Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jutro będzie wszystko jasne Potem to co wyszło na wykresie zrewiduje ulica
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Łłoooo rzesz..., ale się z igły widły zrobiły z tym logiem Aaa, A-rek to ma pewnie pomału dość, jego słowo padło na ostatnich 4 stronach chyba z 20 razy, a biedak jedynie zaproponował coś od siebie.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Landryn wszedł i zrobił porządek Ten to ma moc i siłę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja myślałem, o dadaniu do swojego podpisu takiej pomniejszonej wersji. poza tym to sam nie wiem czy będę ją naprawiać Kurna znowu ponad 400 zeta w plecy :ranting1:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja bym tam nie ufał monitoringom, słyszy się że w niektórych miejscach kamery są jedynie dla postrachu Co do loga to mi się podoba, ale jest chyba trochę za duże, mniejsze nie rzucające się tak w oczy ale jednak widocznego byłoby lepsze chyba(to moja osobista opinia). Wystarczyło by pomniejszyć to które zaprezentowałeś A-rek Co do opony to jest przebita. Czego nie zauważyliśmy np. z Januszem w sobotę to to, że na bocznej ściance opony jest dziurka mała wyrwa/rozcięcie Nie wiem skąd się wzięła, ale wygląda jakbym o coś zahaczył, ale o co, nic nie poczułem Nic tam raczej nie było na drodze, a o krawężnik nie da się przecież przeciąć opony chodźby nawet. Nie wiem jeszcze czy oponę się da naprawić, poza tym to sam nie wiem czy będę ją naprawiać, bo czy bezpiecznie jest mieć naprawianą oponę i czasem często latać z nią ponad 200km/h??[br]Dopisany: 22 Wrzesień 2009, 22:09_________________________________________________Może tak:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Spoko mnie to jedno, postawisz ty teraz to ja postawie kiedy indziej. Co do kata to jak się go już rusza to najlepiej wstawić zwykłą rurkę, bo pusta puszka po kacie powoduje niepotrzebne zawirowania za turbo, a spaliny mają lecieć prosto w wydech. Wtedy turbo pompuje tak jak powinno w całym zakresie obrotowym Ja może też podjadę jutro do Kato, ale nie obiecuje, tak na 50%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No najwyraźniej Bo ja nie przypominam sobie żebym kupował browar na spota
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Hej! Ja zaczynałem dziś od 804 strony, spamerzy. Ale przeczytałem po łebkach Ja zaproponowałem w Pławkach że postawię na 900, no i dementuję plotki- nie stawiałem jeszcze nigdy browara, tak więc jestem chętny . Czester co chcesz z katem zrobić? Kris, a co ty z wydechem? Mnie jakoś Hondy nie przyciągają Poza tym to znam to autko trochę, to chyba było auto reprezentacyjne Sląskiego Tuning Klubu, reprezentowało klub na zawodach 1/4, wcześniej miało inne mniejsze turbo: http://www.s-t-k.pl/klubowicze.html A te 450KM z 1,5L do użytku na codzień (tylko się uśmiechnę ) Skydiver dziś jechałem w okolicy Pyrzowic i widziałem jakiś spadochroniarzy, ale nie byłem pewny czy to spadochroniarze czy motolotnia bo bardzo długo spadali :> Tak więc nie dowidziałem. Nir byłeś to ty przypadkiem?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
i to nie jedyna na calych zawodach no pozazdroscic wam udanego wypadu, gartulacje To prawda jeszcze blacha zrobił ósemkę
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale na pomysł, aby na koniec grupowe pamiątkowe zdjęcie zrobić to wpadła tylko Rudi, brawo!! Grupowe zdjęcie wyszło nawet.... nawet
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dzisiaj odbył się Otwarty Puchar Polski 1/4 Mili WST runda finałowa, czyli ostatnia w tym roku na lotnisku w Ułęży koło Ryk: http://www.wst.org.pl/img/plakat_190909.jpg Przed zawodami było trochę śmiechu i wygłupów: No i zawody jak zawody, ale dziś padła pierwsza ósemka w Polsce, czyli rekord Polski, a tak to wyglądało, oto najszybsze auto Polski:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Może gokarty, ale wtedy Diman również będzie narzekał na zakwasy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Najmocniejszym owszem, ale czy najszybszym to jeszcze nie do końca pewne
