Treść opublikowana przez griga-st
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Gdzieś wyczytałem ze w bezpośrednim wtrysku branie oleju było poniekąd "zaprogramowane" żeby obniżyć trochę temp. spalania. Jednak dopóki nie znajdę źródła należy traktować to jako plotkę
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Świeczki wyglądają OK, ale dawno nie były wymieniane, bo sporo nagaru. Tłok(i)tez wydaja się czyste. Pewnie po tych specyfikach. Ile tam tego wlałeś? Wydaje mi się ze jak chcesz tym autem dłużej jeździć, a przeszkadzają ci te "fanaberie", musisz wymienić tłoki/pierścienie i przy okazji łańcuch. Kolega @marcinoslo ma podkręcony na ok. 300KM, dolewa olej i cieszy się jazdą.
-
Wydechy Rzeszów-Sanok
Oto chodzi że właśnie tak samo myślałem jak wy. I teraz muszę poprawiać Wiec proszę bez filozofowania mie tutaj:decayed:.
-
Wydechy Rzeszów-Sanok
Dobrego speca od układów wydechowych pilnie poszukuję. Mam końcówki do poprawki, więc obcyk w spawaniu musi mieć Albo link jak już było. Szukajka na prędkości nic nie powiedziała
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Lutek ja nie neguje tego ze spalanie ma zwykle bezpośredni związek z decyzja o zamontowaniu instalacji LPG. Tylko zauważ proszę ze na forum są przeważnie ludzie którzy robią ze swoimi autami rzeczy dalekie od podyktowanych rozsądkiem ekonomicznym. Mnie interesuje ta instalacja, i założył bym ja z chęcią nawet za 12kola. Dla forumowiczów zainteresowanych spalaniem jest osobny temat. Tam możesz napisać swoje 6,5 litra i będzie wszystko w porządku.
-
H4mm3R S4 Look/RECARO/Heble TTRS 370/330/AccuAir/ROHANA 20X10J
Z B7 raczej więcej się nie wyciągnie bez błotników od RS-a. Autko z wyglądu osiągnęło ideał na tych felach. Na której stronie masz opisana zmianę skrzyni?
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Zapłaciłem tylko 48 euro za 5L Motula.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Kosu, z twoją nogą jest jak najbardziej wszystko OK:wink:.
-
Czyszczenie parownika
Wurth(ten z aukcji) = IPA+zapach+10bar w puszce
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Spox, Na PARCHA tez termin u pana doktora zarezerwowany. Szykuje się gruba sprawa:wink: 160 to max narazie będzie jechane. A i olej za dwa tysiące zmienię.
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
W zapasie to wiesz co jeździ:naughty:
-
[B8] LZ5A w AVANCIE I QUATTRO
Ufff.... wreszcie mogę na chwilkę do kompa usiąść. Kobiety to nie rozumieją nic a nic z życiowych priorytetów. A propos priorytetów: Mogę się oficjalnie pochwalić kompletnie nowym motorem w mojej A4:banan: Nowa turbawka, cewki, pompa wysokiego ciśnienia i oryginalne sprzęgło. Niestety nie było czasu już na modzenie z tym ostatnim. Nie podoba mi się stary kat, ale jakoś to przeżyje:decayed: jako auto zastępcze jeździła A4 w dieslu(CJCD) i sline. Pomimo manuala bardzo przyjemnie się tym jeździło. Tez miłym zaskoczeniem była zrywność tego stopięćdziesięciokonnego silnika.
-
B8 TrOOOOp
Do kogo udac sie z zapytaniem czy kompletne sprzeglo(sprzegla) do s-tronika podejdzie z S-ki do 2.0T? Comsport? Ecuprojekt? Moze ktos ma innego pomysla?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Alvaro pokazał pewnie oryginalne ET43:whistling:
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Oddałem na wymianę mojego paździerza, i przypadkiem spotkałem kolesia A5 Cabrio z ubiegłego roku. Jemu wsuwa pn. litr na 1kkm. Sądząc jednak po kliencie, dawał ostro po garach, i tu leży problem. U niego olej kapał z rury:facepalm:
-
[ALL B8] .....Audi A4 B8 2.0 TDI 143KM 2010r.....
Pierwszy raz widzę rotora w siedemnastce. To od A1?
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
+1 Ja mam 255/35, i kolo jest OK. Tylko czuć to trochę na kierownicy.
-
[ALL B8] Cubrowóz ,Czarny Avant ,quattro, S-line Plus !!!!
Miałem podobnie. Przemalowałem na L8AU(tytan), i jest git.
-
Czyszczenie parownika
To proste. Ozon to odmiana tlenu(O3), czyli wszystko w jego atmosferze się utlenia(koroduje). Jest tylko taki myk ze ozonator pracujący we wnętrzu samochodu wytworzy tylko tyle ozonu ile jest tlenu
-
[Folia Polaryzacyjna] Czyli tablica niewidzialna dla fotoradaru
Warunki używania pojazdów w ruchu drogowy. Art. 60. 1. Zabrania się: 1) używania pojazdu w sposób zagrażający bezpieczeństwu osoby znajdującej się w pojeździe lub poza nim; 2) zakrywania świateł oraz urządzeń sygnalizacyjnych, tablic rejestracyjnych lub innych wymaganych tablic albo znaków, które powinny być widoczne; 3) ozdabiania tablic rejestracyjnych oraz umieszczania z przodu lub z tyłu pojazdu znaków, napisów lub przedmiotów, które ograniczają czytelność tych tablic; 4) umieszczania na pojeździe znaku określającego inne państwo niż to, w którym pojazd został zarejestrowany. Ale naturalnie muszą cie złapać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Ano chłopaku chodzi mi cobyś paździerza sfotografował ze słońcem. Tylko tak można ocenić stan lakieru
-
Jak sprawdzić poziom oleju na MMI w Audi A4 B8 2.0 TFSI?
Na ten temat możemy prowadzić dywagacje następne dwieście stron wyprzedzając w tym samych "olejowców" i "spaleniowcow". Bez konkretnej analizy stanu silnika polegającej miedzy innymi na sprawdzeniu kompresji, czy endoskopowaniu komory spalania wszystko inne będzie wróżeniem z fusów. W 2.0tdi faktycznie przybywały ogromne ilości "oleju". Ale tam dotryskiwalo ON przez DPF-a. Przy bezpośrednim wtrysku faza "ssania" jest stosunkowo krótka.
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Andyl, pokaz zdjęcie zrobione ze słońcem:naughty:
-
Tragedia na A12 pod Frankfurtem
Masakra:facepalm: Tragedia na A12 pod Frankfurtem. Trzech Polaków nie żyje
-
B8 TrOOOOp
Ponoc to qpa i montuja dodatkowo moduł stemei.de .VCDS Codierungen .Codierungsservice .Webdesign - Stefan Meier - Audi Active Sound Modul - VCDS Codierungen, Webdesign Nawet nie ponoć Było już o tym. Fajne, ale tak jak WRC pisze, trzeba sterownik "zoptymalizować". ---------- Post dopisany at 20:32 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ---------- Bardzo rozsądnie. U mnie w pracy tez kumple pukają się w głowę po co kupuje te szroty żeby przejechać się cztery razy do roku:grin: @greski, będziesz zaglądać tu czasem jeszcze? Przy okazji wstąp na południe:wink: