Treść opublikowana przez domjenick
-
Nie otwierają się tylne drzwi z zewnątrz
kliknij w linka mała lektura
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
miałem kiedyś radio z TT-ki i wpakowałem do B5-tył też nie grał-zmiana kodowania i powinno zagrać
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tu masz fotkę K03s- 100% ori, bo miałem ją w rękach
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
możesz połączyć się vagiem z radiem?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nie wiem, ale jeśli pojadę, to wpadnę tylko na jeden dzień, a i to nic pewnego, bo dopiero co wróciłem z wakacji...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
z tego, co pamiętam to zwykłe K03 ma 12
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
a gdzie to jest?
-
Zmiana oprogramowania-zalety i wady
bardzo prosze... okresliles usluge cziptuningu remapem a nie "mam soft od tunera" Gdybys pisal, ze mam nowy soft od tunera pisalbys nieprawde... no i tu się zgadzam, bo nie wiem, czy jest jakiś "Tuner", który potrafi napisac mapy od podstaw, ale to raczej nie jest tajemnicą, że tunerzy tylko modyfikują już istniejące mapy, a nie piszą nowe:wink4:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
najeżdżaj garby jednym kołem, o ile się da, albo bardzo powoli, ewentualnie najpierw jednym kołem, potem drugim-bo przy glebie niżej, niż -50 cm od serii 1BA-zawsze w coś przypierdolisz:wink: i jak nie masz plastiku pod miską olejową-lepeij zacznij się rozglądać
-
Zmiana oprogramowania-zalety i wady
bardzo ladne okreslenie - nie utrwala blednego sadu, ze tuner pisze program (czego nie umie - cos jak polskie obozy w prasie swiatowej - powtorzy sie 100razy az kolejny "leming" zacznie w to wierzyc) możesz rozwinąć myśl, którą tu zacytowałem?
-
Zmiana oprogramowania-zalety i wady
ja mam 2,0 TDI po remapie, na 180+ i spalanie-w trasie, szczególnie długiej-to ciężko mi to określić, jakie jest minimalne, ale jadąc daleko, z rodziną na pokładzie, załadowanym bagażnikiem i bagażnikiem na dachu, w takim zestawieniu-śmiało można zejść poniżej 6L/100-zakładając, ze jedziemy z tempomatem i prędkość nie przekracza 130KM/H, ale na "pusto" pewnie zszedł bym jeszcze niżej:wink4: co do jazdy miejskiej-gdzie bieg 3 jest najwyższym i przebierasz nogami, jak na grze komputerowej, no to 8-9- to tak leciutko, a w zimie-10, to niestety minimum... po remapie spalanie spadnie, ale tylko dlatego, ze szybciej wyprzedzisz i szybciej osiągniesz daną prędkość, którą potem utrzymasz i komputer pokaże spalanie średnie-jako zadowalające oko i Ego kierowcy, ale stawiając auto po remapie i auto na stock'owym sofcie, rozgrzane i jadące tą samą trasą, o tej samej masie, nie wyprzedzając, tylko jazda w takich samych warunkach-FIS pokaże dokładnie to samo... można "przerobić" soft, by był ekonomiczniejszy, ale na pewno nie obejdzie się bez spadku mocy, dla porównania-dwie jednostki 1,9 TDI i 1,9 SDI, gdzie ta druga jednostka ma jakieś 70 koni, a pali przysłowiową kropelkę (koleś spod szkockiej granicy dojechał do Szczecina na baku)
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w "tuningu" silnika, trzeba się kierować zasadą 3 słów "tanio, szybko, dobrze" jeśli chcesz tanio i szybko-nie będzie dobrze jeśli chcesz dobrze i szybko- nie będzie tanio jeśli chcesz tanio i dobrze- nie będzie szybko
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ale do diesla są inne:wink4: tamte były w 1,8T i mocy odjęło, bo ciężkie cholerstwo było...ale poczytałem na ten temat trochę i okazało się, ze jony dodatnie, które emituje magnetyzer, wpływają dodatnio na jony ujemne, zawarte w benzynie , co z kolei wpływa na lepszy przepływ paliwa w przewodach, nikt jednak nie jest w stanie odpowiedzieć, za co odpowiadają wtryski w takim przypadku, jaka jest rola ECU, pompy paliwa- moje "źródło" mówiło tylko o lepszym przepływie paliwa-może i rzeczywiście coś w tym jest...trzeba by to sprawdzić-kup Rysiek i sprawdzimy...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
kup, załóż- będziemy wiedzieć na przyszłość
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
spadaj rezaczu, u Ciebie nawet magnetyzery już nic nie zmienią
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
Panowie-czegoś tu nie rozumiem:eusathink: 1,8T i 2,7BIT-to najpopularniejsze benzynowe silniki na Forum, do "tuningowania", przerabiamy to od co najmniej 2006 roku, więc Panowie o krótkim stażu na Forum, albo weźcie się za czytanie , albo sobie odpuście, bo na prawdę-w samym tym wątku jest prawie 100 stron o tuningu 1,8T-myślicie, ze ktoś coś nowego wymyślił? nie...więc odpowiedz na pytanie-"co mogę zrobić, żeby mieć XXX koni w moim 1,8T" -jest nie na miejscu i jest oznaką braku szacunku do tych, którzy opisywali to parę lat temu, a szczególnie do tych, którzy są tu od początku i ustalali REGULAMIN, a szczególnie pkt 9 http://a4-klub.pl/regulaminforum.pdf
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja tam jakimś zawodowcem nie jestem i na razie mi wystarcza:wink:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Panowie temat o walkach MMA jest tutaj:wink: tam przenieśmy rozmowę http://a4-klub.pl/sport-hobby-rozrywka-relaks-138/walki-mma-117583/
-
Czy ktoś coś wie na temat sprężyn tego producenta...
a skąd masz namiar na te sprężyny i gdzie się o tej firmie dowiedziałeś?
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
jest mniejszy, ale to wciąż kupa mięśni:wink:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
do B6 wejdzie z BEXa:wink:
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja używam Garmina 910 pytam, bo zacząłem biegać z aplikacją Endomondo w tel i chciałem porównać, czy osiągi są w miarę porównywalne
-
Czy ktoś coś wie na temat sprężyn tego producenta...
skoro jest czołowym producentem do innych marek, to na pewno daje jakąś gwarancję, a tak poza tym-myślisz, ze będziesz jeździł tym autem za 3 lata?
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
na giełdę do Lubina jedzcie, szukać dekielków:grin::grin:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
a co Wy tak z rana sie tu zebraliście?