Treść opublikowana przez mloody_s-line
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
To co robimy coś w okolicy???
-
Ostrów Wlkp i okolice
Może w Krotoszynie???
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Pani żyjecie??
-
Ostrów Wlkp i okolice
Ja mogę też się pisać na spocik
-
Widziany,widziana-kiedy i gdzie?
Czarne b8 PO SIX jak się nie mylę w Jarocinie któż to?? Pozdrowienia z srebrnej c5 na PL
-
Spot Leszno
Umarl w butach pochowali boso:-D
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
hmm to moze jutro ?? ttylko pytanie gdzie
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
Kolego jestem co week w jarocinie takze mozna zrobic mini spocik
-
Spot Leszno
ja proszę o sms bo na kompie już nie będę nr w sygnaturze
-
Spot Leszno
to kiedy gdzie i o której panowie:P mogę zabrać tez kompa jak by ktoś chciał
-
Spot Leszno
może i ja dołącze
-
Spot Leszno
hmm a będzie ktoś jeszcze???
-
Spot Leszno
i jak jest ktoś cos????
-
Spot Leszno
mój nr macie niżej tazkze kolezy jak co to dzwonic chętnie podjade
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
tak jest do klubu Leszno zaprasza
-
Ostrów Wlkp i okolice
ja jak co to tez jestem niedaleko ostrowa:) także pany może cos ogarniemy?? hmm
-
Spot Leszno
Moze wkoncu sie zgadamy na jakis spot?? Rosjano skad ty jestes bo wydaje mi die ze okolice krobi. Mam racje?
-
[A4 B5] Ktoś z Jarocina ?
co potrzeba
-
Spotkania na drodze
Pewnie Duds ma zderzaki od s3??
-
Spotkania na drodze
Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.
-
Rezanie bixenonu
Poda ktos rozpiske do tego stabilizatora do bixow. Chodzi mi o te 4 kabelki który gdzie podlaczyc
-
Spot Leszno
pany czuje avanciontko czarne b6 na blachach WW....... nstoi koło trapezu??? a na przeciwko szaraczyna w sedanie na pks??? grzesiu to twoj sedanik??
-
Spot Leszno
ja dzis tez nie dam rady. ale piątek 19 by mi pasował jak najbardziej:decayed:
-
Spot Leszno
ile ceni sobie za avanta b5 ale wszystkie oprócz przedniej duzej
-
Spot Leszno
otóż mysle że tak tez zrobie:P a wiec Tomku w week bede w G-ń i wpadne tam kuknąc co za cacko mają. nie ukrywam to jest komis który z opini znajomuch nie ma dobrej opini.