Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. No w końcu ktoś nowy a nie ciągle te same jadaczki Kolego jeśli, powtarzam JEŚLI Ci się towarzystwo nie spodoba to wiedz, że najfajniej jest jak ja jestem. A że dziś mnie nie będzie to daj im drugą szansę jakby co :polew: :polew: Ty Makówka lepiej nie świruj i powiedz z kim się lansujesz po Gdyni. Po ostatnich kradzieżach widze że grzecznie auto na parking pod hotelem Gdynia zostawia się .
  2. Co Ty pitolisz. Straszną nudą i stypą powiewało.
  3. Alona najlepszego
  4. Proszę dopisać Mydło + 1
  5. ja tyż, Antonio weź vag-a
  6. mydlo odpowiedział(a) na GILI temat w Pomorskie
    to i ja poproszę 1 x M i 1 x L
  7. Prędzej pompa
  8. Haha, pewnie go ruda na błotnikach już wpierdalała :polew:
  9. xp gdzieś mialem to zabiorę
  10. I kto to mówi ??? :polew: slalom Tomeks
  11. Jakbym ja wracał bez CB to pewnie dzisiaj już bym się posiadaniem prawka nie mógł chwalić. Naliczyłem 6 nieoznakowanych i chyba z 7 suszarek. A jednak konto 0 dowiezione do domu
  12. Teeee bez takich bo dzisiaj w nocy po drodze do BT wpadniemy i zaje...y Ci tone cebuli :polew:
  13. Qrna niedługo pół 3-M będzie latać na tych felgach więc chyba ich nie kupuje A znaczek w środku felgi w oryginale jest na grafitowym tle
  14. Najlepszeg Gili W Bukowinie stawiasz dużą flache
  15. Siemka. Jeden z Waszych osobnikow (szare B6 sedan z ramkami klubowymi rej. NOL #####) przyuwazony dzisiaj w Gdyni na ul. 10 lutego około 17.00 Pozdrawiam.
  16. Witam koleżankę
  17. Głowy sobie uciąć nie dam, ale wydaje mi się że widzialem to A8 jako TAXI
  18. Ostatnio mówiłeś że strzelasz ślepakami :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:
  19. Bo to są fele S-line
  20. 2 wersja jak już
  21. Amatorsko :?: :bicz3: Czysty "profeszynal" nalezy zwrocic uwage ze wlasciciel przez wstawienie tych lamp conajmniej podwoil wartosc auta ;];] Też o tym pomyślalem.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.