Treść opublikowana przez domjenick
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
miałem coś takiego w telefonie i u znajomego w firmie mieli tez pomontowane takie sprzęty w vanach, a czego szukasz dokładnie?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
auto po programie na ok 180+ koni:wink:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
nie ma reguły
-
Problem ze sterownikiem Airbag
dzięki-będę szukał
-
Problem ze sterownikiem Airbag
Auto-VW Touran 2004 problem pojawił się jakiś czas temu, standardowo-kontrolka na zegarach, ale do tego jeszcze doszło brak kontrolki zapięcia pasów, brak gonga związanym z kontrolką pasów i brak info na FISie o błędzie Airbagu-co zawsze było, po przekręceniu kluczyka... po podpięciu vaga -wszędzie po CANie idzie info, czy to silnik, czy zegary-nie ma łączności ze sterownikiem airbag...z samym sterownikiem nie można się połączyć, bezpieczniki sprawdzone....kiedyś było identycznie, ale jakoś się "naprawiło", więc domyśliłem się, ze kostka się wypięła...postanowiłem się za to wziąć, ale napotkałem przeszkody-nie wiem, gdzie dokładnie się on znajduje-tropiłem po kablach od lampki dezaktywacji airbagu i po kablu od wyłącznika poduszki w schowku- idą gdzieś za radiem, ale tam nie mam jak ręki włożyć, wszystko fabrycznie pospinane...po odkręceniu schowka-jest jakiś sterownik, ale nie wiem, czy to to, rozebrałem trochę tunela środkowego-ale tam za wiele nie widać, trzeba zwalić wszystko-wyjąłem radio, klimę i dalej nic nie widziałem-miał ktoś do czynienia ze sterownikiem w Touranie? Gdzie on jest i jak się do tego dobrać-biorę też pod uwagę całkowity zgon sterownika:kwasny:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
nic-pogoda u nas, że mam ochotę spać...
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
średnica o ile dobrze pamiętam to 50mm, ale głowy nie dam:wink: zwiększanie średnicy rur nic nie daje po tym samym zwiększasz pojemność systemu, co będzie powodować większy turbolag, DV masz na rurze wylotowej z turbo, N75 na rurze dolotowej pomiędzy filtrem pow, a turbiną
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
S2, a co tam...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
Władek obijał czarnego, aż odechciało mu się walczyć-to tak w skrcie:decayed:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...i piękna wygrana Proksy, choć te ręce mógł by trzymać trochę wyżej...to nie ten sam poziom, co Floyd Mayweather Jr.:whistling::whistling:
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
o której to i gdzie można zobaczyć?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
można trafić na zagranicznych EBAYach, jak ktoś montuje FMICa, to wywala dwa SMIC, ale fakt-ciężko ustrzelić, bo jak się pojawiają-to od razu znikają... średnia czego?
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
taka sama
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
w B6 dla zwiększenia efektywności-drugi SMIC z BEXa już daję radę i dorównuje średnim rozmiarom FMICa- jeśli chodzi o temperaturę
-
Podniesienie doładowania bez programu
ale i tak masz coś z programem, bo seria nie dmuchnie Ci 1 bara, może w peacku, ale na pewno nie utrzyma tyle:whistling:
-
Kodowanie nowej tarczki licznika
na pewno nie zrobisz tego z poziomu vaga
-
Wyskoczył mi komunikat na kompie -regulacja świateł
najlepiej , to podpiąć kompa i sprawdzić w sterowniku,rozumiem, że ksenony ori-wtedy będzie wiadomo, czy coś zostało pominięte...
-
Podniesienie doładowania bez programu
wyreguluj na 0,75 bara i wtedy się przejedz-w B5 musisz podpiąć wskaźnik doładowania i zaczynać stopniowo-przykręć delikatnie, potem jazda i patrzysz na wskaźnik-jak za mało-przykręcasz delikatnie mocniej i tak, aż osiągniesz moment, gdzie na 5 biegu w granicach max momentu obrotowego, czyli nie więcej niż 3,5-4 tys obrotów z pełnym gazem nie odetnie-np pod górkę będzie to trochę trwało, zanim ustawisz, ale zobaczysz efekt:decayed:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
http://a4-klub.pl/sprzedam-22/regulamin-dzialu-sprzedam-aktualizacja-31-05-2011-a-38200/ pkt 5 Regulaminu-tamten dział jest jedynym miejscem, gdzie można coś sprzedać, ale w związku z tym, ze nie masz do niego dostępu-wszelkie inne formy ogłoszeń, są odstępstwem/omijaniem Regulaminu pkt 12 http://a4-klub.pl/newbie-11/regulamin-forum-14839/ nota bene-jesteś zarejestrowany od 2008 r. pojawiłeś się ponownie, bo chciałeś coś sprzedać...
-
[B5 1Z] Zmiana tarcz licznika
no właśnie chodzi o to, że oryginalnie tarcza wygląda tak DSC05663.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl a z S4 tak DSC05637.JPG - Rozmiar oryginalny - Fotosik.pl jeśli obie tarcze będą pokazywać np 100km/h w tym samym miejscu-ok, ale jeśli nie-nie dasz rady tego skalibrować vagiem-pewnie można po wejściu w pamięć, ale to na pewno nie da rady z poziomu vaga
-
[B5 1Z] Zmiana tarcz licznika
skoro uważasz, ze to takie proste-to powiedz, jak się przestawia vagiem, bo ja u siebie zmieniałem w B6 1,8T , na tarcze od S4, ale vagiem nic tam nie zrobisz,tzn nic nie skalibrujesz vagiem- no chyba, ze liczniki w B5 są jakieś nowocześniejsze...powiedz chociaż, gdzie w adaptacjach masz taką opcję kalibracji prędkościomierza:whistling:
-
Piłka nożna
dobra Panowie- już po EURO, więc zamykamy ten kramik...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
omijasz Regulamin-następnym razem będe mniej wyrozumiały
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
dla mnie- to co najmniej remis, ale biorąc pod uwagę, kto to jest RJJ-to nasz wypadł blado-nikt go nie zna i dlatego taki werdykt, bo musiał by zlać ostro Jonesa Jr'a, albo znokautować-wtedy nie ma wątpliwości, kto jest lepszy, a tak- to taka ostra wymiana petard z obu stron, ze wskazaniem na Polaka...
-
Piłka nożna
przecież to był finał Mistrzostwa Europy- nie ważne, czy ktoś wszedł do finału przypadkiem, czy nie-wygrana się liczy i końcowy efekt, a nie to, w jakim stylu i iloma bramkami może i Włosi grali lepiej, efektowniej, ale to Hiszpania strzeliła 4 bramki, a Włosi żadnej...ja obstawiałem finał Hiszpanów z Niemcami-ale i tak było dobrze...