Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ogólnie nowy Puckowóz przyjemna sztuka. Obejrzane z każdej strony, nie jest idealna, ale jest bardzo spoko. Mnie się samemu żal zrobiło, nie wiem z jakiego powodu Auto jest ze Szwecji i ma pakiet na zimne kraje Widzę że spoty Gliwickie odetchnęły z ulgą z powodu że Pucek kupił auto i atmosfera ożyła
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie będzie dziś spać w nocy zapewne! Napiszę to wyraźnie i głośno. Nie będzie to primaaprilisowy żart, ani nabijanie kogoś w butelkę: PUCEK KUPIŁ AUTO !!!! :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To prawda pogoda dała d*py, ale nie poddaliśmy się jej i w końcu odpuściła i się do nas dopasowała
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A weźmie ktoś jakieś stołki rozkładane, ma ktoś takowe na zapasie ?? Ken-a Block-a znamy oczywście z Gymkhany 1, 2, 2.1 jest
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie sterta liści z jesieni,................ zeszłorocznej :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Suchy asfalt i temp. ~15st. idealna pogoda Guru rano oglądał panienki na necie :> Skąd to wiem, bo wiem Aaaaa i Miron też
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Widzę, że silnik już jeździ :> Znaczy przemieszcza się na paleciaku Fajnie wyglądają osobne doloty, fajnie będą pewnie syczeć ssssss...... bo krótkie. Poduszki pod silnik jakieś mocniejsze? Skąd macie takie sprężynowe łączniki do rur, chyba nie z wirówki do odzieży?
-
Spoty Katowice i okolice
A to dziś znów Żory? bo czwartek.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zakładając kulowe łebki na stożkowe gniazdo nikt ci nie zagwarantuje, że się nie będą poluźniać podczas jazdy, poza tym to stożkowe gniazda śrub w feldze się niszczą przy zastosowaniu kulowych łebków. Po to, to ktoś wymyślił aby takie stosować A nie jak się podoba.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piter nie cykaj, będziesz mógł przyjechać
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Rudi do pewnych felg muszą byś stosowane śruby w łebkami stożkowymi, a do innych m.in. ori alufeg, stalówek z łebkiem kulowym. Ja mam do ori alu audi śruby kulowe, a do alumków letnich stożki. Poszukaj na allegro, nawet w Zabrzu na pewno sprzedawają oba rodzaje śrub o różnej długości, bo trzeba też zwrócić uwagę na długość, aby nie były za długie ani za krótkie. Trzeba to sprawdzić z felgą bo różne felgi mają różne osadzenie.[br]Dopisany: 02 Wrzesień 2009, 20:59_________________________________________________Tak wogóle to co robicie w niedzielę? Jest fajna profesjonalna impreza 4-ro łapów, tylko Mistu Evo i Subaru Impreza. Impreza na poziomie rajdowym, będą również auta WRC. Strona imprezy: http://rallysprint.4turbo.pl/ Plan imprezy: http://rallysprint.4turbo.pl/index.php/site/node,show,82
-
Spoty Katowice i okolice
Nie da rady odpuść se lampy z angola.
-
Spoty Katowice i okolice
Co chcesz z tym zrobić?
-
Spoty Katowice i okolice
To ja kiedyś miałem takiego parcha forda w którym złamał mi się kluczyk, a że nie było mnie na miejscu w domu i musiałem jakoś auto odpalać to wyrezałem taki patent
-
Spoty Katowice i okolice
Allegro i szukaj w swojej okolicy. Ja szukam dziś zbiorniczka wyrównawczego płynu chłodzącego.
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie tylko po to, żeby się pochwalić znajomym że to oni są z A4-klub-u i żeby "reprezentować" klub jak ich ktoś zapyta
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Niech Janusz zabierze skrzynie basowe Oblukam je.
-
Spoty Katowice i okolice
tak - Twoje auto Nie wiedziałem, że to atrakcja Ja raczej myślałem o wypadzie do wesołego miasteczka Kolejka górska Poza tym sprzęgło mi ślizga. Ale dzwoniłem do Pana Radzikowskiego dziś i powiedział, że mają mój nowy zestaw właśnie na stole i go wzmacniają o jakieś 60%
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jest nowy ciekawy projekt http://www.a4-klub.pl/smf/audi_rs4_azr_gt25_eliminator_powered_by_sportmile-t92897.0.html
-
OSTRZEŻENIE przed motoryzacyjnym sklepem internetowym z Gliwic !!!
