Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. tu sie zgodze,ale przypomina mi sie walka Wałujewa z Czagajewem (2007)-pewniakiem byl Ten wiekszy i ciezszy-a jednak pas WBA zabral Rusłan
  2. zeby ja "przedmuchac"- masz dwa weze kolo akumulatora ,po srodku-dwa weze wlot i powrot-deske zdejmujesz,jak chcesz ja calkiem wyjac...
  3. jeszcze moze cos dorzucimy
  4. ale nie mozesz sie polaczyc z niczym?
  5. jesli nie mozesz rozkrecic-to chyba tylko rozwiert pozostaje-potem mozesz wieksza srobke wkrecic i powinno byc dobrze-ja walczylem z jedna srobka-ten nic nie pomagalo-az sie ulamal plastik kolo srubki-niczym nie mozna tego odkrecic,bo srubka zardzewialai nie mam jej jak odkrecic-jak sie ulamalo,moglem to wyjac, a potem silikon pomogl
  6. ...ale by byly jaja... :polew:
  7. zagadaj do chłopaka-Grzanek85[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:13_________________________________________________w ksiazce serwisowej nie ma-jest na przywieszce od klucza plastikowego-wzoru
  8. zobaczysz :naughty: :naughty:
  9. najpierw pogrzebcie na Forum,potem w modulach http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 20:11_________________________________________________ moze byc problem,bo dokladany moze tego nie obslugiwac
  10. i ja obstawiam,ze Tomek wygra
  11. ...ta-ja tam pod parasolem z aparatem bede,czy to slonce,czy deszcz...
  12. vagiem 3.11 robiles w B7? potrzebujesz czegos nowszego ,311 raczej nie ruszysz nic w B7
  13. Firma "Race" jest dosyc znana ze sprzetu diagnostycznego i tuningowego http://web.dimsport.com/race/index.php jesli masz okazje- zobacz tu- cos podobnego http://cgi.ebay.co.uk/PLX-DM-100-gauge-52mm-OLED-gauge-AFR-50-sensors_W0QQitemZ120460306741QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1c0bfe6935 dla porownania-choc osobiscie sklanialbym sie do firmy "Race"
  14. troche slaby zasieg w miescie,ale jak idziesz do sklepu-to i po co wiecej...zapytaj sprzedawce,skad to pochodzi...
  15. wpsojac nazwe uzytkownika,zamiast "domjenick" -wpisalem Dominik-
  16. najlepsze jest hamowanie na lisciach
  17. mam komunikat-"Nazwa i hasło użytkownika są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta. " :>
  18. a ja sie zarejestrowalem,a juz mam bana-nie moge sie zalogowac :polew: :polew:
  19. teraz juz nie pamietam,ale chyba byly zaraz po zamontowaniu,pojawialy sie problemy z obrotami,np po wymianie,chcilalem wracac do warsztatu-bo myslale,ze nic nie wymienili,wzialem vaga,reset kompa i w droge-pojezdzilem troche-spokoj,jakies 2 tygodnie,potem znow-reset i znow ze trzy tygodnie spokoj-pozniej ,w dniu,kiedy sprzedawalem auto,podczas jazdy probnej-pojawil sie problem,ale auto kupywal koles i powiedzialemmu,ze ledwo co zalozylem przepustnice nowa i trzeba pojezdzic,by komp nalapal danych do konfiguracji-mieszka kilka blokow dalej-nigdy juz od tamtego czasu nie narzekal na obroty-spotkalem,tez nastepnego wlasciciela mojej bylej audi-tez nigdy nie wspominal o problemie,choc zapytalem go o skoki obrotow-ogolnie ponad rok nie bylo zadnego problemu -potem auto poszlo na czesci....w wyniku zarzniecia przez wlasciciela....
  20. nie wydaje mi sie-instalacja nie ma nic wspolnego z ogrzewaniem
  21. a szukales na Forum?poszukaj-jest na pewno
  22. ...no tak,jak ktos ma bloka na skrzynie-nie da rady-z reszta to tylko taki gadzet-w normalnym uzytkowaniu raczej zbedny-tak moja opinia :gwizdanie:
  23. niekoniecznie-w takich przypadkach stosuje sie czujnik polozenia drążka na luzie,koles mial taki w golfie III
  24. jeszcze bedzie czas na postanie i pogadanie przy autach na parkingu w hotelu...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.