Treść opublikowana przez fafnasty
-
podswietlane Klamki
ŚCIEMNIACZ LED MANUALNY 12V- 24V 4A Z WYŁĄCZNIKIEM (3255377039) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ja mysle zeby cos takiego zastosowac sam uklad z srodka ladnie zabudowac w klamke z delikatnym ukrytym pokrentelkiem i ustawiamy podswietlenie jak chcemy
- klej dolamp
-
czarne auto Biały dach
nie nie wszystko przy aucie robie sam:wink: ale blotnik mam po zimie do roboty i lakiernik ogarnia sprawe
-
czarne auto Biały dach
jak tylko wroci do mnie cykne jakies foto
-
czarne auto Biały dach
bedzie foli Biały Połyska
-
podswietlane Klamki
ja zrobile czerwone jak cala konsola:decayed: swieca troszke za slabo jutro robie reaktywacje chc:decayed: zrobic uklad do porzyciemniania i rozjasniania swiecenia cos t:decayed:k jak jest w liczniku:wink:
-
Wężyki Podciśnień AFN
no i gitarka bedzie
-
Wężyki Podciśnień AFN
zamowilem 3mm zamiast 3.2 da sie wcisnac:wink: i zamiast 6 kupilem 5.3
-
podswietlane Klamki
wywiercilem dziurke 3m i wkleilem slaba diode z rezystorkiem w podpiete pod + po zaplonie nie trzeba ciagac kabli znajdziemy go w drzwiach:wink: wieczorkiem cykne fote jak wyglada
-
Wężyki Podciśnień AFN
to wymiary na 100 odpowiednie???? dzieki chris.lkr:hi:
-
Wężyki Podciśnień AFN
dzieki:hi: ---------- Post dopisany at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany at 13:16 ---------- gdzie kupujecie te wezyki lukalem na allegro nie maja o takich srednicach:kwasny:
-
Wężyki Podciśnień AFN
witam:hi: chce wymienic wszystkie wezyki od podcinsnien w silniku afn mnysle nad tymi niebieskimi sylikonowymi:wink: sprawdzone? czy lepsze takie jak ori? ile mi potrzeba metrow i jakie srednice ??? nie mam narazie dostepu do auta i nie moge sprawdzic wymiarow dzieki:wink:
-
Prosze o szybka podpowiedz
śmiało zakładaj jak opony za fryte to to nad czym się zastanawiasz??? bedzie dobrze
-
Prosze o szybka podpowiedz
prawidlowym zamiennikiem opony powinien byc 225/45/17 masz troszke wezsze opony i wiekszy profil ale smialo wkladaj bedzie dobrze wygladac prawie tak jak 225
-
podswietlane Klamki
robilem dzisiaj boczki z drzwi i w miedzyczasie wrezalem sobie czerwone podswietlanie klamek wewnetrznych cos takiego jak w B6:wink: rezal juz ktos cos takiego?? jutro wieczorem cykne pare fotek i jak cos dam dane z pracy:decayed:
-
czarne auto Biały dach
witam:hi: moj sedan jest czarny, czarny grill Białe fele biale znaczki OOOO myslalem nad bialym dachem i tu pytanie 1) standardowe malowanie dachu??? 2) malowanie dachu PlastiDIP-em??? 3)oklejenie biala folia polyska??? moze jakis podobny watek moze foto??
-
Fotele w Elektryce przekaladka b5
- jakie to zawiesenie B5
tych slabszych???- jakie to zawiesenie B5
co to za zawieszenie? wiem ze 1be ale do jakiego motoru:wink: PRZEDNIE amorek---- 8D0 413 031 AF springi---- 1zielona 1 rozowa Z GORY DZIEKI:hi: ---------- Post dopisany 07-06-2013 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 06-06-2013 at 21:30 ---------- wychodzi na to ze to 1BE z 1.8t mam racje???- Klubowe hity - Muzyka Retro
Wandej kawal dobrej nutki:banan: ---------- Post dopisany at 09:32 ---------- Poprzedni post napisany at 09:30 ---------- 30min strasznie wkrecajaca:naughty:- [A4 B5] Jakie sprężyny obniżające?
na amorki seryjne czyli 1BA smialo zakladaj springi -30 po prostu szybciej padna i tyle skraca ich zywotnosc jesli masz same springi to zakladaj jak masz amorki np. 1be albo jakies z kitu to zakladaj amorki o skróconym skoku. zadnych mts czy jakis innych wynalazkow:kwasny: chcesz to zrobis tanio? solidnie? mega glebe? czy jak okresl sie dokladnie ile kasy na to masz i czego oczekujesz? jaka masz fele itp- Klubowe hity - Muzyka Retro
bava---- do spania bo sie nakrecisz jak arab na kurs pilotazu:grin::grin: ja juz sie nakrecilem od tej muzy hehe- Klubowe hity - Muzyka Retro
kazdy wie ze kitikonti ale jak hazel drze ryja do tej nuty to jest miazga- Klubowe hity - Muzyka Retro
---------- Post dopisany at 00:21 ---------- Poprzedni post napisany at 00:19 ---------- i na dobranoc- Klubowe hity - Muzyka Retro
- jakie to zawiesenie B5