Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

vwbartus

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez vwbartus

  1. Suwmiarka w rękę i zmierz jaki rozmiar ma otwór centrujący i wtedy kupuj . Dziwi mnie to że koleś który Ci je sprzedał nie dał ci tych pierścieni wraz z felgami .
  2. Ostatnio byłem na wymianie oleju w swoim aucie i przyjechał klient z takim samym lub podobnym problemem tylko w golfie 4 , mówił że czasami jest dziwny dźwięk z okolic silnika właśnie odgłos jak by najechał na pasy i tak jakby helikopter startował , mówił że objeździł w koło wszystkich mechaników i żaden nic nie zdziałał , kolega wsiadł w auto i się z nim przejechał wrócili po paru minutach i kolega zgłupiał ale po oględzinach stwierdził że to się objawia jak w aucie załączy sie drugi bieg wentylatora , okazało sie ze w jednym z wiatraków łożysko było wywalone i to powodowało wibracje i taki właśnie dźwięk . Może u Ciebie też jakiś wiatrak ma luzy i wpada w wibracje
  3. WOW musze zobaczyć czy galaxy S4 też tak bedzie miał
  4. myślę że jeszcze z letnimi można się wstrzymać bo nocami są jeszcze przymrozki , chyba każdy wulkanizator powie że opony na letnie wymienia sie wtedy kiedy przez kilka dni nocą będzie minimum 5 stopni na plusie
  5. Widać ze chociaż jedną zimę przelatało to zawieszenie a widać to po nakrętkach bo są odkręcane chyba jakąś żabą , a co za tym idzie były już zapieczone nakrętki ale wystarczy je dobrze wymyć rozruszać posmarować pastą miedzianą i dalej jeździć . Nie chce gdybać ale ja bym zaczął od 700 zł i wystawił na allegro bo może tam dojść cena nawet do 1 tys jak nie więcej
  6. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Artur a E to nie jest zwykła na rysunku wygląda jak zwykła dopiero rysunek 39 czyli z końcówka B i D wygląda jak chowana pozatym A i E są tylko czarne a na allerado sa czarne i szare
  7. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Etka pokazuje taki nr 8E0863284 B i D i tylko ciekawe który to ten lepszy nr
  8. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Dzięki Tomku muszę to wymienić bo wkurza mnie ta widoczny zapalnik
  9. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    pany czy do naszych niuniek podejdzie zapalniczka chowana od B6 o taka AUDI A4 B6 MAŁYSZ ZAPALNICZKA GNIAZDO ZAPALNICZKI (3936973231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. AUDI A4 B6 MAŁYSZ ZAPALNICZKA GNIAZDO ZAPALNICZKI (3936973231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.
  10. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    kurcze jeszcze się nie spotkałem z czymś takim jak stabilizator pod maską może to była rozpórka kielichów górnych ale przecież to i tak by szła ta rozpórka przed grodzią a akumulator jest za grodzią
  11. oprócz KW ale w bardzo dobrym stanie
  12. Nie ma czegoś takiego , wszystko zależy jaki mamy gwin wszystko zależy od marki . Miałem gwint H&R i i samochód mogłem polożyć na ziemi , ten sam samochód tylko gwint KW samochodu już nie mogłem położyć na ziemi , a na końcu miałem gwint weitec i niestety juz pod auto mogłem wsadzić głowe gwint weitec ma bardzo mały zakres regulacji wysokości . Michał tu widze tylko jedno rozwiązanie po prostu idź to tokarza i dorób tylne wysokie gwinty pod sprężyny
  13. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    Pytanie czy taki stabilizator AUDI A4 S4 RS4 A5 S5 RS5 stabilizator 8K0411309N (3951746902) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. podejdzie do B7 ? bo szukam i szukam ale nigdzie znaleźć nie mogę i jeszcze jedno pytanko , czy pasuje jeszcze jakieś zawieszenie od innej marki np, vw , skody , seata do audi a4 b7 ? Wiem że np od takie auta jak golf4 , leon I , octavia I , A3 miały takie same zawieszenia .
  14. Tak to taka dokładka tu masz trochę taniej http://allegro.pl/leon-cupra-dokladka-zderzaka-1ml805903-1ml-805-903-i3970776826.html
  15. Dzięki za podpowiedź Bo naprawdę tak jak napisałeś szukałem książki pod NAME Ale jak nacisnąłem Tel i lewy górny PAMIĘĆ moim oczom okazała się odebrane , nie odebrane , książka itd także dzięki z podpowiedź PS ,gdzie można znaleść instrukcje obsługi RNS-E po Polsku ?
  16. Pewnie , ale biorąc pod uwagę stan opon przednie max 10 tys tylne max 5 tys (auto bardziej na zloty na co dzień służbowe ) do tego parametry felg , na śrubkach złoto które nie odpada , fakt faktem na jednej 8,5 i jednej 9,5 J są zadziory ale spokojnie do naprawy to cena nie jest wygórowana , wiadomo nikt mi pieniędzy za wkład pracy w te felgi nie zwróci ale tak jak napisałem cena do negocjacji
  17. nalej lepiej zadzwonić i sie wszystkiego dowiedzieć
  18. Są są na all i tak jak tam jest napisane cena do nawet wielkiej negocjacji
  19. Może coś takiego by interesowało
  20. vwbartus odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    swoje 16 dopompuj do 3,5 bara i zobaczysz jaka będzie różnica pomiędzy 16 a 18 przy oponie 225/40 18 napompowanej do 2,4 , chyba będzie najprościej to sprawdzić
  21. panowie a są może do b7 jakieś zaślepki kierunkowskazów jakieś specjalnej edycji np jak miał golf , bora passat : (zdjecie mojego autorstwa )
  22. Kurcze a w piątek jeszcze czarny grill montowaliśmy
  23. ojojoj tego Ci nie powiem bo juz tak kupiłem auto i jeszcze za schowek nie zaglądałem ale byłem jeszcze raz w garage i zrobiłem kilka razy tak jak napisałeś i za 4 razem znalazł urządzenie , wpisałem kod 1234 bo taki przyszedł mi do głowy ( nie wiem czy dobry ) i sie połączyłem , ale widziałem jakąś liste , nazwe i inne , nie widziałem książki ani odebranych i nieodebranych połączeń , nie wiem jeszcze jak się wgrywa kontakty
  24. który motul czy ten z norma 504/507 czy ten 8100 x-Clean+
  25. byłem w garage sprawdzałem i nie pomogło

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.