Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. reset kompa powoduje powrot do ustawien fabrycznych,ktore sa znormalizowane dla danego silnika jednakowo,potem ,w trakcie uzywania auta ,ECU dostraja wszystkie elementy ,pobierajac dane ze wszystkich czujnikow-w zaleznosci od typu jazdy(aktualizacja jest sekwencyjna-powiedzmy co 20 odpalen silnika)-oczywiscie nie zmienisz mapy radykalnie,sa pewne granice,do ktorych mozna sie zblizyc,ale przedzial nie jest wielki... generalnie auto sie ''uczy'' twojego stylu jazdy,jesli wymieniles wyzej wymienione podzespoly,to reset i pojezdzij ze wszystkim wlaczonym sprzetem,co masz na pokladzie(radio ,klima,ogrzewanie szyby,ogrzewane fotele)w stylu,jakim jezdzisz-reszta sie zrobi sama
  2. wydaje mi sie ,ze mowimy o tym samym,tylko inaczej...z jednym sie nie zgodze,ze zbieznosc jest ustawiana i jako punkt odniesienia jest kierownica na wprost ...skonczmy odbijanie pileczki,bo do niczego to nie prowadzi...
  3. tak,a w jaki sposob moze ci auto sciagac,jesli puscisz kiere,jesli nawet masz wymieniona kiere i na frezach przestawisz o kilka zabkow,kola beda na wprost-a kiera np. skrecona o 5 stopni-jesli masz zbieznosc ustawiona,auto nie bylo po mocniejszym dzwonie,cisnienie jest takie same i nowki opony-musi jechac prosto i skrecenie nie ma znaczenia-chyba ze sila miesni utrzymujesz nie ustawiona kiere prosto
  4. to chyba nie ma wiele do tematu-puszczasz kiere i auto powinno jechac prosto,nawet jesli kiera jest lekko skrecona(nie wykierunkowana w stosunku do kol)przekladnia sama sie nie rozreguluje w wyniku uztkowania auta,a zbieznosc tak,bo w przekladni nie ma takich luzow,zeby cos samo przeskoczylo,moze to nastapic w wyniku powazniejszej usterki,lub wady technicznej materialu,z ktorego jest zbudowana, a w zbieznosci wystarczy lekko poluzowane sruby,kraweznik i wieksza predkosc
  5. cos ,do porownania gdybys jeszcze sie nie zdecydowal- http://forums.audiworld.com/a4b7/msgs/35367.phtml
  6. alkohol to nasze hobby-piwko jakies,lampka wina w knajpce,czy drink na jakiejs imprezce ...delikatnie 0,7 na grubszej ''party''...ale od razu alkoholicy-wypraszam sobie
  7. jest jeszcze jedno miejsce,ktorego nie widac,a potencjalna dziurka moze byc-na turbo masz taki metalowy zbiorniczek,ktory jest polaczony z WG,w srodku jest membrana,ktora,jak jest za duze cisnienie ,otwiera WG i spaliny uchodza bokiem,nie napedzajac turbinki-tej membrance przyjrzalbym sie w ostatecznosci [br]Dopisany: 25 Listopad 2008, 22:42_________________________________________________a na sprawdzenie szczelnosci proponuje hydrauliczny sposob,podpiac sie gdzies do systemu z jakas pompka i na wszystkie laczenia nalozyc mydlo w plynie-bombelek prawde ci powie
  8. niedawno mialem podobny problem-ciagnelo na lewo,bylem na zbieznosci-ustawili-dalej ciagnelo,potem podpompowalem-to samo,pojechalem do innego zakladu,zamienili kola przod na tyl i odwrotnie,bez rezultatu-pomogly nowe opony-potem,jak rozmawialem z gosciem powiedzial mi,ze zamiana kol''przod na tyl i odwrotnie'' moze nie dac efektu,bo przod sciera sie inaczej,niz tyl i jesli tyl lekko zuzyty pojdzie na przod,nie bedzie efektu,bo nie ma pelnego styku opony z podlazem-po ustawieniu zbieznosci-tylko nowki opony dadza nalezyty efekt
  9. wlasnie tak zrob,oddaj auto w dobre rece,komus,kto je zna ...co jeszcze mozna sprawdzic-wszystkie wezyki,moze sie ktorys przetarl...przyjrzalbym sie dookola metalowych spinek na wezykach...
  10. tyle że w bagażniku to jeżdżą już trupy :polew:
  11. jesli moge zapytac,czy zmieniales biegi podczas logowania-jesli tak,to prosba,zrob logi raz jeszcze, na trojce od ok 2k i przytrzymaj najdluzej jak mozesz-bedzie bardziej czytelny log,bo w tej sytuacji sa wielkie wahania obrotow i doladowania
  12. ja kupilem swoje od jakiegos goscia na ebayu-bardzo tanio z przesylka 35 funtow z honk kongu mam gwarancje 18 miesiecy,jakoscia nie odbiegaja od normalnych(czytaj innej marki) swieca rownie jasno... a nawet jesli ten sprzedawca nie bedzie mial juz swojej firmy,za poltora roku,pewnie znajdzie sie ktos inny,kto bedzie mial w podobnej cenie... wydaje mi sie,ze to raczej kwestia szczescia,bo i w ASO mozesz trfic na jakis szajc i przestana swiecic...
  13. tu,gdzie mieszkam-jest to normalnoscia...kazdego roku od 20 listopada do 20 stycznia tak(no moze bez muzyki)oswietlone sa cale miasteczka i centrum wiekszych miast i nie jest to wcale uciazliwe,a dzieciaki maja frajde stojac przed duzym sklepem,gdzie jest cos ,jak szopka,tylko np.jakies krasnale,czy gnomy zjezdzajace po linkach,rabiace drewno,czy wielkie tunele za sniegu,gdzie mozesz wejsc do srodka i dzieci czuja sie przez chwile,jak w bajce... nota bene -zona mojego szefa ma sklep z pierdulkami swiatecznymi,lampkami i takie tam,co roku pomagamy jej w zaopatrzeniu sklepu i na prawde zdziwilo mnie to,jak wielu ludzi kupuje takie swiatelka i placa za nie fortune,tylko po to,zeby odpalic je raz w roku, przez 2 miesiace
  14. czasem tak jest z autami w tym roczniku,vagiem nie wszystko mozna sprawdzic...
  15. domjenick odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    ...prosta droga spalin jest jednym z elementow tuningowania silnika-w koncu o to chodzi...
  16. domjenick odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    potwierdzam-po odkreceniu kata-moze nawet moc sie zwiekszyc delikatnie,gdyby bylo odwrotnie nie wycinaloby sie go do zwiekszenia mocy
  17. wiec odepnij kostke od przepustnicy i potem wepnij ja z powrotem i przekrec zaplon-efekt ten sam,co vagiem
  18. ja uwazam,ze ledy sa dobre i nie przepalaja sie tak,jak normalne zarowki,no i nie oparzysz sie od nich,jak od normalnych zarowek
  19. sprobuj na kanale 098 http://www.vag-com.pl/adaptacja-przepustnicy.htm
  20. moze ci to pomoze - http://www.ross-tech.com/vag-com/m_blocks/110-119.html
  21. domjenick odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    ...mialem na mysli totalnie zapchanego kata,w takiej sytuacji auto pokreci sie do ok 3tys i zdycha,bo spaliny nie maja gdzie ujsc...
  22. vag pokaze,ze jest blad w danej sekcji(o ile jest w ogole),jesliby bylo cos nie tak z n75 vag pokazalby,ze nie ma sygnalu od niego,czy sygnal jest przerywany,czy dane z niego koliduja z innymi pomiarami(do okreslenia usterki sa kody)
  23. domjenick odpowiedział(a) na IREK-P temat w 1.8T
    5tys,czy wiecej obrotow-to troche za duzo ,ja bym obstawial nieszczelnosc-nie widze innej mozliwosci,chyba,ze turbo jakos powoli sie kreci i nie dmucha,a przy zapchanym katalizatorze auto nie wkreciloby sie tak wysoko
  24. jesli wszystko w turbo sprawne,zprawdz wezyki,moze sie zagial ktorys,albo przytkal,odepnij calkiem i dmuchnij -jesli ok,zaloz i odepnij nastepny,sprawdz zawor n75 czy sie kostka nie odpiela-moze on jest przyczyna-zawsze zaczynaj od tego,co mozesz zrobic sam

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.