Treść opublikowana przez Qbazulu
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
dziś na Mieszka I ok. 19.25 widziany Arek na "malinowych" felgach, po tym Cię rozpoznałem z daleka Pozdrawiam
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ja niestety do 19 w robocie, chyba, że będziecie siedzieć jeszcze do tej godziny do wracając do domu mogę podskoczyć
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
ok Adaś czekam, jakby co to jutro jestem od 7 do 19
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Alocha, Adaś coś dawno już mnie nie odwiedziłeś, rozumiem że nadmiar roboty
-
SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
podleć Luboń ul. Powstańców Wlkp. 42- Zanim coś kupisz na forum - lista nierzetelnych sprzedawców
Ze swojej strony chciałem tylko dodać, że nie ważne jest gdzie kto dopuszcza się oszustwa, czyli nie wywiązania się z różnego rodzaju umów, zobowiązań itp. czy są to ogólnodostępne portale aukcyjne czy inne jak nasz klubowy dział sprzedam, w takim przypadku również sprawca popełnia przestępstwo określone w art. 286 par. 1 k.k. Jednocześnie domniemany sprawca np. oddaje pieniądze kupującemu lecz po terminie określonym w umowie pomimo naprawienia szkody również dopuszcza się przestępstwa zawartego w art. 286 par. 1 k.k.- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
między 7 a 15 jestem w Luboniu ---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ---------- co do koloru felg to facet rozróżnia 3 kolory: ciemny, jasny i pedalski (jak ktoś woli to ..ujowy)- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No to forumowa popijawa pojawimy się w orszaku ;D ...... nacpane z kanału gdzie wódka się leje...... eeee .... NO JA MYŚLĘ- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Slo będziesz teraz jakoś w Poznaniu, chciałbym omówi szczegóły na 18 lipca 2014 roku- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Pepin Octavia RS w ON 170 kucy, PB 200 kucy, (ale oglądając testy w TV i necie to nie było 170 KM tylko 183 wynikające z hamowni więc nie tak źle ) Marcin Wygląd zewnętrzny wiadomo OK, wewnątrz masz rację suchar, ale VW też w tym względzie nie przoduje, ale tak jak pisałem w tej cenie do tylko to wchodzi w rachubę na B-8 kasa-brak ;(- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No panowie poszła decyzja prawdopodobnie we wrześniu pod młotek idzie moja srebrna Audiczka. A i tu może małe zaskoczenie bo wybór pada na Skodę Octavię II RS nie wiem tylko czy PB czy ON? Co o tym myślicie? Wybór jest trochę uzależniony od "sianka", nie stać mnie na B-8, a B-7 to to samo co B-6 więc zmiana żadna. Ponadto finansowo na Audi przeskoczyłbym tylko o rok może dwa do 35 tysiaków, w przypadku RS-a to nawet 3,4 lata do przodu. Jeszcze nie wiem ile wołać za swoją to też zagadka. Jakieś sugestie?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
to może tych zderzaków na gruponie poszukamy Witam, Arek odpisałem na wiadomość Wojtas, pamietaj nie ma tego złego ... najważniejsze że nic kobiecie sie nie stało- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
No mi niestety godziny wieczorne pasowałyby ;(- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
oki niedziela mi pasi, kto sie jeszcze piszę? Tomek z Magdą jesteśmy zdecydowani będziesz?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
taaa, po robocie do Szamotuł lecę do jutra ...- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Sedan ładny nawet ale radyjko - masakroza- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
witka- List od straży miejskiej.
należy jednak pamietac że częśc stacjonarnych fotoradarów i rejestratorów należy do Państwowej Inspekcji Transportu Drogowego- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
cos pw nie moge pisac?- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
eee, no właśnie a ile od drucha za filmowanie i zdjęcia byś zabrał tak za roczek (ślub, wesele)???- SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00
Tomek jak tam zainteresowanie furką i kołami?- List od straży miejskiej.
krótko, w obecnej chwili zgodnie z decyzjami wydawanymi przez Prokuraturę Generalną Straż Miejska nie ma prawa "wlepiać" mandatów z fotoradarów o wykroczenia drogowe, jednak to sprawa dyskusyjna, trzeba się wysilić i poszukasz w Orzecznictwach Sądu Najwyższego bo jak to w Polsce każdy chyj na swój strój- Jaki macie przebieg w swoich Audicach???
363 tysiaków, 19. Tdi AVF 131 końów, 24 październik 2004 rok (wymiana silnika przy 358 dwumas rozyebał silniczek bez wcześniejszych objawów) - SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00