Treść opublikowana przez domjenick
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
ja myślę, ze to będzie Walka, na którą wszyscy długo czekają...a jak będzie wygrana-to tym bardziej będzie się podobała...
-
Boks zawodowy w Polsce i na Świecie...
...tylko, czy On będzie na tyle dobry w tym dniu, żeby obić Mistrza, a to niełatwa sztuka i KO, lub ZDECYDOWANA przewaga na punkty , może Mu dac pas...fajnie by było mieć taki tytuł w polskim dorobku pięściarskim...
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
ode mnie nie jest aż tak daleko, ale mam już inne plany na długi weekend
-
Bagażnik dachowy
do avanta, to coś takiego można załadować3 BIKE HIGH LEVEL CAR CYCLE BICYCLE CARRIER BOOT RACK | eBay a do sedana takie coś 2 BICYCLE CARRIER CAR RACK BIKE CYCLE TOWBAR UNIVERSAL FITS MOST CARS NEW | eBay i jeszcze na dach Car Roof Upright Bike Rack Cycle Carrier MAT1 X2 | eBay za tą cenę-to sie opłaca, bo i tak nie użyjesz tego więcej niż paręnaście razy w roku
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
program, to Autodata i jest do kupienia na ebay'u autodata | eBay co do śrub-zaczynasz od środka i przesuwasz się na zewnątrz
-
Wymiana uszczelki pokrywy zaworów
wszakże to nie ALZ, ale 1,6-więc nic się nie zmienia
-
VW Touran BKD-problem z nakrętką do filtra oleju
szukałem na szrocie, ale nie znalazłem-był jeden dekiel, ale ktoś tez potrzebował... kupiłem klej dwuskładnikowy, olejo-odporny, odporny na ciśnienie i wszystko, co można-zobaczymy coś takiego â UNIBOND POWER REPAIR EPOXY GLUE âş1 MINUTE FAST SETâ | eBay ... jak nie pomoże-no to po pomoc drogową trzeba będzie dzwonić...:kox: ---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 15:47 ---------- skleiłem ...no i na razie działa-nie ma wycieków, próba temperatury i ciśnienia- wypadła pomyślnie, wyczytałem na ulotce, ze żeby dobrze związało- musi "odleżeć" ok 24h- więc niech sobie leży i wiąże...jutro wieczorem się okaże, czy związało na tyle mocno... ---------- Post dopisany 21-08-2012 at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany 19-08-2012 at 21:58 ---------- nowa nakrętka kupiona w salonie vw-poklejona wytrwała próbę, ale skończyła w śmietniku:wink:
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
ja miałem z Raceland'em tylni stabilizator od RS4 B7 i nic nie skrzypiało-jedyny mankament to to,że trzeba było łączniki z tyłu i przodu wymienić, bo momentalnie się odezwały-były już zużyte, ale gwint po prostu to uwydatnił...
-
Najtańsze zawieszenie gwintowane
ja miałem w B6 Racelanda i byłem zadowolony-regulacji wystarczająco z przodu sporo-z tyłu mniej, ale na max w górę z tyłu i auto wyglądało, jak na S-line, tak więc spoko:wink:
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
to sie dowiesz przy kolejnej kontroli:grin:
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
DV możesz założyć w dwie strony:wink:
-
Przebieg silnika-jak długo silnik może być eksploatowany?
...ale niektórzy wolą żyć w "zaciemnieniu" i woli wierzyć, ze kupili zajebistą sztukę z małym, ori przebiegiem od handlarza, który ściąga auta zza zachodniej granicy, a prawda jest taka, ze teraz przebieg ok 200tys to norma dla aut 5-6 letnich, no to niech mi ktoś wytłumaczy, ale tak po ludzku i prosto-jak chłopu na wsi- gdzie do ch...ja są te 15 letnie auta z 300-400 tysiącami przelotu?są złomowane?czy trzymane w garażach, jako eksponaty muzealne?
-
Spotkania w środkowej części Anglii-pogaduchy
około środy będziesz wiedział...
