Treść opublikowana przez gregory
-
ZLOT OGÓLNOPOLSKI PIŁA 2009 - POEZJA ZLOTOWA
Witam! Panowie i Panie Niestety nie będę mógł jednak pojechać na zlot ogólnopolski z powodu nawału pracy. Same schody. To coś jakby wszystkie siły na niebie i ziemi się sprzysięgły i są przeciwko zlotowi Jestem....., byłem nieźle wkurwiony, może już mi trochę przeszło bo odpuściłem już. Ale niestety chodźbym nie wiem jak kombinował to nic nie wykombinuje. Szkoda nerwów.. . Takie życie.. . Tak więc jakby ktoś był chętny jeszcze pojechać na ogólnopolski to mogę odsprzedać swoje miejsce. Jakby co to prw. do mnie. Pozdr.
-
Spoty Bielska Białej i okolic. Każda środa godz.18-ta Nałęże przy grillu
Witam! Niestety nie będę mógł jednak pojechać na zlot ogólnopolski. Tak więc jakby ktoś był chętny jeszcze pojechać na ogólnopolski to mogę odsprzedać swoje miejsce. Jakby co to prw. do mnie. I tym sposobem ekipa Gliwicka się jeszcze pomniejszyła Pozdr.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Panowie i Panie Niestety nie będę mógł jednak pojechać na zlot ogólnopolski z powodu nawału pracy(a tu niby kryzys, a jak kogoś przycisną terminy to musi za***rdalać, co z tego że płacą jak są ważniejsze rzeczy w tym samym terminie). To coś jakby wszystkie siły na niebie i ziemi się sprzysięgły i są przeciwko zlotowi Jestem....., byłem nieźle wkurwiony, może już mi trochę przeszło bo odpuściłem już. Ale niestety chodźbym nie wiem jak kombinował to nic nie wykombinuje. Szkoda nerwów.. . Takie życie.. . Tak więc jakby ktoś był chętny jeszcze pojechać na ogólnopolski to mogę odsprzedać swoje miejsce. Jakby co to prw. do mnie. I tym sposobem ekipa Gliwicka się jeszcze pomniejszyła Pozdr.
-
[B6 AVJ] 1.8T 300KM
Sam chcesz rezać, czy zlecisz dzieło tunerowi? I na ile realne są Twoje plany? Bo 360KM to bardzo dużo :gwizdanie: Przecież prościej i wcale nie drożej wyjdzie kupić eSkę. Po drobnych modach bez trudu będziesz miał tą moc, unikając wielu problemów... Zrobienie 360KM w 1.8T to nie wielki problem jeśli się kuje silnik. Co innego eksploatacja tego auta na codzień. Poza tym, żeby w eSce mieć 360KM to trzeba wymienić przynajmniej turbA, IC, wydech uwolnić, być może wtryski. Tak więc nie wiem czy wyjdzie taniej. Bardziej bez obsługowo być może
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Ja się przyznam, że po tym paintball-u mam zakwasy na nogach :gwizdanie: Troche się nagimnastykowaliśmy :> Najlepsza chwila dnia teraz to jak się kładę do łóżka wieczorem i rozprostowuję nogi A poza tym to ok
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Zuch chłopak Ja będę zdziebko po 12-tej, ale niestety nie swoim bolidem Znów innym... Do zobaczenia.
-
[1.8T i 2,7BiT] Filtr powietrza pipercross
ITG Rulez Gąbkowy ITG ma w środku kanały z grubo ziarnistej gąbki dzięki czemu powietrze nie tylko jest lepiej filtrowane, a dodatkowo przypuszczam, że dzięki tym kanałom powietrze się równomierniej rozprowadza i nie ma takich zawirowań w dolocie przed przepływką. Ja najpierw chciałem Pipka, ale teraz jak mam ITG to bym już nie zamienił
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Widzę, widzę, stała się jasność W sumie ja bym mógł też jakieś swoje wysłać na B5 Mam tam kilka jakichś..
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ktoś tu forum nie czyta Nie prawda, czytam forum Ale nie wiem czy mam taką, zamułe czy to tak trudno znaleźć te zdjęcia. Powiedzcie mi gdzie one są!!???? Bo w temacie konkursu ich nie ma
-
[B5 AJM] Jakie ma przyspieszenie silnik AJM ?
I styknie Przecież nie będzie 50m różnicy między wami. Nawet różnica 50KM nie da ci takiej przewagi Liczy się kto pierwszy
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Albo zamontujesz lpg do B6 :gwizdanie: A myślał ktoś nad jakimś namiotem "ogrodowym" takim jakie były kiedyś w modzie na wypadek opadów. Rozkłada się go 5 minut. Jeśli udałoby się dwa załatwić takie to dość dużo miejsca by było, no chyba że jeden duży A gdzie można te zdjęcia obejrzeć i zagłosować bo jestem nie ogarnięty w temacie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja tam nie wiem co wy wymagacie od aut, żeby to perpetum mobile było czy co. Takiego czegoś to nikt jak na razie nie skonstruował. Wszystko się zużywa nawet człowiek w miarę eksploatacji, taka prawda. Myślę, że pretensje za szybciej zużywające się tajle można by mieć przede wszystkim do siebie, bo wkłada się nie oryginalne tajle (jakieś wynalazki), a ma się pretensje do Audi, że konstruuje słabe auta Ja założyłem kompletną zawieche Lemforder czyli taką ze znaczkniem Audi co zakładają w fabryce i odpukać od 30tyś. stoicka cisza, poza świstem zasysanego powietrza oczywiście autor: |Audi Fan| Lemforder może? Ja trzymałem nawet u nóg Nie ma się tu co śmiać się co :> , bo to daje efekty nawet bez programu bo powietrze jest chłodniejsze, a sprężarka efektywniej pompuje zadane doładowanie
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
Na filmikach widać, że jest 0,8Bar czyli tak jak powinno być w AJL
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Liczysz na to, że przybędzie mu procent z czasem :>
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
+/- 0,2 Bar to znaczna różnica jest.
