Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
400m można tak orientacyjnie wyznaczyć mniej więcej aby wiedzieć kiedy przestać cisnąć. Bo mierzenie stoperem nie zdaje egzaminu bo wyniki mogą być różne nawet o 1s, 2s a to dużo, bo auto co robi np. 12s a auto co robi 10s jedzie całkiem inaczej, dużoooo szybciej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nic nowego, ja kiedyś serią 1.8T 150KM objechałem VR6 2.8 co ma 173KM niby . Turbo Power!!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie Ja też szanuje każdego przeciwnika na kresce
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No i jestem Pojawiłem się ale miałem do nadrobienia, bo strony przybywały w mgnieniu oka i nie nadążałem na bierząco czytać. Spamerzy w świetnej formie :> Eee,eee nie tak prędko, nie zapominajcie że eSa ma 264KM i 400Nm w serii, a po samym chipie to już 320KM i 480-500Nm Więc dieselek nie taki znów kozak biorąc pod uwagę że ma większą pojemność o 0,3l i fakt że oba auta będą po chipie Wstrzymałbym się z takimi słowami że eSa nie ma sznas :gwizdanie: No no Miron Gratuluje, aaaaa.. czy ja nie pisałem kilka....teraz to już kilkanaście stron do tyłu że wyjdzie 280KM :gwizdanie: Sam fakt, że tyle wyszło w tak upalny dzień jest zdumiewający, bo przy 10st. to może 10koników by i przybyło. Miron musiałeś wybrać dzień na robienie c*paa w najupalniejszy dzień miesiąca Ja jutro jadę do mojego programisty a potem pewnie prosto na spota do Gliwic. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży tak jak ma. "Uwaga - podczas pisania wysłano 25 odpowiedzi, może chcesz przejrzeć swoją wiadomość? " :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Czy ty przypadkiem nie masz choroby morskiej, że musisz być jak nabliżej ziemi
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Noo dokładnie, nareszcie. Doskonale to ująłeś
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie kosmetyka, a kręgi szyjne będzie trza nastawiać Ale narzekasz, ja tam mam klime w aucie, ale nie nabitą Więc też mam saune w aucie. Poza tym to ja jeżdżę z otwartymi oknami bo słucham świstu turbiny :> Poza tym to dziś nadeszła pora na umycie silnika w moim B5. Był już nieźle uwalony. Teraz jakby to powiedzieć, jest na maxa wylizany Zresztą będziecie mogli na spocie w piątek zobaczyć. Miron ile to 3.0 będzie miał Niutona na wirusie 600 ?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Mogłeś zostać dłużej A skąd wiesz że już po salonach nie wiszą zdjęcia z podpisem " temu panu nic nie dawać za darmo" No proszę Guru, nastolatek ci musi prawić dlaczego nie można bez przeglądu jeździć, wstydź się A co myślisz, że A3 takie cudowne i się nic nie psuje? Wszystko zależy od konkretnego egzemplarzu. Do tego jak myślisz po co jest wielowachacz w A4?? właśnie po to aby było komfortowo bo dla prestiżu on tam nie jest. A A3 nie jest tak wygodne jak A4 i czuć każdą dziurę właśnie z powodu braku wielowachacza. Pucek ogarnij się.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Piją
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Daruj sobie takie swapy Pucek, a zaoszczędzisz kasę i nerwy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie to to będzie inne, Audi jest dużo....... Miron próbowałeś ustawić B6 i B7 które które objedzie? Ciekawe jak będzie po programie O ile B objedzie B6.
-
Spoty Katowice i okolice
Gregor ale kto ci wypominał :gwizdanie: Guru, to było pół żartem pół serio Więcej żartem mniej serio.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Obadamy, dziś przyjeżdża do mnie D4rk, będziemy majstrować przy autach Chciałbym jutro pojechać do Kato swoim autem w końcu Miron spoko dam znać jutro na pewno czy masz mi zabrać te drogie niespodzianki
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
qmpel to miał, jakość dzwięku gorsza jak z kaseciaka. Daruj sobie Majki takie coś w B7 To jakby drewno na opał wozić limuzyną. [br]Dopisany: 20 Lipiec 2009, 10:53_________________________________________________ Jak ogarnę auto do jutra to przyjadę, bo coś znów ostatnio motorek fochy strzela
-
Spoty Katowice i okolice
Ja postaram się zrobić co w mojej mocy, aby w sobotę wpaść. Ale obiecywać nie będę żeby nie było jak ostatnio, że mi wypominano "lepiej późno niż wcale"
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Krolu wybacz, mam nadzieję że nastepnym razem nie będziesz mi chciał oddać Można co miesiąc ponapierdzielać się kulkami Tak, aby odreagować Ja też dziś przez chwile dziś bawiłem się w snajpera, ale i tak zostałem zdjęty. Raz nawet udało mi się flagę zdobyć Krolu ta eSa podejrzanie tania, na zdjęciach wszystko wygląda fajnie zawsze. Poza tym to czy Pucek nie narzeka na koszty podróżowania?? Że za wysokie. Taka eSa to po pierwsze wydatek na utrzymanie bo części nie tanie a jest tam co się popsuć: 2x Turbo, 2x głowica -30V, 2 x wydech, 2x katalizator, 2x Intercooler, 2x zawór upustowy, 6 wtrysków, To tak po krótce :gwizdanie: A spalanie 10/100 to niższy pułap. Ps. Ta eSa jakby nie ten Carbon to ma wnętrze identyczne jak moje, te same fotele, ta sama kiera i skóra
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron ja dziś wystrzelałem 400 i mi było mało
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
W piątek będę na spocie Pucek, nie bierz do bani tylko sprzedawaj. Możesz też tak zrobić w ostateczności, że najpierw kupić drugie auto i poprzekładać różne rzeczy takie jak zawieche(jak wiesz że masz dobrą) i inne rzeczy których jesteś pewien do nowego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No piszcie kto chętny, dziś było fajniee. Postrzelał bym sobie znów za jakiś czas No teren trochę lepszy mi się wydaje, bo w GL były w większości zarośla i krzaki a tam jak Krolu pisze więcej kryjówek, śjakieś opony ,nawet stary maluch tam był
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek nie brandzluj się z tym autem tyle , tylko sprzedawaj jak masz kupca i się nie zastanawiaj. Kupuj 1.8T rób chipa na na 180-190KM i zakładaj gazownie sekwencyjną np. BRC-Sequent24, będzie ci to jeździło miodzio przy tej mocy i bardzo tanio i będziesz miał banana non toper na twarzy. Ps. Twoje B5 fajne bo uszanowane i dopieszczone, ale jak sam mówisz już nie masz chęci bawić się w tej piaskownicy, idz więc do innej
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pytam się z ciekawości, bo kiedyś miałem dużo wspólnego z Holandią Taki sentyment mam do Holandii. [br]Dopisany: 19 Lipiec 2009, 11:54_________________________________________________ http://www.a4-klub.pl/smf/empty-t26836.0.html;highlight=remont
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Adam to ty w NL jesteś?? W jakiej okolicy? Rozumiem, że na wakacyjny zarobek
-
[ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
Tak, tak... wiem, znamy Marecka Jeśli przy 300KM atrakcji w aucie brak to lepiej wydać to na wesołe miasteczko
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Moja na magnes trzymała przy licznikowych 240 , bo tyle jechałem z anteną. Z tym, że mam na klapie ją a nie ma dachu.
-
[ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
Za tyle to spokojnie zrobisz 300KM w 1.8T .