Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miron dzięki. Mnie raczej chodziło o inną poradę, nie odnośnie ceny bo co do cen to masz rację i zdaję sobie z tego sprawę, że co chwile się ceny zmieniają. Wiadomo wybiorę ubezpieczenie tam gdzie będzie aktualnie najtaniej i tam gdzie będę miał dobrą gwarancję. Tak więc chodziło mi o poradę odnośnie solidności ubezpieczalni, czyli która jest ok, a której za żadne skarby nie powinienem wybierać mimo najniższej ceny. Tak jak już wcześniej napisałem sprawdzałem i najtaniej wyjdzie mnie aktualnie w HDI( czyli chyba potocznie samopomoc) lub też w Unica. Która z nich, czy żadna z nich. Kris z twoim silnikiem da się zrobić tyle że cywilizowanie jeździć i cieszyć się kulturą pracy silnika Miron, a więc jednak uturbiony jak w filmiku :gwizdanie: Bo jak Czytałem to wyżej co napiałeś to źle zrozumiałem, że te 420KM to bez turba i nie umiałem uwierzyć Poza tym to kierowca w tym golfie ma stetoskop lekarski na uszach Chyba słucha czy nie ma spalania stukowego
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Fajnie Miron, cieszę się chociaż tyle mam ze slotu. Madas jak i Kuredu już mi pisali że dają ci do przekazania dla mnie:wink4: Panowie poradźcie mi jakie ubezpieczenie się teraz opłaca. HDI? Unica? PZU? Link4? Bo kończy mi się w poniedziałek więc muszę coś wybrać. Do tej pory miałem w Warcie, ale Warta wyjdzie mnie teraz drożej niż np.HDI czy Unica. Z góry dzięki!
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pucek wyluzuj bo 50-tki nie dociągniesz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"późno" Lepiej późno niż później Lepiej późno niż wcale (taka aluzja pewnie będziesz wiedział) Wiem...., wiem
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
"późno" Lepiej późno niż później
-
[ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
Czy ja wiem, czy ten temat nadaje się do zamknięcia. Może dopiero po tym jak autor napisze ile kasy ma na mody :>
-
[ALL B5] Tuning audi b5 a4 1.8t czy 2.8 v6 lepszy?
Labus podstawowe pytanie, ile chcesz kasy przeznaczyć na modyfikacje?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Na prawdę polecam: Auto-Danecki. Mechanika pojazdowa, komputerowa diagnostyka, klimatyzacja. Danecki Marek ul. Bytomska 367, 41-940 Piekary Śląskie 0048 32 3826460 Fajnie Miron, fajnie
-
[B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
turbo wkręca się znacznie wolniej na 3" downpipie niż na 2,5" Pierwsze słyszę. no tak...poczytaj o back pressure Daj linka gdzie o tym piszą na tym audizine aby nie być gołosłownym w temacie :gwizdanie:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto? Gliwickie B7 W jakiej klasie?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Kto?
-
[B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
turbo wkręca się znacznie wolniej na 3" downpipie niż na 2,5" Pierwsze słyszę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No szkoda sam żałowałem, że nie mogło mnie tam być. Sorki Keżor. A na auto w sumie opłacało się czekać lakier jest spoko, pod słońce mieni się jak bombka choinkowa z brokatem :> Do tego taki czysty bez żadnych rysek. Teraz trzeba uważać i unikać zadrapań przez tydzień.....dwa, bo lakier jest świeży i jeszcze nie stwardnął całkowicie więc łatwiej zrobić ryskę.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Jedna część ludzi na ogólnopolskim, druga u Keżora, a ja tu sam na deszczu....jakieś wilki kurna! Eeeehhh...., byle do 19 lipca. Nie mogłem dziś wpaść do Keżora bo w sumie niedawno wszedłem do domu, poza tym to dopiero dziś odebrałem auto, miesiąc stało w warsztacie blacharsko/lakierniczym.... .
