Treść opublikowana przez domjenick
-
Formuła 1 2008
...a h...j tam,pijemy,a co...[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 20:59_________________________________________________...ide po nastenpny browar...
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
...niewesolo musi byc z Twoim silniczkiem,kiedy rasujesz go po to,zeby serie doscignac
-
Formuła 1 2008
Fellipe to mój ulubiony kierowca F1, a mój syn ma po nim tak samo na imię Załamana jestem miejscem Massy, strasznie załamana ...tylko sie nam nie rozpij Aniu...
-
Formuła 1 2008
ja tez dolaczam ;(,ostatnie metry i Massa przegrywa,zrobil to,co do niego nalezalo,ale Hamilton byl ciut szybszy na tym j**anym ostatnim zakrcie....[br]Dopisany: 02 Listopad 2008, 20:36_________________________________________________a Robert-hm 1 punkt i pozamiatane-miejmy ndzieje,ze bedzie lepiej w przyszlym szonie,sorry za bledy,ale nie chce mi sie poprawiac,a jestem po kilku piwach
-
[ALL B5] Wymiana 1,6 na 1,8T ?
tez mialem kiedys AHL i takie pomysly...sprzedalem i kupilem 1,8T-prosciej i szybciej...z pelnym poczuciem satysfakcji ze zrobionego swapa,ale calosci,nie tylko silnika-dla porownania podjedz do kogos,kto ma 1,8T ,ustawcie sie obok siebie,otworzcie maski i popatrz co jest w 1,8t,a czego nie ma 1,6,potem dojdziesz do momentu,ze nie warto sie bawic,bo zajmie to duzo czasu i pochlonie fortune
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
ja w b5 tez,ale moja do tego jescze warczala jak wiertara z udarem...
-
[B5 AFN] Brak wspomagania na niskich obrotach
zalej nowy plyn,odpowietrz i zobaczysz czy sie poprawi,jesli plyn przypomina kolor kawy z dodatkiem mleka,to zapowietrzony uklad i sie pieni-odciagnij plyn strzykawka,zalej nowy-napisz co sie zmienilo
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
...a ktorej wersji silnikowej?AFB czy AKN ...czy celujesz w jakas hybryde
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
eeee,a ja myslalem,ze raz na dobe niewazne kiedy... uups
-
[B5 AEB] Nie działa zamek centralny z pilota
jest dobrze podpiete(zolty i czerwony pod staly plus)szukaj gdzie indziej-100%,sam kiedys tak mialem w b5,jest to jedna z dwoch opcji podlaczenia radia nieoryginalnego
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
21:54 wczoraj,a dzisiaj juz nie moge,bo glosowalem-kiedy??? YELO-oszukuja nas czekalem,az ktos odda dzis glos i ja nie moge,to juz kilka razy,ale myslalem,ze to moja pomylka,bo nieraz z drugiego kompa glosuje,ale dzisiaj sie temu przyjrzalem dokladniej i co?...wajcha jak nic
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
...ja mysle,ze sie nie podda...
-
[B5 AFF] Nie działający alarm i zamykanie drzwi z pilota
ja kiedys w b5-tce uwalilem alarm,przy podlaczeniu radia,zwarcie i niedzialal,przez otwarte okno zmknąłem auto potem klamka otworzylem od srodka,zamknąłemi działał,tylko to byl ori...
-
[B6 AVJ] 1.8T Sportec 230KM
pieknie ,a mnie zainteresowal pomysl z drugim intercoolerem-moglbys opisac to troszke ''szerzej''-chodzi mi o to,czy jest wyrazna roznica...
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
...prosze...juz sie zaczęło...
-
[ALL] Skradli mi auto 23.09.2008 pomocy !!!
...nie strasz,jesli na prawde nie chcesz tego zrobic... wejdz,powiedz''dzien dobry'',popros o fakture zawykonanie''zadania'',jesli goscodmowi powiedz''do widzenia'',wyjdz i dzialaj...nigdy nie strasz,jesli nie jestes zdecydowany na taki ruch,bo wyjdziesz na glupca...
-
Konkurs BoboVita - głosujemy na naszą małą klubowiczkę
jestem...