Przez to ja tylko poważniejsze rzeczy kupuje tylko przez allegro, bo to już jest podstawa prawna do wszczęcia postępowania. Masz konkretną aukcję, konkretny opis towaru i jak się nie zgadza to masz podstawę. A tak to policja nic nie może, bo trudno ci to będzie udowodnić jak się umawialiście i na co. Ja też się kiedyś przejechałem jak kolesiowi z Poznania przelałem na konto 400zł zaliczki za kompletny silnik, a silnika ani kasy do dziś nie mam. Policja nie mogła nic zrobić, nie miała powodu do wszczęcia jakiegoś postępowania. Każdy się musi chyba przejechać, aby się czegoś nauczyć. Przykro mi. Będę uważał na tego sprzedawcę, mimo że szukam zawsze w swojej okolicy czyli też w Gliwicach. Ps. Można takie coś również nagrać rozmowę telefoniczną na dyktafonie w telefonie. Masz wtedy bezpośrednią podstawę.
-
Audi rs4 azr gt25 eliminator powered by Sportmile
Skądś to znam . U mnie przy GT2X-Eliminator w 1.8T też trza było przesunąć Aktuator WG bo dotykał flanszy kolektora(nawet seryjnego) w ten sposób, że nie dało się do końca nawet dokręcić turba do kolektora. Spływ i zasilanie olejem pasowało. Jednak ori TIP dał się z wielkim trudem nasunąć(prawie niemożliwe) nie ma się co dziwić skoro ori wej. K03 44mm, a wej. GT2X 51mm. Z przenoszeniem aktuatora WG trza uważać bo ja miałem z tym problem. Jak turbo miałem na stole (przenosiłem gruszkę) i wydawało się, że gruszka po podłączeniu pod kompresor idealnie liniowo otwiera WG i pracuje bez oporów to po montażu do auta i nagrzaniu turba okazało się(po jakimś czasie szukania przyczyny), że WG się przycina kiedy turbo się mocniej rozgrzeje. Tak więc dobrze radze to sprawdzić, żeby nie trzeba znów silnika wyciągać z powodu przycinającego się WG Swoją drogą było to mocno irytujące kiedy po kolejnym ustawieniu WG okazało się że i tak zdarzają się przeładowania Jedyną sprawą która niepokoi to fakt że turba zostały przerobione i już nikt nie przyjmie ich na reklamację, jeśli by się któraś wysypała, a wiadomo jak to z tymi eliminatorami........ Auto na pewno będzie za***rdalać. Powodzenia w kończeniu projektu. Może je kiedyś gdzieś zobaczę
-
[B5 AFN] Dobrze jak na AFN + 216 + soft - kat ?
Fura SoMeS-a robi około 10,2s/100 , 4 ostatnie wyniki:
-
Spoty Katowice i okolice
Chyba dziś wpadnę do Kato, jakieś atrakcje będą?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie jeden już tak mówił i ani widu ani słychu po nich A tak w ogóle to kto jest za przejazdem na strefę tak koło 19 (max 19.30) i zrobieniem tam grilla jak będzie ładna pogoda bo dla nowych to odrazu powinniście zapodać komplet gadgetów klubowych, grill powitalny to juz nie wspomne ...aha i chipy pozałatwiać po 100 zł to by była dopiero ludzi nazjeżdżało Jak się zbiorą 3 osoby to będziecie mieli po 100zł Kupie na allegro za 300zł i skopiuje x3 :> Pasi? Pomysł z grillem dobry, postaram się wpaść. Apropo wybiera się ktoś do Kato dziś?? Ja się chyba przejadę. Dajcie znać, może kolejny sponton i się większą ekipą wybierzemy do Kato? Ok Miron, co z tym cytowaniem qrna.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja mam VIN do sprawdzenia, ktoś mi sprawdzi? Chętnie się odwdzięczę