Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

fafnasty

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez fafnasty

  1. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    ŚCIEMNIACZ LED MANUALNY 12V- 24V 4A Z WYŁĄCZNIKIEM (3255377039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mysle zeby cos takiego zastosowac sam uklad z srodka ladnie zabudowac w klamke z delikatnym ukrytym pokrentelkiem i ustawiamy podswietlenie jak chcemy
  2. polecam
  3. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    nie nie wszystko przy aucie robie sam:wink: ale blotnik mam po zimie do roboty i lakiernik ogarnia sprawe
  4. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    jak tylko wroci do mnie cykne jakies foto
  5. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    bedzie foli Biały Połyska
  6. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    ja zrobile czerwone jak cala konsola:decayed: swieca troszke za slabo jutro robie reaktywacje chc:decayed: zrobic uklad do porzyciemniania i rozjasniania swiecenia cos t:decayed:k jak jest w liczniku:wink:
  7. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w 1.9TDI
    no i gitarka bedzie
  8. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w 1.9TDI
    zamowilem 3mm zamiast 3.2 da sie wcisnac:wink: i zamiast 6 kupilem 5.3
  9. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w Audi A4 B5
    wywiercilem dziurke 3m i wkleilem slaba diode z rezystorkiem w podpiete pod + po zaplonie nie trzeba ciagac kabli znajdziemy go w drzwiach:wink: wieczorkiem cykne fote jak wyglada
  10. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w 1.9TDI
    to wymiary na 100 odpowiednie???? dzieki chris.lkr:hi:
  11. fafnasty odpowiedział(a) na fafnasty temat w 1.9TDI
    dzieki:hi: ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- gdzie kupujecie te wezyki lukalem na allegro nie maja o takich srednicach:kwasny:
  12. fafnasty opublikował(a) temat w 1.9TDI
    witam:hi: chce wymienic wszystkie wezyki od podcinsnien w silniku afn mnysle nad tymi niebieskimi sylikonowymi:wink: sprawdzone? czy lepsze takie jak ori? ile mi potrzeba metrow i jakie srednice ??? nie mam narazie dostepu do auta i nie moge sprawdzic wymiarow dzieki:wink:
  13. śmiało zakładaj jak opony za fryte to to nad czym się zastanawiasz??? bedzie dobrze
  14. prawidlowym zamiennikiem opony powinien byc 225/45/17 masz troszke wezsze opony i wiekszy profil ale smialo wkladaj bedzie dobrze wygladac prawie tak jak 225
  15. fafnasty opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    robilem dzisiaj boczki z drzwi i w miedzyczasie wrezalem sobie czerwone podswietlanie klamek wewnetrznych cos takiego jak w B6:wink: rezal juz ktos cos takiego?? jutro wieczorem cykne pare fotek i jak cos dam dane z pracy:decayed:
  16. fafnasty opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    witam:hi: moj sedan jest czarny, czarny grill Białe fele biale znaczki OOOO myslalem nad bialym dachem i tu pytanie 1) standardowe malowanie dachu??? 2) malowanie dachu PlastiDIP-em??? 3)oklejenie biala folia polyska??? moze jakis podobny watek moze foto??
  17. tych slabszych???
  18. co to za zawieszenie? wiem ze 1be ale do jakiego motoru:wink: PRZEDNIE amorek---- 8D0 413 031 AF springi---- 1zielona 1 rozowa Z GORY DZIEKI:hi: ---------- Post dopisany 07-06-2013 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 21:30 ---------- wychodzi na to ze to 1BE z 1.8t mam racje???
  19. Wandej kawal dobrej nutki:banan: ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- 30min strasznie wkrecajaca:naughty:
  20. na amorki seryjne czyli 1BA smialo zakladaj springi -30 po prostu szybciej padna i tyle skraca ich zywotnosc jesli masz same springi to zakladaj jak masz amorki np. 1be albo jakies z kitu to zakladaj amorki o skróconym skoku. zadnych mts czy jakis innych wynalazkow:kwasny: chcesz to zrobis tanio? solidnie? mega glebe? czy jak okresl sie dokladnie ile kasy na to masz i czego oczekujesz? jaka masz fele itp
  21. bava---- do spania bo sie nakrecisz jak arab na kurs pilotazu:grin::grin: ja juz sie nakrecilem od tej muzy hehe
  22. kazdy wie ze kitikonti ale jak hazel drze ryja do tej nuty to jest miazga
  23. ---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ---------- i na dobranoc

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.