Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
tam - to znaczy TU, czy tam?
-
Strefa biegaczy, triathlon
...ponoć sport, to zdrowie...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
za ile pognałeś jeśli można wiedzieć?
-
Jakie mam tarcze w A4 B6 1.8T 163KM?
czyli nie masz praktycznego pojęcia o tym, co piszesz, bo ja i inni, którzy takie mają/mieli-mają doświadczenia z takimi tarczami... ...moje nawiercane i nacinane na pewno hamowały lepiej, stygły szybciej i odprowadzały wodę lepiej niż gładkie seryjne, o tych samych wymiarach, a klocki-zużywały się podobnie-to takie moje testy...
-
Czy adp jest awaryjnym?
koledze raczej chodziło o wypowiedzi osób, które mają taki silnik i chciały by się podzielić "wrażeniami" i doświadczeniem z tym silnikiem...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
śmiało możesz zakładać, ale warto zjrzeć po kolei do wszystkich podzespołów i namierzyć przyczynę odcinek-to może być dv, n75 et cetera...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie będzie, bo wykorzystujesz tolerancję 0,3 bara, dopiero po przekroczeniu której wyskakuje błąd no to miło powitać a drugiego |IC też masz czy FMICa masz?
-
Strefa biegaczy, triathlon
:grin::grin::grin:chyba samego smalcu:wink4:
-
Strefa biegaczy, triathlon
cieńko coś kiedyś dużo na rowerze jeździłem, teraz biegam-bardziej dla siebie, niż dla wyników:wink4:
-
Strefa biegaczy, triathlon
z resztą ostatnie jakieś 200m mam ostro pod górkę, płasko i potem znów pod górkę, dlatego końcówka jest trochę męcząca, ale do się biec:wink: tutaj jest mapka Running Workout | Endomondo
-
Strefa biegaczy, triathlon
nie chodzi o to,że padałem na pysk- bo przebiegłem więcej-10 zrobiłem w takim czasie, wczoraj, jak biegłem średnie tempo było 6 min coś, na km:wink4:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie trzeba- o ile są w dobrym stanie-ale warto wymienić, dla świętego spokoju pasują p&p-są identyczne , jak zwykłe-różnią się kolorem no i przepustowością-oczywiście nie będzie ubogo-jeździłem tak przez 3 lata prawie, z czego jakieś 2 z VAGiem w aucie:wink: i nie uśmierciłem ani turbo, ani silnika, a chyba jestem jednym z nielicznych na tym Forum, którzy bez ingerencji w soft- wydusiłem 184 km i 265 niuta z AVJ-ta tu się zgodzę, ale to jest droga na "skróty" i z "pracą" przy aucie i tuningiem mechanicznym-w obecnych czasach-mało ma wspólnego, bo 90% aut z silnikiem 1,8T, na tym Forum-jest po korekcie softa:whistling:
-
Strefa biegaczy, triathlon
10km- 1g:03m:01s:slina::slina:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wpadnie w tryb awaryjny-0,30 ponad to, co mapa podaje
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie będzie, bo ECU ma swoją tolerancję, na niesprawne podzespoły, które mogą zawyżać, lub zaniżać dane do jej ustalania-jeśli się je przekroczy-wywali błąd i wpadnie w tryb awaryjny, jest to zakres tolerancji, który się wykorzystuje do w miarę bezawaryjnej eksploatacji i również to tuningu mechanicznego, bez ingerencji w soft
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
ładuj properfecta:wink4:
-
Strefa biegaczy, triathlon
no spadaj od kompa i idź pobiegać...
-
Strefa biegaczy, triathlon
wsłuc**j się w swój organizm-jak się zmęczysz-to zwalniasz, lub idziesz-w taki sposób na pewno nie złapiesz kontuzji, tak przez jakieś 2 tygodnie-w tym czasie obeznasz różne trasy i wybierz najodpowiedniejszą i wtedy zacznij mierzyć czasy, stopniowo wydłużając, biegaj co drugi dzień, po miesiącu takiej "zaprawy" będziesz wiedział, jaką trasą biegać, jak szybko i ile razy w tygodniu i czy w ogóle chce Ci się biegać...jak zacznie coś boleć-to odpocznij ze dwa, trzy dni-bo kontuzja może się pogłębić i sobie nie pobiegasz:wink4:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
załóż MBC i ustaw na taką wartość, jaką pokazuje zaraz po peacku i się utrzyma na chwilę-będziesz mieć stałe doładowanie w tych zakresach, ale im wyżej na obroty będzie wchodzić-tym doładowanie będzie spadać-jak nie będziesz zadowolony z efektu-opuść delikatnie niżej i znów się przejedz, tak aż do skutku:wink4:
-
Strefa biegaczy, triathlon
od odejścia od kompa, otworzenia drzwi i wyjścia na zewnątrz, potem biegniesz przed siebie-powoli, rozkoszując się widokami-a jak się zmęczysz-to wracasz do domu-ot i cała filozofia...reszta przyjdzie sama:wink4:
-
Strefa biegaczy, triathlon
nie próbowałem rozmawiać, bo i nie mam z kim ale nie oddycham ciężko-normalnie, adekwatnie do wysiłku...
-
Strefa biegaczy, triathlon
ja średnio robię 5 min na km i jest dobrze na dystansie 6,5km-7,5km
-
Pomoc w wymianie sprężyn A4 B6 quattro
:: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library
-
Strefa biegaczy, triathlon
a ja dziś złapałem kontuzję i bieg zakończyłem na niecałych 4 km... resztę trasy do domu-doszedłem...trzeba dać organizmowi się zregenerować...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
podpinaliśmy z kolesiem mojego MBC u niego z dosyć sporym doładowaniem- 1,3, czy 1,5-nie pamiętam dokładnie, MBC był ustawiony na 0,8 i trzymał, jak wściekły do samej góry, a wskaźnik nawet nie drgnął niżej...ja miałem ustawiony na 0,7 bez programu i trzymał do 0,6 u góry jeśli chodzi o doładowanie-jakie masz-myślę, ze spokojnie by utrzymało te 0,8-z resztą MBC jest stosunkowo tanim rozwiązaniem-zakładaj:wink4: