Treść opublikowana przez griga-st
-
B8 TrOOOOp
Były kamery cofania w B8 oryginalnie? Co do Advanced Key oprócz kluczyka,modułu i panela z guzikiem bym potrzebował? Jest ktoś U NAS na Podkarpaciu kto by to ogarnął ?
-
B8 TrOOOOp
WRC:hi:, a z izzy kej to dużo grzebania? Albo taka kamerka cofania na przykład(jest ori TV)....
-
B8 TrOOOOp
Pany, dostałem od przyjemniaczków bon na 949 eurasow na usługę albo na części:banan: I nie wiem na co to ew.przeznaczyć Nie mam guzika startu,asysty zmiany pasa ruchu, otwieranej i zamykanej klapy bagażnika i pakietu s-line. Z tym ostatnim to raczej tylko "zadek" by wchodził w rachubę... Rocznik 10/10 CDN avant Q. Z góry dzięki za sugestie:smiley:
-
LPG do TFSI
E tam, 1,8 i 2,0tfsi w B8 to już ponad czteroletnie auta z nalatanym pn. 200kkm. Stac kolegę bo zaoszczędził jeżdżąc na gazie:polew: A gaz niestety tylko dedykowany, narazie tylko od Vialle. I niestety czipowanie nie wchodzi w rachubę. Benzyna jeszcze za tania żeby to się kalkulowało:kox:
-
IBM prezentuje 15x lepsze baterie litowo-powietrzne do zasilania sam. elektrycznego
Ciekawe co koncerny naftowe na to? Zależy jak się rozwiną ceny ropy, ale podejrzewam ze wejdą do powszechniejszego użytku nie szybciej jak za cn.5 do 10 lat... PS. Pomiędzy przedstawionym rozwiązaniem a Li-Jo, są jeszcze baterie Li-Po
-
Filtry oleju
Zły przykład, błąd w zamatowaniu filtra:facepalm:
-
A4-KLUB.GERMANY
Jaja se robisz, co?
-
Filtry oleju
Po czym wy poznajecie ze filtr jest dobry, czy zły? Smak,dotyk ,zapach? Ja kupuje Filtrona bo spełnia normy, jest tani, i przede wszystkim: pracujący tam wujki, ciotki, mamy i taty maja co do gara włożyć ! Setki tysięcy kilometrów w kilku autach i żadnych problemów z Filtronem.
-
Nagły brak wody w zbiorniczku
Jechałeś bez płynu w nagrzewnicy( ). Ile zmieściło się płynu po naprawie silnika? Albo korek powietrzny albo uszczelka. Wywalało wodę/powietrze przez nadmiar? Kompresja w przypadku nieszczelności musi znaleźć ujście... 230km/h??? W serii BPW to raczej nie możliwe...
-
Kiera podejdzie?
Czy ta kierownica od S3 z łopatkami podejdzie do A4 w multitronicu? 8P0419091 EH VMJ
-
Sprawdzenie stanu oleju
1,8 tez maja ten olejowy problem? Bo to ta sama konstrukcja raczej...?: Da rady może silnik od BMW przeszczepić?:polew:
-
Jak zresetować RNS-E?
Kurcze, nie pokaże wam tego komunikatu,pogadałem z kolega z pracy, wziął normalna CD-nie działało, później włożyliśmy płytę czyszczącą i jak ręką odjął Okazało się ze głowica lasera była zabrudzona. Zwracam honor sprzedawcy płyty,chociaż nie do końca, bo nie odbierał telefonów:kwasny:. Dziwi mnie dlaczego to zabrudzenie zbiegło się z włożeniem nowej płyty? Dzięki za porady i typy.
-
Jak zresetować RNS-E?
Cos o kompatybilnosci software(na czereono:decayed:), zrobie zdjecie jak bede z pracy jechac.
-
Jak zresetować RNS-E?
Kupiłem na ebayu płytę z aktualizacja nawigacji 2010.Wydawała się oryginalna, zapewniał o tym tez sprzedawca. Po włożeniu wywaliło błąd, ze sprzedawca zero kontaktu. Myślałem ze po włożeniu orginalu wróci wszystko do poprzedniego stanu, ale nic z tego. Nic nie było grzebane,wszystko ori. Wszystkie pozostałe funkcje(radio,tel.,zmieniarka) OK. Da rade na szybkiego to zresetować? W piątek wybieram się do Włoch, i fajnie by było gdyby działała chociaż stara wersja. Makarony nie maja za wiele nowych dróg.
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
[iM [iMG]http://images39.fotosik.pl/1422/0f0a79368e8bad3bm.jpg[/img] Tyłu nie chciało mi się ściągać, zimno...
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Nie prawda. Wczoraj zmieniałem kola na letnie. Zmierzyłem całkowitą średnicę tarcz(przód), i 100% mam 320mm. Nic nie zmieniane od nowości(pr.20gru.2005,(1,8BFB+multi,normalny zawias,bez s-line). No, chyba ze się w Ingolstadt pomylili.
-
Czy to padnieta przepływka??
Może poprzedni właściciel majstrował przy sterowniku silnika? Nawet w BRD to 230 to "bez problemu" nie pojedzie.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Ja robiłem SWAP-a w rajchu i chłopaki sobie poradzili z opisem(zdjeciami:wink:) nie znając polskiego. Wiec nie wiem o co kamon
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Ciezko bedzie....Bardziej realne jest, ze benzyna po 8-10zeta bedzie:kox:
-
[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie
Jak to mówią: "Dobry ziomal, to martwy ziomal" U "przyjemniaczkow" za cholerę nie da rady być przy naprawie:thumbdown:
-
A4-KLUB.GERMANY
Tu macie wszystko czarno(no, tez trochę niebieskiego:decayed:) na białym: http://www.tuev-sued.de/auto_fahrzeuge/feinstaub-plakette/feinstaubplakette_ausland/a_ch_feinstaub-plakette
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Tomek, - cofałem się dosyć daleko i nie znalazłem niestety, - waga modułu to rzeczywiście niecałe 11 kg,(które jednakowoż trzeba wieźć i napędzić) - nie rozumiem co ma wspólnego cena frezarki/tokarki z tematem, 700 zł, tyle kosztują(m/w) NOWE części potrzebne do swapa, 4200zł to za nowy moduł(nie pompę) - nie zarabiasz na mnie, i jako żywo, tak nie napisałem. Oczywiście życzę ci żebyś dobrze zarabiał. Konstruktywna dyskusja jest zawsze pożyteczna.
-
[ALL B7] 2.0TFSI a LPG
Motor Karosserie Getriebe Motortyp Modelljahr Tanksituation R115 1.6i 75kW AVANT - ALZ 05/08 67 27 VI ja 1.8 TFSi 118kW AVANT - CDHB 08/10 60 36 VI e 1.8 TFSi 118kW AVANT - CABB 08/08 60 36 VI e 1.8 TFSi 88kW AVANT - CDHA 08/10 60 36 VI e 1.8i 20VT 120kW AVANT MT BFB 05/08 67 27 VI e 2.0i 20V 96kW AVANT MT ALT 01/04 67 27 VI ja 1.6i 75kW SEDAN - ALZ 98/00 67 27 VI ja 1.8 TFSi 118kW SEDAN - CDHB 08/10 60 36 VI e 1.8 TFSi 118kW SEDAN - CABB 07/08 60 36 VI e 1.8 TFSi 88kW SEDAN - CDHA 08/10 60 36 VI e Albo prosciej: http://www.vialle24.de/verfuegbarkeit.php?typ=A4&hersteller=audi jeszcze o gwaracji: Wałkuje dalej Vialle bo narazie nie ma niestety alternatywy.... ---------- Post added at 13:16 ---------- Previous post was at 12:45 ---------- Ten kawalek tez jest dobry:kox: : Koledze chyba o to chodziło: http://www.gazeo.pl/lpg/technika-lpg/akcesoria-lpg/Lubryfikatory-zbytek-czy-koniecznosc,artykul,5604.html Zreszta gazeo.pl jest generalnie ciekawa strona jezeli chodzi o LPG.
-
Likwidacja wałków wyrównoważających z silnika 2.0 TDI czyli SWAP pompy oleju
Tomek- wykorzystujesz forum do zarabiania kaski. Zarabianie jest OK, tylko powiedz to wprost, jak facet(zakładam ze pod nickiem kryje się mężczyzna). Za reklamę powinieneś zapłacić. Faktycznie, po swapie, na jałowych obrotach drgania silnika są nieco większe. Korzyści natomiast to bezawaryjność układu taka, jak w motorach 1,9, oraz ok. 30 kilogramów mniej do ciągnięcia. Który z kolegów jeżdżących B-szóstkami ma chorobę wibracyjna od drgań silnika?
-
[B7 BRB] Wymiana rozrządu w ASO Danelczyk w Lublinie
Niby czym? Książki serwisowe są nagminnie fałszowane w DE. W polskich komisach to niemal standard niestety. Jaki dobry mechanik będzie pracował w ASO za 1500zl ? Poza tym spróbuj wygrać w sadze z ASO jak coś padnie. Jak auto nie ma już gwarancji, nie opłaca się moim zdaniem przepłacać za wątpliwą jakość(tylko z reklam). Tych dwustu złotych różnicy nigdy nie odzyskasz. Ale cena faktycznie OK, jak na przyjemniaczków.