Treść opublikowana przez fafnasty
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
W kolorze nadwozia trochę disco polo ;-)
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Pink atheo? :-D
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Ja juz kolor wybrałem ale to dopiero jak te się poniższa bo nowaczka lakierem jest
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Wajsik gonisz? A ja całował na foto 2sedanow na atheo :-D
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Nie nie zostają w rodzinie :-D
-
[b5,5 AVF q++] Project B5 S-line
ee mam takie same pochwal sie jak podłączysz ja musze tydzień poczekać.... podwiesiłes gdzies info o tych przetwornicach?? mistrzu mi sie wydaje że masz zaEbany czujnik ABS
-
Audiola Avant w AFN'ie
to nie lepiej było zacząć zabawe od wymiany tego co wymiany wymaga?? pierwsze co to kox a potem juz tylko waha i starczy
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
zima idzie a ja ośkę mam mam w okolicy ładne 2.8 Q w sumie swoje graty w 2 dni przełożę i bedzie identyko tylko z lepszą motorownią
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jakie te cisnienia ? tył 3.2 przód 2.9 Gdyby ktoś to auto szuka nowego właściciela
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
mi tam prosiaki na żywo pasowały jak narazie zostaje atheo
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Jesienne przymiarki . . .
-
[B5 AFN] CZIKITA projekt EVO RED 2 + S4 RS4 Limo
jak ściagnie laczka na łuku przy 150 to się kapnie o czym mówiłeś boster łądne auto ale zaczynasz swoje mazianie wnetrza
-
B6 DIVISION
pany bawi sie ktoś w dorabianie dekielków do felg??
-
B6 DIVISION
pany jak to szło z dokładaniem przekaznika po zmianie klimatronika z b6 na b7 dokłądnie do grzania lusterek i tylnej szyby..
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
dobry but, choć jeśli jeździsz np na nartach przez cały dzień, te pierwsze kilka dni może być trochę męczące. Jak kupowałem swoje, część firm musiałem od razu odrzucić z uwagi na fakt iż mam szeroką stopę Chcialem właśnie z wysokim flexem, ale odpuściłem, zakupiłem coś podobnego jak poniżej . teraz mam rossignole flex 90 ale zwiekszyłęm twardość narty i mam takie odczucie że but jest za słaby do narty.. albo mi się zdaje dla tego tak patrze teraz na 110-120 90 były bega wygodne i najwyżej pocierpie pierwsze dni
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
to chyba mojej drogi do pracy nie widziałeś i zawsze w 4-5 osób po komunistycznej drodze pyr pyr i jest lalunia ważne żeby ciśnienia w kołach odpowiednie były i latasz...
-
[b5 AHU] by Wajsik nowe koło po cygańsku :)
dobre z ta siatka
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
te mietki myłem co 3-4 dni i to na mysjce z pendzelkiem stałem 20minut hehe już maja nowy lakier (ori srebrny) takie kupiłem
-
[ADR B5] A4 b5 1.8 new projekt SSR alu 17..
Myślałem nad tym aby zrobić klapę w USA i zderzaki od polifta co sadzisz? nawet nie mów że.chcesz "zrobić" klape US bo jeśli masz na mysli samoróbkę jak to bywa w golfach gdzie podstawa jest 6 puszek szpachli to juz więcej nie mam pytań.... jesli sie mocno zastanowisz wy***iesz szystko co z bazaru i bedziesz montował tylko oryginalne graty ( a4 lift s4 rs4 ) to zawsze wyjdzie cos ładnego bo pamietaj że wcale nie jest lepiej gdy jest auto zagracone jakimiś pierdołami listwy listewki uchwyty disco polo chromy nakładki dodatki i nic do niczego niepasujące
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
co sadzicie o tych butach ??? NARCIARSKIE FISCHER VIRON SOMA flex 120
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
chciałbym
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
czas się pożegnać z kołem gdyby ktos był zainteresowany http://allegro.pl/felgi-mercedes-s-klasa-19-5x112-audi-vw-i4756409359.html coś tam przyjechało
-
[B5 ABC] V6 | Quattro |Fake| | kamera| 2DIN | JR15!! | UP UP seazon 2K17 by darek995 !
progi esowe dodadzą smaczku a koło jakies na sezon czy zostaje to?
-
[B5 1Z] Moja 1.9 TDi FULLL WYPASSSSSSS HEHEHEHEHEHHE
fajnie idziesz z tematem tylko te świecidełka w zderzaku troche nie pasują
-
Spoty wrocławskie
pany sprawa jest potrzebuje zaufanego mechanika z Wrocławia teściowa mieszka we wrocku i trzeba wymienić sprzegło w Focusie 1 1.6 16v prosta robota może ktos z Klubu chce zarobić ;nie moge zabrać auta do siebie do potrzebne teściowej z dnia na dzien