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
gdzie tam... to dopiero poczatek,teraz bedzie FMIC,wtryski,ciecia kata,wymiana kolektora na wiekszy,wymiana dolotu-pewnie cos jeszcze pominalem,ale program bedzie na koncu,jako uwieńczenie dziela i ze 200-pare kuców przybedzie...
-
Paranoja-piesza winna wypadku bo ruszyła ustami
wydaje mi sie,ze wkazdym,normalnym kraju,pieszy na przejsciu i w jego okolicach ,wszedzie jest tak samo traktowany-nigdy nie wiadomo,czy dany dziadek,kobieta czy dziecko zdecyduje sie przejsc przez ulice-dlatego zwalniajac,dajemy szanse na decyzje im i sobie-kto tego nie robi ,ryzykuje,bo w razie wypadku nie ma tlumaczenia-jestes w poblizu przejscia dla pieszych,masz zwolnic i koniec! to tak,jakby ktos przejezdzal kolo szkoly,lub przedszkola w godzinach wyjscia do domu i nawet nie przypuszczal,ze jakies dziecko moze wybiec a droge,albo jakas roztargniona mama nagle wyjdzie z maluchem na rekach zza samochodow-wszystko to jest pokazane w watku,ktory zaczalem i jest w dziale NA KAZDY TEMAT/PORZESTROGA DLA WSZYSTKICH-pokazujcie to kazdemu,to moze sie cos zmieni...
-
Formuła 1 2008
osobiscie podobala mi sie dzis postawa Massy pool possition i utarcie nocha Lewisowi,aczkolwiek jutro sie okaze co i kto
-
[B5 AEB] Syczące turbo
dobra -dzieki,juz wiem o co chodzi [br]Dopisany: 01 Listopad 2008, 12:30_________________________________________________jesczcze jedno-czy wymiana n75 pomoze?
-
Paranoja-piesza winna wypadku bo ruszyła ustami
Panowie ,dla mnie sprawa jest oczywista-wina kierowcy,nie wiem jak wyglada sprawa na kursach jazdy w polsce,ale w anglii,gdzie ja robilem prawko,podstawa ruchu na drodze jest obserwacja wszystkiego,co znajduje sie na niej i w jej poblizu,wiec jesli dojezdza gosc do przejscia i na nim,lub kolo niego stoja ludzie,facet zap...la i nawet nie zwalnia-to o czym tu mowa,ze ktos w niego puknie z tylu-jakie tlumaczenie-ten z tylu tez ma uwazac i trzymac bezpieczny odstep-kazdy normalny kierowca wie,co oznacza pojecie''bezpieczny odstep'' i jesli ktos nie ma wystarczajacej wyobrazni do tego,zeby poruszac sie bezpiecznie po ulicach-niech zacznie myslec,albo niech sie przesiadzie na tramwaj wlasnie przez takich baranow bez wyobrazni gina ludzie na drogach,a to,ze ma''plecy'' w policji i gdzies tam jeszcze-to nie podlega dyskusji-rzecz jasna
-
[B5 AFN] Problem po wymianie turbosprężarki.
...czyli jestes zadowolony
-
[B5 AEB] Syczące turbo
ja myslalem o tym,nie wiem jaka jest tego fachowa nazwa,ale tam ,gdzie jest WG jest jakby dluga,nafrezowana sruba z nakretka,laczy sie z metalowym pojemniczkiem(?),z tego,co kiedys czytalem ,jest tam membrana,potem wezykiem leci do turbiny(poprawic,jesli cos zle nazwalem )-myslalem ze ta sruba sie reguluje...http://cgi.ebay.co.uk/Renault-5-GT-Turbo-Turbocharger-Hybrid-T2-25_W0QQitemZ180301848335QQcmdZViewItem?hash=item180301848335&_trksid=p3286.c0.m14&_trkparms=72%3A1299%7C66%3A2%7C65%3A12%7C39%3A1%7C240%3A1318 tu jest przykladowe turbo,ale z pewnoscia wiesz o co mi chodzi
-
Paranoja-piesza winna wypadku bo ruszyła ustami
tak ,nie palic,bo jak przykladasz peta do ust-dajesz znak kierowcy ,zeby jechal,nie rozmawiac przez komorke-dajesz znac kierowcy,ze jestes zajety itp,itd -dla mnie to farsa i juz...porazka...