Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

mloody_s-line

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez mloody_s-line

  1. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    To co robimy coś w okolicy???
  2. Może w Krotoszynie???
  3. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Pani żyjecie??
  4. Ja mogę też się pisać na spocik
  5. Czarne b8 PO SIX jak się nie mylę w Jarocinie któż to?? Pozdrowienia z srebrnej c5 na PL
  6. Umarl w butach pochowali boso:-D
  7. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    hmm to moze jutro ?? ttylko pytanie gdzie
  8. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    Kolego jestem co week w jarocinie takze mozna zrobic mini spocik
  9. ja proszę o sms bo na kompie już nie będę nr w sygnaturze
  10. to kiedy gdzie i o której panowie:P mogę zabrać tez kompa jak by ktoś chciał
  11. może i ja dołącze
  12. hmm a będzie ktoś jeszcze???
  13. i jak jest ktoś cos????
  14. mój nr macie niżej tazkze kolezy jak co to dzwonic chętnie podjade
  15. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    tak jest do klubu Leszno zaprasza
  16. ja jak co to tez jestem niedaleko ostrowa:) także pany może cos ogarniemy?? hmm
  17. Moze wkoncu sie zgadamy na jakis spot?? Rosjano skad ty jestes bo wydaje mi die ze okolice krobi. Mam racje?
  18. mloody_s-line odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Wielkopolskie
    co potrzeba
  19. Pewnie Duds ma zderzaki od s3??
  20. Dzis kolo poludnia okolice Praszki srebna a3 na OOL chyba michu93. Jechalem srebna a4 b7 z przyczepka w ostatniej chwili zobaczylem cie. pozdro.
  21. mloody_s-line odpowiedział(a) na Gwerty temat w Audi A4 B5
    Poda ktos rozpiske do tego stabilizatora do bixow. Chodzi mi o te 4 kabelki który gdzie podlaczyc
  22. pany czuje avanciontko czarne b6 na blachach WW....... nstoi koło trapezu??? a na przeciwko szaraczyna w sedanie na pks??? grzesiu to twoj sedanik??
  23. ja dzis tez nie dam rady. ale piątek 19 by mi pasował jak najbardziej:decayed:
  24. ile ceni sobie za avanta b5 ale wszystkie oprócz przedniej duzej
  25. otóż mysle że tak tez zrobie:P a wiec Tomku w week bede w G-ń i wpadne tam kuknąc co za cacko mają. nie ukrywam to jest komis który z opini znajomuch nie ma dobrej opini.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.