-
[B6 AMB] Przewód olejowy do turbiny
Daruj sobie regenreacje tej padliny, jeśli ci powiedzieli w Turbo-Tec, że nic z tego nie będzie. Bo będziesz miał wiele problemów z tym i wiele nerwów stracisz. Poziek to ta osoba do której powinieneś uderzyć bo on ściągał graty ze stanów, nadal chyba ściąga :gwizdanie: Jest jeszcze kilka osób które się ogłaszają na racing forum, że ściągają różne graty na zamówienie ze stanów jakby co.
-
[B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
Jakie były negatywne skutki Dp większego niż 2,5" ?? :gwizdanie: Bo trudno mi sobie wyobrazić negatywne skutki większego Dp. Amen [br]Dopisany: 11 Lipiec 2009, 21:06_________________________________________________ 63,5 to 2,5" http://www.rentrans.pl/ Ścianka najmniej/najlepiej 1,5 , 2 też może być. Ja mam 2mm ściankę. Jest to nieco cięższe, ale i wytrzymalsze i cichsze.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No problem, jak tylko odzyskam je, bo pożyczyłem qmplowi jednemu, ten dał je drugiemu qmplowi, teraz już są u trzeciego Dziś postaram się je odzyskać @Rudzielec- Pisałaś, żeby do ciebie mówić Rudi , ale to nie taki Rudi jak z Epoki Lodowcowej III ,co?
-
[B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
Wsadzaj Dp 70mm. Takie Dp spowoduje u ciebie że nie będzie aż takiego dużego ciśnienia spalin zaraz za turbiną. Poza tym to jak będziesz chciał kiedyś sprzedać Dp to każdy kupi pod większe turbo, a mniejszego to raczej nikt nie robi jeśli już się w to bawi. Przy DP 70mm rura wejdzie ci idealnie w oryginalną flanszę od turbo, trzeba ją jedynie przyspawać do flanszy, bo taka jest dziura we flanszy.
-
[B6 AMB] Przewód olejowy do turbiny
Wsadzaj od razu coś większego, K04-15 byłaby dla ciebie ok, jeśli nie myślisz o grubszych modyfikacjach. Cena 900$ w USA i 220KM do uzyskania.
-
[B6 AMB] Przewód olejowy do turbiny
Przewody dorabiane do turba są teflonowe w stalowym oplocie. Najlepiej dorobić gdzieś gdzie zajmują się pneumatyką siłową i zakuwają węże do koparek/maszyn. Do nowego przewodu można wykorzystać stare końcówki, czyli zabrać ze sobą stary przewód, a firma która będzie to robić zakuje po prostu przewód na ori koncówki ze starego przewodu, średnica przewodu jest jednak ważniejsza niż długość i najlepiej aby była podobna jak w oryginale. Długość nie jest aż taka ważna, czy będzie 10...20cm krótszy czy dłuższy nie ma znaczenia.
-
[B5 AEB] Jakiej średnicy powinien być DownPipe ?
70mm czyli 2,75" najlepiej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ja mam wszystkie sezony Top Gear na płycie DVD To mój ulubiony program Odnośnie wypadu do Cze-wy to ja jestem chętny bo mam bliżej niż wy Dajcie tylko znać kiedy. Mnie osobiście pasowałoby po 19-tym lipca. Do Siewierza też rzut kamieniem Pozdr.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bo RS6 to tak z kulturą, bo to bardziej cywilizowane auto Co innego jak się w środku siedzi... zapodaj jakieś zdjęcia bo do piątku nie wytrzymamy no i na pewno Mirona objedziesz jeszcze słaba ma to B7 zawsze będę wierzył w moc B5 :kox: Fotek nie ma, nie zrobiłem, auto stoi u mechanika jeszcze, robota się przeciąga. Było szlifowane do fabrycznego podkładu całe i na to nowy podkład i lakier. Polakierowane są 4 błotniki, listwy, tylni zderzak, i 4 drzwi, maska poszlifowana, zapodkładowana ale czekała na lakierowanie. Zderzak