Treść opublikowana przez mydlo
-
Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
No w końcu ktoś nowy a nie ciągle te same jadaczki Kolego jeśli, powtarzam JEŚLI Ci się towarzystwo nie spodoba to wiedz, że najfajniej jest jak ja jestem. A że dziś mnie nie będzie to daj im drugą szansę jakby co :polew: :polew: Ty Makówka lepiej nie świruj i powiedz z kim się lansujesz po Gdyni. Po ostatnich kradzieżach widze że grzecznie auto na parking pod hotelem Gdynia zostawia się .- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Co Ty pitolisz. Straszną nudą i stypą powiewało.- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Alona najlepszego- VIII Ogólnopolski Zlot Audi A4 Klub Polska - dyskusje
Proszę dopisać Mydło + 1- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
ja tyż, Antonio weź vag-a- Pomorskie Koszulki Klubowe
to i ja poproszę 1 x M i 1 x L- Nowicjusz - wątek powitalny
siemka- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Prędzej pompa- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Haha, pewnie go ruda na błotnikach już wpierdalała :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
xp gdzieś mialem to zabiorę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
I kto to mówi ??? :polew: slalom Tomeks- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Jakbym ja wracał bez CB to pewnie dzisiaj już bym się posiadaniem prawka nie mógł chwalić. Naliczyłem 6 nieoznakowanych i chyba z 7 suszarek. A jednak konto 0 dowiezione do domu- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Teeee bez takich bo dzisiaj w nocy po drodze do BT wpadniemy i zaje...y Ci tone cebuli :polew:- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Qrna niedługo pół 3-M będzie latać na tych felgach więc chyba ich nie kupuje A znaczek w środku felgi w oryginale jest na grafitowym tle- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Najlepszeg Gili W Bukowinie stawiasz dużą flache- Spoty Olsztyńskie
Siemka. Jeden z Waszych osobnikow (szare B6 sedan z ramkami klubowymi rej. NOL #####) przyuwazony dzisiaj w Gdyni na ul. 10 lutego około 17.00 Pozdrawiam.- Nowicjusz - wątek powitalny
Siema- Nowicjusz - wątek powitalny
Witam koleżankę- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Głowy sobie uciąć nie dam, ale wydaje mi się że widzialem to A8 jako TAXI- Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy
Ostatnio mówiłeś że strzelasz ślepakami :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:- Nowicjusz - wątek powitalny
siema- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Bo to są fele S-line- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
2 wersja jak już- Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia
Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];] Też o tym pomyślalem. - Spoty 3M - Parking podziemny sektor B10 - CH Matarnia