Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. wskazówki juz białe mam znaczy przezroczyste ale samo ich podswietlenie jest czerwono-żółte
  2. jak znajdę chwile to cos pocykam:wink:
  3. no to gebels zaoszczędził hehe:decayed:
  4. na sto procent marzec lub maj 2000rok może ktoś kiedyś licznik zmienił hmmm mi się i tak podoba czerwone podświetlenie tylko baty białe
  5. zaglądaj czesto coś się zorganizuje
  6. ale ja nie chcę licznika z esy:wink: miałem 2 i sprzedałem no to dziwne z tym licznikem hmmm koles też ma 2000 i ma biały ale z kolei 2 koles ma taki jak ja na poczatky 2000 też leciały czerwone??
  7. cykne dziasiaj foto mam zegarek analog.
  8. Żółte zimowe halo zrobione i to co Tygryski lubią najbardziej
  9. w polifcie też były czerwone kolego inaczej wyglada niż przed liftem ale tez czerwony bodajże do poloty 2000r szły ---------- Post dopisany 17-10-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 17:50 ---------- taki efekt mnie jara ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- zastanawiam się jakie diody trzeba by było wlutować pod wskazówki ma ktoś symbole tych swiecidełek?
  10. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    dzieki
  11. wpadnij to zobaczysz kolego
  12. KTO CHĘTNY NA WYJAZD DO KRZYWEJ 13??? niedziela godzina 12.00 na parkingu Toyota Lubin jada ludziska z klubów -A4 Club Polska -Audi club -Low Silesia i dalej sie zobaczy:decayed:
  13. Legnica leci 13 na krzywą????
  14. turbo bezdzie AWX i juz takie zostanie myslę max 150km i starczy więcej nie będę go męczył ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- na 60 będę misiał tą rure plastikową na górze zmienic bo w ori jest 50:kwasny: ---------- Post dopisany 08-10-2013 at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 13:08 ---------- taka koza ale do Chorwatów i do domu dała rade
  15. i chyba trzeba bedzie tak zrobić
  16. czemu z topielca??? sa zaśniedziałe bo wyleciały z pudełka są nowe nie zakładane ale z rok na garazu pod szafa leżały hehe ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- kolego devastation jesli są nowe nie używane a ta rdze sciereczka da sie zetrzec ile mozna za nie zawołać tak żeby sie sprzedały nie leżały??
  17. no sądząc po wyglądzie to na pewno jakiś rs:decayed: jutro napiszę numery to pewnie się wyjaśni ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- na tarczach są takie to o to symbole:wink: BM6 8E0615301AB 0I MIN TH 1 26" (32MM) 0,0 1CAAP 370AA
  18. posiadam NOWE tarcze AUDI ale nie wiem z jakiego to modelu leżą juz długo na garażu i sie walają mpoże ktoś będzie wiedział z jakiej Audi są... jak cos to jutro spisze symbole z tarcz teraz wiem Ze średnice mają 365mm
  19. będzie razić po gałach
  20. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    o to muszę swoje oporniki sprawdzić ale od czasów szkoły juz się zapomniało oznaczeń rezystorów tobrze ze wujek gooogle zawsze pamieta
  21. wymień licznik na biały poliftowy na ledach i juz :-)
  22. jak tył ucieka po wpadnieciu w dołek na łuku to amorki do wymiany mi pokazywali ze 70% sprawności a miałem podobnie wymieniłem amorki znaczy przeszedłem na gwint i teraz ustało uciekanie tyłu na zakrętach z nierównościami
  23. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    dokładnie tak kolego ramka dioda rezystor i czteropak browarka:grin: mi rezystory koles w elektronicznym dobierał
  24. no kolego Tyle to ja wiem hehe:grin:
  25. jesli tyle samo kasy, pracy i serca włozysz w A4 to juz czekam na efekt :-)

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.