Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

domjenick

VIP
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez domjenick

  1. mierzycie osiągnięcia jakimś GPSem?
  2. no dokładnie- takie rzeczy się zdarzają nawet najlepszym:wink:
  3. łokej bede paczyć
  4. najprawdopodobniej gdzieś za miasto, potem allegro, ebay... lepiej przyklej je na silicon, to nie będzie c**jowi za łatwo:wink4:
  5. Paweł- nie liczyłeś chyba, że po wypadku od razu zacznie wszystko wygrywać i za pół roku będzie niekwestionowanym Mistrzem Sportów motorowych...
  6. będzie transmisja walki Masternaka?
  7. ja wiem, że można:wink4: tylko, czy nie będzie problemów z Policją?
  8. jeśli chodzi o przepustnicę-to jest to zapisane w ECU i nie potrzebujesz tego ustawiać, bo to się dzieje automatycznie za każdym razem, po przekręceniu kluczyka w stacyjce, odpięciu AKU, czy odpięciu samej przepustnicy... co do reszty Twojego pytania-jest bardzo ogólnikowe tu masz linki do diagnostyki silnika benzynowego- VW Ssp175 System Obd II http://www.ntm.wimii.pcz.pl/download/Systemy_OBD.pdf w necie masz tego sporo-użyj Google:wink:
  9. masz niezarejestrowanego vaga i dlatego nie przyjmuje loginu i nie pozwala wejść w Basic setings:wink: w B5 nie ma magistrali CAN
  10. nie wiem, czy to będzie legalne, bo o ile pamiętam, jeśli auto jest wyposażone fabrycznie w światła "dzienne" -to tylko one mogą być zapalone-reszta dopiero po zapaleniu pozycyjnych i "normalnych" świateł
  11. o jakie procedury Ci chodzi?
  12. ...przypomniała mi się historia Rafała Wilka, naszego "Złotego" z Paraolimpiady, który zapowiadał się na dobrze rokującego żużlowca, chciał być mistrzem, a jednak Jego losy potoczyły się zupełnie inaczej-"dzięki" wypadkowi, jest Mistrzem, ale w innej dyscyplinie i jak sam powiedział- "...gdyby nie wypadek-nie było by mnie tutaj..." ... tak samo może być z Robertem, wypadek sprawił, że może fizycznie i "technicznie" nie być zdolnym do prowadzeniu bolidu F1, ale za to może z powodzeniem być na szczycie w Rajdach, które kocha...kto wie, co go czega w przyszłości? może wypadek "pomoże" Mu wybrać...
  13. nawet przy seryjnym sofcie, po wrzuceniu innego/większego/dodatkowego IC-odczuje różnicę, szczególnie w ciepłe dni
  14. brawo Robert...pytanie teraz jest, czy sprawność ręki, jaka będzie-pozwoli Mu na udział w wyścigach F1, to raz, dwa- Robert zawsze podkreślał, że F1 to praca, a Rajdy-to pasja, więc teraz będą pojedyncze rajdy i obserwacja, co się będzie działo w F1, bo tam- wielu ze "sprawnymi" rękoma i nieprzeciętnym talentem czeka na posadki, a to potężny biznes i nikt nie będzie kierował się sentymentami- w moim przekonaniu-Robert może już pozostać w Rajdach, choć chciał bym Go zobaczyć na F1 jeszcze...co może być lepsze od tego, że wykonuje się coś, co się lubi i jeszcze są z tego pieniądze...
  15. no to ustaw rozrząd, a dopiero potem leć na program, ale wcześniej zobacz, co powoduje błąd i kontrolkę silnika, myślę, że delikatnie przestawiony rozrząd nie będzie powodował potężnego dymienia-tu raczej chodzi o dawkę paliwa:eusathink:
  16. a skąd wiesz, ze rozrząd jest przestawiony?
  17. Bartek, a tak w ogóle, to gdzie Ty pracujesz i czym się zajmujesz, że tak często wyjeżdżasz- o ile to nie tajemnica państwowa...
  18. no do zmiany biegów i trzymania kółka-chyba wystarczy:wink4:
  19. spokojnie- podepnij kompa i zobacz, co powoduje zapalenie się kontrolki-potem wykasuj i pojeździj, aż znów się zapali i zobacz, czy to ten sam błąd-potem pomyślimy dalej:wink4:
  20. jeśli chcesz zrobić dobry program-podjedz do wspomnianego, przez Ciebie P. Wojtka:wink: On na pewno Ci podpowie, co zrobic:decayed:
  21. tu nie chodzi o poglądy, tylko sposób, w jaki okazywany jest teraz szacunek, a raczej jego brak- niestety...młodzież zna swoje Prawa i wykorzystuje je przeciwko wszystkim, jak im się to podoba i kiedy tego potrzebują, pewnie dlatego padały tu "propozycje" oddania sprawy na policję, czy innych tego typu "resortów" ja też jestem wychowany w innej rzeczywistości, ale nie oznacza to, że to, co my uważamy za słuszne-słuszne będzie w obliczu takiej sytuacji, bo karcąc jakiegoś małolata-w pojęciu jako takim-będziesz mieć słuszność, ale nie da się prawnie ustalić definitywnej granicy pomiędzy skarceniem gnojka a pobiciem małoletniego młodzież to wie i coraz częściej to wykorzystuje dodając do obrazu sytuacji-więcej "kolorów", co w ostatecznym rozrachunku-obraca się przeciw dorosłemu, który z góry powinien wiedzieć, co mu wolno, a czego nie-Prawo w tym zakresie jest niedoskonałe, ale bardzo skrupulatnie egzekwowane, dlatego rozmowa jest wskazana...nie poruszajmy chociaż w tym temacie poglądów politycznych...skupmy się na tym, żeby pomóc i doradzić...
  22. podepnij kompa, kiedy kontrolka się zapali-będzie wiadomo co powoduje jej zapalenie
  23. remap, chiptuning-robi się to po to, by zwiększać moc w aucie, może tam jest przyczyna...
  24. a czy auto jest po jakimś remapie? skoro z odpiętym przepływomierzem, na domyślnych wartościach nie dymi-to znaczy, ze coś jest skopane, jak podaje wartości rzeczywiste z przepływki...

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.