Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. ale może być zupełnie odwrotnie:wink:
  2. zgoda- jak ja byłem w podstawówce-też się biliśmy, czasem nawet spore obrażenia były, ale w pierwszej klasie, to są dzieciaki i najlepiej od początku rozmawiać z rodzicami, bo w sumie kto ma być za to odpowiedzialny? postaw się w sytuacji, kiedy to Twój syn kogoś w szkole by "pobił"- wolał byś się dowiedzieć o tym przez telefon od szkolnego pedagoga, czy poprzez wezwanie na policję? ja wolał bym rozmawiać z synem w obecności "pobitego" dziecka i Jego rodziców, a potem w domu na spokojnie i osobności:baseball:... nie można wychodzić z założenia, że tamci rodzice sprawę oleją
  3. nawiązując do twojego pierwszego posta-idź do rodziców tych chłopaków i z nimi porozmawiaj, nie krzycząc i nie strasząc bandziorami nikogo:wink: powiedz, że się dowiedziałeś o tym i nie chcesz robić kłopotów w w szkole i dlatego przychodzisz z tym bezpośrednio do nich:wink: dzieciaki-bo przecież o nich mowa- pewnie się wygłupiali, bo nie wierzę w to, ze 7-mio letnie dzieci są już "nauczone" bandyckich zagrywek i będą ściągać haracze w podstawówce:doh: straszenie innych dzieci-może przynieść odwrotne skutki, szczególnie dla Ciebie...
  4. zanim będą jakieś widoczne efekty-skończy szkołę
  5. eee tam-nigdy się nie biłeś w szkole? jeśli ktoś jest uczony boksu, czy innej sztuki samoobrony-i jeśli będzie uczony równolegle, ze to służy do obrony, a nie ataku-nie będzie problemów
  6. nie wiem, czy nie zależy to od silnika, ale niektóre źródła podają od 0,2 do 1,0V np to jeśli mieszanka jest za bogata w tlen-ECU będzie korygował i dodawał więcej paliwa, żeby to wyrównać, ale jest jeszcze brana pod uwagę masa powietrza z przepływki-jeśli jest wszystko w granicach tolerancji-nie będzie błędu w sterowniku, ale będzie palić deko więcej, najlepszym rozwiązaniem, było by podmiana sondy i ponowne próby
  7. ...każdy chce zarobić...
  8. zobaczymy w niedzielę jak będą jakieś wyniki rajdów
  9. 1BE mają krótszy trzpień jak nie wiesz, to po co piszesz głupoty?
  10. ja wymieniałem turbiny w 3 autach-za każdym razem używałem tych samych przewodów i nigdy nie miałem problemów, o których wspomniałeś...
  11. bez różnicy, czy pociągniesz od stacyjki, czy od radia-przez ECU i bokiem do świateł-prawie jak ori kostka:wink:
  12. przewód, do którego podpięty jest czerwony przewód od radia-to o ile dobrze pamiętam plus po stacyjce...
  13. a zadzwoń do Szkopka-powiedz , że masz nr ode mnie i zapytaj 07908 859 488, jak nie jest w PL-to Ci powie kto to zrobi:wink:
  14. :polew::polew::polew::polew:
  15. ...no obił mu trochę wątróbsko...
  16. to, ze nie ma widocznego uszkodzenia, nie oznacza, ze tak nie jest, może być gdzieś zagięty, czy coś-oglądałeś kostkę?
  17. Button, Kobayashi, Vettel 11-będzie się działo:wink:
  18. Panowie-używajcie opcji "odpowiedz z cytatem" i będzie wiadomo o kogo chodzi-bo sam już się pogubiłem, kto i do kogo pisze:wink4:
  19. [pewnie warstwa, którą "przypaliłeś" się starła i zaczęło kleić znowu- ja bym poczekał, jeśli z załadowanym autem możesz podjechać bez problemu pod sporą górkę-wszystko jeszcze jest w porządku-martwił bym się, kiedy to zacznie sprawiać kłopoty nawet bez obciążenia:wink:
  20. vag i jedziesz z kodowaniem :: a4mods.com :: - The Premiere Audi A4 Modification Guide and Pictures Library
  21. kolejna rzecz rozpracowana:wink:
  22. możesz wszystko o ile będzie się mieścić w normach wagowych i pójdzie na dół
  23. najpierw, to trzeba wizualnie i dokładnie obejrzeć wszystko dookoła, czy nie ma gdzieś zewnętrznych uszkodzeń systemu, potem dopiero zabierać się za blok silnika i uszczelki na głowicy:wink:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.