Treść opublikowana przez domjenick
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
tu sie zgodze,ale przypomina mi sie walka Wałujewa z Czagajewem (2007)-pewniakiem byl Ten wiekszy i ciezszy-a jednak pas WBA zabral Rusłan
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
zeby ja "przedmuchac"- masz dwa weze kolo akumulatora ,po srodku-dwa weze wlot i powrot-deske zdejmujesz,jak chcesz ja calkiem wyjac...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze moze cos dorzucimy
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
niestety-nie
-
[ALL] Problem z łącznością
ale nie mozesz sie polaczyc z niczym?
-
[B6 AWX] Jak dostać się do ośw. rejestracji
jesli nie mozesz rozkrecic-to chyba tylko rozwiert pozostaje-potem mozesz wieksza srobke wkrecic i powinno byc dobrze-ja walczylem z jedna srobka-ten nic nie pomagalo-az sie ulamal plastik kolo srubki-niczym nie mozna tego odkrecic,bo srubka zardzewialai nie mam jej jak odkrecic-jak sie ulamalo,moglem to wyjac, a potem silikon pomogl
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
...ale by byly jaja... :polew:
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
zagadaj do chłopaka-Grzanek85[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 21:13_________________________________________________w ksiazce serwisowej nie ma-jest na przywieszce od klucza plastikowego-wzoru
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
zobaczysz :naughty: :naughty:
-
[B6 AWX] Automatyczne zamykanie drzwi
najpierw pogrzebcie na Forum,potem w modulach http://www.a4-klub.pl/smf/kodowanie_sterownikow_w_audi_a4_b5_19952001-t6358.0.html[br]Dopisany: 22 Październik 2009, 20:11_________________________________________________ moze byc problem,bo dokladany moze tego nie obslugiwac
-
Gołota vs Adamek - Kto wygra ?
i ja obstawiam,ze Tomek wygra
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
...ta-ja tam pod parasolem z aparatem bede,czy to slonce,czy deszcz...
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
vagiem 3.11 robiles w B7? potrzebujesz czegos nowszego ,311 raczej nie ruszysz nic w B7
-
Komputer diagnostyczny-Race diagnostic
Firma "Race" jest dosyc znana ze sprzetu diagnostycznego i tuningowego http://web.dimsport.com/race/index.php jesli masz okazje- zobacz tu- cos podobnego http://cgi.ebay.co.uk/PLX-DM-100-gauge-52mm-OLED-gauge-AFR-50-sensors_W0QQitemZ120460306741QQcmdZViewItemQQptZUK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM?hash=item1c0bfe6935 dla porownania-choc osobiscie sklanialbym sie do firmy "Race"
-
[ALL] Alarm
troche slaby zasieg w miescie,ale jak idziesz do sklepu-to i po co wiecej...zapytaj sprzedawce,skad to pochodzi...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
wpsojac nazwe uzytkownika,zamiast "domjenick" -wpisalem Dominik-
-
Quattro - prawda odkryta
najlepsze jest hamowanie na lisciach
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
mam komunikat-"Nazwa i hasło użytkownika są niepoprawne albo nie posiadasz u nas konta. " :>
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a ja sie zarejestrowalem,a juz mam bana-nie moge sie zalogowac :polew: :polew:
-
[B5 ADP] Skaczące obroty - problemu ciąg dalszy
teraz juz nie pamietam,ale chyba byly zaraz po zamontowaniu,pojawialy sie problemy z obrotami,np po wymianie,chcilalem wracac do warsztatu-bo myslale,ze nic nie wymienili,wzialem vaga,reset kompa i w droge-pojezdzilem troche-spokoj,jakies 2 tygodnie,potem znow-reset i znow ze trzy tygodnie spokoj-pozniej ,w dniu,kiedy sprzedawalem auto,podczas jazdy probnej-pojawil sie problem,ale auto kupywal koles i powiedzialemmu,ze ledwo co zalozylem przepustnice nowa i trzeba pojezdzic,by komp nalapal danych do konfiguracji-mieszka kilka blokow dalej-nigdy juz od tamtego czasu nie narzekal na obroty-spotkalem,tez nastepnego wlasciciela mojej bylej audi-tez nigdy nie wspominal o problemie,choc zapytalem go o skoki obrotow-ogolnie ponad rok nie bylo zadnego problemu -potem auto poszlo na czesci....w wyniku zarzniecia przez wlasciciela....
-
[B5 ADP] Brak ciepłego powietrza
nie wydaje mi sie-instalacja nie ma nic wspolnego z ogrzewaniem
-
Procedura kodowania pilotów centralnego zamka w Audi A4 B6 i B7
a szukales na Forum?poszukaj-jest na pewno
-
[ALL] Alarm
...no tak,jak ktos ma bloka na skrzynie-nie da rady-z reszta to tylko taki gadzet-w normalnym uzytkowaniu raczej zbedny-tak moja opinia :gwizdanie:
-
[ALL] Alarm
niekoniecznie-w takich przypadkach stosuje sie czujnik polozenia drążka na luzie,koles mial taki w golfie III
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
jeszcze bedzie czas na postanie i pogadanie przy autach na parkingu w hotelu...