Treść opublikowana przez fafnasty
-
Sytuacje z naszych kamer samochodowych
brawo ! masz u mnie piwo cwaniaków jest sporo sporo dla tego trzeba robić mody na moce żeby cwaniaczki się zdziwili
-
[B5 AJL] Jaszczurowy dyliżans na flatach z jęzorem :P ==>> Sprzedam
jara mnie strasznie ten licznik
-
[ADR B5 Avant] Moje pierwsze Audi
wlepy nie pasują
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
ja mam 182cm a nart 172cm gigantówki i nie wyobrażam sobie innych jak dla mnie bardziej trzeba zwracać uwagę na twardość niż dopasowanie co do centymetra narty pod sylwetkę/umiejętności/wagę/styl/kondycje
-
[B5 AJM] Szafa|body rs4|GTB2056|zawieszenie KW/hamulce 345/325|rotor r19 9j et33 - Sprzedana!
jest kosa nie od dziś
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
w4 osoby nie było problemu z jazdą ale coś tam marudzili że skaczą jak na koniu czas szykowć mydelniczke do zimy
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
warunki to całkiem inna bajka ale ceny prawie te same czyli po co przepłacać jak mozna latac po alpach w tym sezonie nadszedł czas na nowe buty spory mam dylemat teraz tyle tego narobili jakies podpowiedzi osobiste??? flex od 120 ale nie betony do profi zjazdów
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
drogo nie drogo w zakopanym tez płaciłem około 90pln za 6h jazdy czyli na jedno wychodzi a jak chciałem zmienic stok to trzeba nowy karnet wiadomo
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
dokładnie tylko tam latam i jest spoko blisko tanio i nocne jazdy jak cenowo wychodza skipassy w Livigno ?
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
o tot to sie przyda jesli zima będzie taka jak rok temu ile ja się najeździłem żeby śnieg znaleźć jedynym ratunkiem były czechy...
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
to dawaj info co gdzie i jak
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Jestem właśnie na etapie szukania kwatery dla 4 osób :-D. Jedziemy tam a co... Dzięki za info ;-)
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
ja korzystam z Ciuchów KAMPUS jestem mega zadowolony no fakt że ciuchy kupuje zawsze na wyprzedazasz po sezonowych to mnie ceny cieszą np Kurtka 12.000 to koszt 450pln na przecenie z 670np taki przykład ale ta firmę polecam jest dostępna w każdym wiekszym miescie i nie maja problemów z ewentualna reklamacja bez gadania wymieniaja ciuszki jesteą kolejna osoba Co mi to poleca bardzo mnie przekonałeś tym Jim Beam-em
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Zbieram znajomych i po lutym mamy w planie alpy ciężko wybrać lokalizację przyda się coś konkretnego jeśli macie coś sprawdzonego osobiście hotel nie musi być 5* ważne aby stoki ładne były :-) ktoś coś poleci
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Dev to chyba z ewerestu szusowałeś ? maskra tyle na jeden raz to juz za wesoło nie jest na szczęście ja jeszcze sobie nic nie zrobiłem do tej pory z Młoda latam na nartach a z ziomkami na desce i obie strony sa zaebyste i daja emocje juz czekamy na śnieg
-
Narciarstwo SKI-maniacy wszystko o sportach zimowych :-)
Temat ma dotyczyć wszystkiego co jest związane z zimowym szaleństwem :-) porady i opinie o sprzęcie zimowym, porady jak dobierać i użytkować sprzęt, technice jazdy, rozwijaniu umiejętności, warunkach narciarskich, polecaniu pobytów, hoteli, tras,pensjonatów, wyjazdy za granice w poszukiwaniu adrenaliny :-) sam jestem zapalonym narciarzem i mam nadzieje że wielu takich tez się tutaj znajdzie chętnych do porad i dyskusji
-
Zmarła Anna Przybylska.
była fajną osoba miałem nawet zaszczyt poznać ja kiedyś nad morzem... jej głoś był rewelacyjny
-
Zmiana foteli z mechanicznej regulacji na elektryczną
do lędźwi wystarczy dociągnąć + i - do foteli najlepiej po zapłonie + kostki 2szt w aso z pinami 12pln
-
Lubin i okolice moze spocik ?
mozna cos dogadac na weekend
-
Usługi Polerskie (Polerowanie Aut , Busów , Lamp )
jestem chętny na polerkę lamp daj gdzie to się z Toba trzeba ustawić
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
obejrzałem i spoko film ale motyw oklepany
-
Ciekawe filmy warte obejrzenia
Brick Mansions. Najlepszy z najlepszych warto?
-
Zapadnięty podłokietnik w drzwiach kierowcy
da sie naprawić trzeba zdjąć boczek i skleić podparcie
-
Afn110 + 230 wtryski +turbo 130 +program ..
olejowy i wydechowy mogłes sobie darowac to to samo co u ciebie pamietaj o redukcji na dolotowy i o przerobieniu plastikowekj rury dolotu ale to Ci wszystko wyjdzie w praniu jak kazdemu po zmianach szybko to musisz wystroić bo mi turbine awx na seryjnym sofcie w tydzień zaebało sadza
-
Wasze przebiegi w dieslach 1.9 TDI
taka sama wersje koles kupił ale po Policyjną z DE przelot 590tys 96rok i przejechałem sie nim lepiej chodzi niz nie jeden PD-ek