-
Bagażnik dachowy
dokładnie- wszystko to, co mogło by być w bagażniku-jest na górze, ja jadąc do PL-miałem w bagażniku psa w klatce, koło zapasowe i kilka podręcznych pierdół, jak jedzenie, kurtki itp...reszta w "roofbox'ie":wink: jeśli miał bym stanąć ponownie przed opcją zakupu box'a-kupił bym ponownie-jak największy- ja mam taki Karrite Odyssey 580 Roof Box by Thule Car Roof Boxes używany kilkakrotnie-zapłaciłem 120F, razem z belkami i dwoma kluczykami
-
Bagażnik dachowy
to nie są kłopoty, tylko przy dużych prędkościach i z załadowanym po brzegi bagażnikiem, niedogodności w prowadzeniu auta, bo sie środek ciężkości zmienia, ale nie aż tak, że auto wywraca na boki trzeba po prostu jechać i mieć na uwadze to, że w takiej sytuacji+ silny ,boczny wiatr i prowadzenie nie jest takie samo, jak bez bagażnika... ...i to jest właśnie opinia, o której wcześniej wspomniałem-nie jechałeś, a już twierdzisz, że będą kłopoty i nie warto dla nich kupować bagażnika...załóż, załaduj po brzegi-przejedz się i oceń, czy warto
-
Bagażnik dachowy
dlaczego?
-
VW Touran BKD-problem z nakrętką do filtra oleju
mam zamiar jeszcze jutro spróbować na szrocie-wezmę ze sobą tą uszkodzoną i trzeba będzie kombinować, wiem, ze nowa z serwisu na pewno podpasuje, ale to może nastąpić dopiero we wtorek...
-
VW Touran BKD-problem z nakrętką do filtra oleju
Problem polega na tym, że dzisiaj, podczas wymiany filtra oleju-uszkodziłem plastikową nakrętkę od filtra i nie było by problemu, gdyby nie fakt, że potrzebuje auta na poniedziałkowy wieczór-serwisy i sklepy otwarte są w poniedziałek i tez nie ma pewności, ze będą mieli na stanie, dlatego pytanie moje jest o ten element na zdjęciu z jakiego silnika jeszcze można to skompletować, bo sprawdzałem dzisiaj dwa filtry z uszkodzonych aut i ta nakrętka od mojego-jest delikatnie większa niż 1,9 TDI-czy musi być 2,0TDI? Sam filtr wg ETKi jest taki sam 1,9 i 2,0 ale ta teoria się dziś nie sprawdziła tu "zrzut" z ETKi
-
Bagażnik dachowy
ja mam Thule na bok otwierany-jestem zadowolony-słyszałem opinie, ze nie można szybko z tym jeździć-oczywiście opinia powielana przez tych-którzy nigdy nie mieli bagażnika na dachu...jechałem nie raz 130-140 i nic się nie stało, a jak w DE facet z takim samym bagażnikiem wyprzedził mnie, kiedy ja jechałem 140-od razu poleciałem tyle, co on, jakieś 160-170- nic nie odpadło, problemem może być środek ciężkości i dziwne zachowanie auta przy takich prędkościach, np zjeżdżając z górki i wchodząc w zakręt-autem potrafi zakołysać, do tego boczny wiatr i można sie wystraszyć... ogólnie polecam-zawsze to dwie duże torby i dwie małe do góry i miejsce dla psa w bagażniku jest:lol1:
-
Klekot przy odpalaniu... 1.8T AVJ
ja w swoim AVJ miałem to samo i powodem tego był spływający olej na sam dół-podczas odpalania, zanim pompa wtrysnęła go wszędzie-chwilę zaklekotał i tez sprawdzałem wszystko, smok napinacz et cetera, wszystko sprawne i klekotał dalej...
-
Czy silnik BKD jest ok
ja mam VW Tourana z BKD i nie narzekam na silnik-trochę nim nalatałem i bez problemów, większych, niż z innymi silnikami...
-
Wysokie obroty na biegu jałowym
tu obstawiał bym-jak wyżej napisane-walnięty czujnik obrotów, tyle, ze wymiana samego czujnika może nic nie dać-wymiana całej przepustnicy u mnie pomogła (w B5 AHL) swojego czasu też wchodził mi silnik nawet do 4 tys, a jak po takiej akcji zgasiłem silnik-nie można było odpalić
-
Jakie spalanie?
jazda na granicy dopuszczalnych prędkości
-
Jakie spalanie?
tez bym tak chciał jak jechałem spokojnie swoim AVJ-tem to czasem i nawet do 7,5-8 na sto spadało, skrzynia manualna i to sprawdzałem wielokrotnie, średnie spalanie na trasie z górkami i pod górki, długość ok 35km-normalnie miałem 8,7 i to tak przy normalnej szybkiej jeździe, 10-11 to mi palił w mieście z małym ruchem, a przy światłach i ciągłym deptaniu-to 15 zeżarł spokojnie
-
Nie pokazuje temperatury, który to czujnik?
87, ale może mieć małe odchyły