminy-ale niestety mam obawy co do pojecia na temat prowadzenia auta-jesli ktos umie jezdzic-wsiadzie i pojedzie,ale jesli nie umie-to i lata praktyki nie pomoga,zaliczyc kiedys zaliczy,ale czy ona umie jezdzic?...ale i tak z mezczyznami jest...jedni jezdza,a drudzy nie wiedza ,gdzie jest ich miejsce na drodze...kiedys moja idolką byla Martyna Wojciechowska,zaczynala od motorow,a konczyla na rajdzie Paryz-Dacar ale dla smiechu-popatrzcie tu- http://patrz.pl/filmy/kobiety-za-kolkiem-na-parkingach
-
Odp: Może jakis spocik w Oslo Norwegia ... jest nas już prawie 30 osób ?
no to jak chcecie,mozemy polączyc "galerie" i wszystkie fotki ze spotow zagranicznych beda razem-co myslicie o tym?
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
wylacznik jest opcjonalny,w schowku i ma cylinderek ,jak zamek-mozna przekrecic tylko kluczykiem
-
[B5 AEB] Co to za gniazdo z tyłu głowicy ?
zielony jest od temperatury,od wskazania na desce-przynajmniej jest taki u mnie i u wielu,ale moze wczesniej produkowali niebieskie...drugi czujnik temperatury,jest na dole chlodnicy ,na wezu-wiec nie wiem,co za czujnik temperatury masz na bloku,obok tego,co pokazuje temperature...
-
[B5 AEB] Co to za gniazdo z tyłu głowicy ?
fotosik.pl tam sa specjalne kody ,do wklejania na Forum,wybierz miniaturke na forum
-
[B5 AEB] Co to za gniazdo z tyłu głowicy ?
zrob fotke
-
[ALL B6] Światła anglika na ruch prawostronny
jest kolo zarowki dzwigienka "gora-dól"-przekreca sie soczewki w ten sposob
-
[B5 ADR] 173 kW 235KM wbite w dowód silnik 1,8 jak to możliwe?
...mysle,ze to jakas pomylka
-
[B5 AEB] Odcinka przy 3000 tys obrotów
no to poczekamy,co pokaza logi
-
[B5 AJM] Tajemnicza wtyczka
...dlatego,ze oryginalnie razem spinali we wiązke,ale to raczej nie ma znaczenia...na zdjeciu jest pokazana "wspólna" wiązka
-
[B5 AEB] Zawór upustowy "BLOW OFF"
chodzi mi o zaslepienie tego wlotu do dolotu i upuszczenie całej kompresji w atmosfere-jeden silnik bedzie jezdzil,a inny juz nie pojedzie i bedzie kaszlal i gasł...bez wzgledu na to,czy zamontujemy BOVa i cisnienie bedzie upuszczane z BOVa w atmosfere, czy DV,ale jeden z kroćców bedzie podpiety w rure,od IC-a drugi "wolny",ze tak powiem, a otwor tez bedzie zaslepiony,jak w przypadku BOVa-układ zamkniety jest w jakimś celu,tym celem jest zatrzymanie nadmiaru kompresji w dolocie,a nie upuszczenie w atmosfere...owszem,pojedyncze przypadki beda jezdzic,ale to tylko pojedyncze sztuki...