-
[B5 AFN] Nieustanne kłopoty z turbiną
To możesz się jedynie cieszyć, że jakieś części z tego z turba nie poleciały w silnik dolotem skoro się wirnik rozpadł. Napisz jeszcze która genialna firma ci to turbo poskładała??
-
[ALL B5] Wskaznik doladowania na FIS ?
Fajna sprawa, ale i tak trzeba pewnie montować potrzebne czujniki dodatkowe w odpowiednie miejsca. Ja tam wole całe wskaźniki dodatkowe
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! Keżor możemy się ustawić kiedyś, nie ma problemu :gwizdanie: Guru jest Audiofilem, a że Japończycy produkują najbardziej wypasiony sprzęt grający to uczy się z podziwu ich ojczystego języka, aby umieć oryginalne instrukcje obsługi czytać :>
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
Podłącz pod kolektor ssący jakiś wskaźnik lub manometr to zobaczysz naocznie jakie masz doładowanie i ile u góry trzyma. Takie wróżenie z fusów niewiele da nie mając danych o rzeczywistym doładowaniu. Jeśli doładowanie będzie na dobrym poziomie i układ będziesz miał szczelny to ECU na pewno poda odpowiednią dawkę paliwa i nie ma się czego czepiać wtedy. Może być, że ten katalizator ci się przypchał. Odkręć go i zobacz jak wygląda, czy się nie pokruszył i nie zrobił zatoru. Jeśli nie planujesz wymieniać go na nowy to wywal wkład i jedź na jazdę testową czy coś uwolniło. Tak na prawdę to stare katy niewiele filtrują spaliny, a skuteczną bariere dają silnikowi przez co cierpi przede wszystkim turbo i wszystko(cały silnik) się bardziej grzeje. Spaliny powinny uciekać jak najszybciej w kierunku tyłu pojazdu, a turbo lubi wolny przelot. Jak ma wolny przelot szybciej i łatwiej się wkręca. Pisałeś, że kiedyś turbo wstawało ci przy 3k Rpm, a to zdecydowanie za późno, bo powinno już przy 2200Rpm. Przy 3 to wstaje moje które dmucha na 260KM
-
[ALL B5] Remont hamulców, malowanie zacisków
Hej! U mnie tłoczki wkręciły się do końca, tak że nie było ich już widać z bocznego widoku.
-
[B5 AJL] Proszę o analizę logów
Hej! Przelicznik *0,8 jest uśredniony bo wzięto do tego przelicznika jakieś optymalne AFR, ale dobry bo się wszystko zgadza, nawet u mnie po modach Jak ci już pisałem seria 150KM powinna zasysać jakieś ~120g/s. Moja seria zasysała 154g/s nie wiedzieć czemu, ale jednym autem nie można się sugerować Pozdr.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! A ja w czwartek pracowałem Pracy mam teraz bardzo dużo, a ktoś tam mówił że kryzys jest Pomijając to, że miałem ten czw. zapłacony x3 to i tak wolałbym odpoczywać no i się na spocika przejechać do was, no ale takie życie jak się pali to trzeba robić. Guru dzięki za fona Moje wozidło jedzie w poniedziałek do warsztatu i będzie naprawiane. Do urodzin powinien być gotowy i lśnić jak nigdy bo wpadł mi do głowy pomysł, że skoro już będzie w kabinie lakierniczej to może by całe autko malnąć, bo stan lakieru to jest kiepski i porysowany to mam praktycznie każdy element teraz. Tu ryska tak zadrapanie, tam jakiś odprysk, a tak będzie 100% nowy lakier. Co myślicie?? Za niedługo będzie chyba wracał bo coś mnie słuchy doszły, że palenie mają tam zlikwidować :> Ty to masz zasięg
-
[B5 AEB] Mój projekt - AEB dmuchane przez GT2X
Witam! Jest opcja wrzucenia tarcz 312mm na przód, ale nie wiem czy się na to zdecyduje Bo z tego co słyszałem to jakiejś mega przepaści nie ma między 288 a 312. 312 są na pewno bardziej odporne na temp. bo większa powierzchnia do zagrzania, ale żeby auto stawało dęba to chyba tak nie ma.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dokładnie najlepiej tydzień przed
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! tylko że jak ja gram w szachy to na szachownicy zamiast szachów stoją piwa :kox: umnie jest troszeczke inaczej zawsze jest wodeczka i zbity pije To ty chyba grasz w warcaby :> Bo ja zawsze w szachach staram się doprowadzić do szach-mata, a nie zbijać jak najwięcej pionków :gwizdanie: