Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mydlo

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mydlo

  1. Wie może ktoś jaki alarm podejdzie do B7, od razu mówie że nie chce dodatkowych śmieci (patrz pilotów od alarmu :>), chce żeby alarm był sterowany oryginalnym kluczykiem od centralnego zamka. Musze go założyć bo nie ubezpieczą mi auta od kradzieży
  2. Dla mnie Przemas możesz zamawiać 1 szt. 1 sztukę ? Czy 1 komplet (dwie ramki: przód i tył) No tylko 1 ramke bo w B7 z przodu nie da rady jej założyć
  3. Dla mnie Przemas możesz zamawiać 1 szt.
  4. Bym był bardzo dzwięczny Alvaro :>
  5. To może masz jeszcze jedną sztuke pojedynczą? A fotki to na spocie zrobimy bo ja jakoś słaby fotograf jestem
  6. 8.09.07 jest jak najbardziej dobrym terminem Będe miał okazje pokazać swój nowy nabytek
  7. łahahaha dokładnie
  8. S6? chyba nie widzialem ale ogólnie krążyłem po skwerze i nawet stałem ze 20 min. pod aftomatami
  9. No ??adnie Pany. Nikogo nie ma pod automatami.
  10. Jak najbardziej ja Tylko jak dla mnie 18 bardziej pasuje.
  11. no chyba nie
  12. To robimy jakiegoś spota 14 lipca??
  13. No ja pisałem że z miłą chęcią (dawno w Ustce nie byłem) , ale akurat 07. 07. 07 jestem na weselu na podlasiu Także jak by coś 14 było to na pewno jestem
  14. 7.07.07 Słupsk/Ustka godz. do ustalenia No ja niestety bede w tym dniu na podlasiu takze odpadam
  15. Uwaga Uwaga!!!!!! W z wiązku, iż jutro na skwerze jest festyn z okazji św. Jana i od kilku dni chłopaki męczą się z ustawianiem na nim sceny, istnieje opcja, iż nie wpuszczą nas na skwerek Więc proponuje zmienić od razu miejsce bo jutro może być z Tym problem. Ja wstępnie proponuje polanke redłowską
  16. To zapraszamy na plaże do Gdyni
  17. ciekawe skąd No właśnie sam się zastanawiam Alvaro nie dramatyzuj, aż takiej tragedi nie było - początki były gorsze
  18. jeździ w Gdyni ktoś z ramkami oprócz mnie ? (aaa.. mateo chyba miał) O Gdańsku nie wspomnę... A no ja już od jakiegoś czasu
  19. Coś widać że frekwencja nie zapowiada się nad wyraz duża. Jesienią pogoda nie pasowała, to teraz chyba powinna a jednak nie widać. Po prostu w 3-mieście jeździ banda amatorów spotów.
  20. Jeśli pojawisz się na spocie 9 czerwca to Zdeniu napewno Ci autko Z VAG-UJE
  21. Dla mnie bez różnicy i tak będe
  22. Ja moge być o 16
  23. Ja też się pisze na sobote
  24. Zdeniu nie dramatyzuj :biggrin: Jak Cię to pociesz to powiem że bede :biggrin:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.