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No było dosyć sympatycznie dziś. Nabrałem koloru na tym słońcu. Na desce nie pośmigałem, bo stwierdziłem że nie mam dziś veny do nauki, za to był browar Muszę tylko to koło spróbować napompować czy rzeczywiście przebite, bo jakoś nie chce mi się wierzyć, nigdzie nic nie widać na oponie, poza tym nowa i duży bieżnik ma Tak więc ciekawy jestem co się z nią stało. Dzięki za miło spędzony dzień
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
Mówiłem już o jakimś turbo ściąganym ze stanów np. , a nie z ASO.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek ciesz się, że masz jeszcze dwa auta bo możesz dosłownie naocznie porównać dynamikę silnik. Co prawda tu ośka a tu Q które zabiera trochę mocy, ale zawsze to coś. Wierz mi ADR z Q byłby niesamowitym zamulaczem. Najważniejsze żeby zimne i przywiezione na czas, a nie o 19:30.....20:00 :gwizdanie: No tak to na pewno nie można by dzielić ludzi. Ja to raczej napisałem tak pół żartem pół serio. Bardziej raczej chodziło by o odznaczanie się na forum z pośród innych kilku tysięcy użytkowników. Wtedy wiadomo by było kto uczęszcza na spoty Śląskie, czyli kto jest od nas. A każdy kto jeździłby w miarę regularnie na spoty dostałby numer Elyty Ten pomysł jest ok. Ja bym dodał jeszcze: 4. Pomysłodawca dostaje numerek elity bezzwłocznie A "bywa często na spotach"- można ustalić, że będzie to co najmniej raz w miesiącu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregory cóż za pomysł że ty do elity nie należysz Nikt bardziej jak ty nie zasłużył na to miano Ależ dziękuje To może zrobimy sobie od razu jakieś fajne podpisiki coś jak BAT, może "ELYTA SG # 1" ...2...3....4
-
Spoty Katowice i okolice
Wypraszam sobie nie do SGL tylko do SG Aahhh....., no tak SGL to te wszystkie wioski wkoło Gliwic, a wy jesteście z Centrum to już co innego, jesteście lepsi
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
Za uzywke po 70kkm? ze tak sie wyraze W ch***j duzo. Zawsze można dać za nową 4k zł :gwizdanie:
-
AUDI S4 SID
Kolektor różnie się od seryjnych pewnie średnicą, większa średnica to silnik się będzie lżej u góry kręcił. Flansze na zdjęciach pewnie jeszcze nie splanowane. Czyli rury od turbo 2,5" potem przechodzi w 3" , ale trochę się dziwię, że w S4 będzie tylko jedna rura z tyłu. Ciekawe jaki będzie pomruk, bo na dwóch osobnych wydechach pomruk w S4 jest miodzio Ta korozja to przeważnie widać, że w miejscach w których przechodził wydech. Elementy nagrzewały się i stygły + warunki drogowe i to zaowocowało korozją. Po co te dwa wypusty przy rurach od turbo? Przecież WG jest w turbinach
-
[B6 AVF] Ceny hybryd
2k zł złote to dużo za turbo?? Dlatego trzeba po montażu turba pokręcić rozrusznikiem z wyłączoną pompą paliwa, tak aby oleju trochę napompało Zamiast od razu odpalać.
-
Spoty Katowice i okolice
Możesz z Keżorem pojechać, on do SGL lata
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A gadałeś, że idziesz na balety. Ja też bym się może na balety wybrał pokiwać się wokół laleczek, ale czy ja wiem czy nie jestem na to za stary W sumie to nie chce mi się już tak jak kiedyś, ale może bym się wybrał. Ja jestem jak najbardziej za, pomysł Nie ma daleko a miejsce jest spoko. Tylko teraz mobilizować się !! żeby pomysł doszedł do skutku. Kolego ja do Elyty raczej nie należę Ale raczej na 100% jutro spot się odbędzie jak co piątek od 18:00
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No w sobotę można by gdzieś pojechać w jakies ciekawsze miejsce, potem grilla zrobić jakiegoś i można by posiedzieć nawet dłużej, bo to dopiero sobota.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jeśli paintball nie wyjdzie to ja bym gdzieś pojechał w sobotę grupowo. W niedziele mogę nie mieć czasu Gdzie można by pojechać w sobotę, bo pogoda ma być faktycznie świetna, więc może faktycznie będzie to ostatnia okazja na wyjazd w letnich warunkach. Ktoś coś zaproponuje?