RS4 przód się szlifował jak byłem je zobaczyć w sobotę aby oko trochę nacieszyć bo 3 tygodnie go nie widziałem. Stoi całe zakurzone bez zderzaków, maski, klapy i drzwi. Silnik się cały zakurzył mocno. Wygląda jak jakiś stary paździoch. Po lakierowaniu mycie całego auta i polerka. Ale w przyszłym tygodniu JUŻ odbiór. Niestety przeważnie tak jest, że jak ci warsztat powie 2 tygodnie to trzeba się nastawić na co najmniej 4 Takie życie. Ale mam nadzieję, że efekt będzie warty czekania. Ze spotów Śląskich nikt chyba nie ma eSowego zderzaka z tyłu @Guru a nie lepiej w sobotę do tej cze-wy lecieć?? Ja w przyszłą niedzielę jestem wolny ale tylko do godziny jakoś 16:00. @Miron Obiło mi się o uszy, że 3.0TDI chipują na nawet 280KM Pozdr. ten przedni zderzak to ORI z RS4 powiekszales przy okazji nadkola ?? czy zderzak noname dopaspwny do tego rocznika ? Oryginał RS4, przerobiony aby pasował do A4. Nadkola nie były poszerzane. Oczywiście nie odmówię Jak tylko wpadnę na spota, a nie wiem kiedy to będzie, bo jestem dosłownie zawalony robotą, z jakiego powodu też nie jadę na ogólnopolski. Widzę, że Majki i Diman bujają się po takich imprezach jak 1/4 Ja też jeżdżę. 23 Sierpnia jest właśnie w Kamieniu i prawdopodobnie się wybiore również. Odnośnie Passata R36 to 3.0TDI nie może się z nim równać na 1/4. Tutaj wyniki z kamienia śląskiego jakby ktoś był zaintereowany: bobik - 11.295 pol - 12.14 klima - 12.5 (z wtryskiem +75 KM) Sunny (czarny) - 12.6 Asgaard - 12.7 (może szybciej) CRX Del Sol Turbo - 12.7-12.8 Golf II FWD - 12.9-13.0 Sunny (szary) - 13.0 Tymczak - 13.7 Kosiarz - 13.9 Ma ktoś załatwić może G-Tech -a, lub Drift Box na spota, fajnie byłoby sobie pomierzyć czasy 1/4, i 0-100, amatorsko na strefie. Byłaby ciekawa zabawa
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
zapodaj jakieś zdjęcia bo do piątku nie wytrzymamy no i na pewno Mirona objedziesz jeszcze słaba ma to B7 zawsze będę wierzył w moc B5 :kox: Fotek nie ma, nie zrobiłem, auto stoi u mechanika jeszcze, robota się przeciąga. Było szlifowane do fabrycznego podkładu całe i na to nowy podkład i lakier. Polakierowane są 4 błotniki, listwy, tylni zderzak, i 4 drzwi, maska poszlifowana, zapodkładowana ale czekała na lakierowanie. Zderzak RS4 przód się szlifował jak byłem je zobaczyć w sobotę aby oko trochę nacieszyć bo 3 tygodnie go nie widziałem. Stoi całe zakurzone bez zderzaków, maski, klapy i drzwi. Silnik się cały zakurzył mocno. Wygląda jak jakiś stary paździoch. Po lakierowaniu mycie całego auta i polerka. Ale w przyszłym tygodniu JUŻ odbiór. Niestety przeważnie tak jest, że jak ci warsztat powie 2 tygodnie to trzeba się nastawić na co najmniej 4 Takie życie. Ale mam nadzieję, że efekt będzie warty czekania. Ze spotów Śląskich nikt chyba nie ma eSowego zderzaka z tyłu @Guru a nie lepiej w sobotę do tej cze-wy lecieć?? Ja w przyszłą niedzielę jestem wolny ale tylko do godziny jakoś 16:00. @Miron Obiło mi się o uszy, że 3.0TDI chipują na nawet 280KM Pozdr.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam! w tą spokojną niedzielę Widzę i słyszę, że Miron ma nową furę, gratuluję Fajna ta B7. Będę się mógł ustawić z kimś o podobnej mocy Ja zawitam na spota znów już niedługo w nowej odsłonie mojego B5. Całe świeżutko polakierowane auto, zderzak tył z eSy Widzę również, że ustawianki na strefie kwitną