Treść opublikowana przez fafnasty
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
wskazówki juz białe mam znaczy przezroczyste ale samo ich podswietlenie jest czerwono-żółte
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
jak znajdę chwile to cos pocykam:wink:
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
no to gebels zaoszczędził hehe:decayed:
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
na sto procent marzec lub maj 2000rok może ktoś kiedyś licznik zmienił hmmm mi się i tak podoba czerwone podświetlenie tylko baty białe
-
Lubin i okolice moze spocik ?
zaglądaj czesto coś się zorganizuje
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
ale ja nie chcę licznika z esy:wink: miałem 2 i sprzedałem no to dziwne z tym licznikem hmmm koles też ma 2000 i ma biały ale z kolei 2 koles ma taki jak ja na poczatky 2000 też leciały czerwone??
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
cykne dziasiaj foto mam zegarek analog.
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
Żółte zimowe halo zrobione i to co Tygryski lubią najbardziej
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
w polifcie też były czerwone kolego inaczej wyglada niż przed liftem ale tez czerwony bodajże do poloty 2000r szły ---------- Post dopisany 17-10-2013 at 12:12 ---------- Poprzedni post napisany 07-10-2013 at 17:50 ---------- taki efekt mnie jara ---------- Post dopisany at 12:13 ---------- Poprzedni post napisany at 12:12 ---------- zastanawiam się jakie diody trzeba by było wlutować pod wskazówki ma ktoś symbole tych swiecidełek?
- czarne auto Biały dach
-
Lubin i okolice moze spocik ?
wpadnij to zobaczysz kolego
-
Lubin i okolice moze spocik ?
KTO CHĘTNY NA WYJAZD DO KRZYWEJ 13??? niedziela godzina 12.00 na parkingu Toyota Lubin jada ludziska z klubów -A4 Club Polska -Audi club -Low Silesia i dalej sie zobaczy:decayed:
-
Legnica i okolice - Spot Info w pierwszym poście
Legnica leci 13 na krzywą????
-
[B5 AFN] Daily Car by fafnasty 19"
turbo bezdzie AWX i juz takie zostanie myslę max 150km i starczy więcej nie będę go męczył ---------- Post dopisany at 13:08 ---------- Poprzedni post napisany at 13:06 ---------- na 60 będę misiał tą rure plastikową na górze zmienic bo w ori jest 50:kwasny: ---------- Post dopisany 08-10-2013 at 07:17 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2013 at 13:08 ---------- taka koza ale do Chorwatów i do domu dała rade
-
Co to za tarcze???
i chyba trzeba bedzie tak zrobić
-
Co to za tarcze???
czemu z topielca??? sa zaśniedziałe bo wyleciały z pudełka są nowe nie zakładane ale z rok na garazu pod szafa leżały hehe ---------- Post dopisany at 20:14 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ---------- kolego devastation jesli są nowe nie używane a ta rdze sciereczka da sie zetrzec ile mozna za nie zawołać tak żeby sie sprzedały nie leżały??
-
Co to za tarcze???
no sądząc po wyglądzie to na pewno jakiś rs:decayed: jutro napiszę numery to pewnie się wyjaśni ---------- Post dopisany at 20:06 ---------- Poprzedni post napisany at 19:14 ---------- na tarczach są takie to o to symbole:wink: BM6 8E0615301AB 0I MIN TH 1 26" (32MM) 0,0 1CAAP 370AA
-
Co to za tarcze???
posiadam NOWE tarcze AUDI ale nie wiem z jakiego to modelu leżą juz długo na garażu i sie walają mpoże ktoś będzie wiedział z jakiej Audi są... jak cos to jutro spisze symbole z tarcz teraz wiem Ze średnice mają 365mm
-
Białe podświetlanie licznika
będzie razić po gałach
-
podswietlane Klamki
o to muszę swoje oporniki sprawdzić ale od czasów szkoły juz się zapomniało oznaczeń rezystorów tobrze ze wujek gooogle zawsze pamieta
-
Białe podświetlanie licznika
wymień licznik na biały poliftowy na ledach i juz :-)
-
Pływanie tyłu na nierównościach i stuki w z przodu.
jak tył ucieka po wpadnieciu w dołek na łuku to amorki do wymiany mi pokazywali ze 70% sprawności a miałem podobnie wymieniłem amorki znaczy przeszedłem na gwint i teraz ustało uciekanie tyłu na zakrętach z nierównościami
-
podswietlane Klamki
dokładnie tak kolego ramka dioda rezystor i czteropak browarka:grin: mi rezystory koles w elektronicznym dobierał
-
Zmiana Koloru Podświetlania Wskazówek Licznika
no kolego Tyle to ja wiem hehe:grin:
-
Mazda 323F 2.5 v6 BA KL-ZE 96'
jesli tyle samo kasy, pracy i serca włozysz w A4 to juz czekam na efekt :-)