Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
I kto to mówi i ciekawe kto zrzucił tą sziszę wtedy Ale pewnie sam nie pamięta :gwizdanie: no ty ja przeciez zrzuciles! pamietam to jak dzis Skoro już do tego wróciłeś to tak dla przypomnienia: ty trzymałeś wąż z sziszy i to ty paliłeś, pociągnąłeś za bardzo za wąż i szisza spadła ze stoła, a że ja naiwny chłopka próbowałem ratować sytuację w ostatniej chwili to złapałem za sziszę i wyszło na to, że to ja ją zrzuciłem Już nigdy więcej I jeszcze się wykręca, co za ludzie
-
Spoty Katowice i okolice
I kto to mówi i ciekawe kto zrzucił tą sziszę wtedy Ale pewnie sam nie pamięta :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:28_________________________________________________ to i tak masz luz... ja teraz muszę odkupić laptopa Kto normalny siedzi z laptopem na kolanach i trzyma szklankę pełną napoju nad nim :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Trza się jakoś wkupić zaś na imprezę
-
Spoty Katowice i okolice
nie wiem Auto Jakże Majestatyczne [br]Dopisany: 13 Luty 2011, 14:20_________________________________________________ samotni również Zawsze można iść do kina ze swoją reką Zaszporujesz na kasie bo za rękę ci nie policzą biletu
-
[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
SID na turbinach z RS4 zrobił 430, więc te 470KM jest mocno przesadzone, a już na pewno nie były na zwykłym paliwie. Do tego dochodzi sprawa FMIC, na byle jakim też nie wyjdzie nawet te 430 bo powietrze będzie za gorące :gwizdanie: A jak się przydrutuje to długo tej mocy auto nie utrzyma. Tak na prawdę to w tuningu jedno pociąga drugie. Za 11 tyś to w S4 można zobaczyć wykres na 430KM, a co się potem będzie działo to już inna sprawa :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
No tak z leksza :gwizdanie:[br]Dopisany: 13 Luty 2011, 13:56_________________________________________________ Tip Tronic
-
[B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Ale napinka :gwizdanie: Zróbcie coś, pojeździjcie tym z rok to potem wyjdzie jakie faktycznie koszta ponieśliście. Bo samo wyplucie 470KM to dopiero początek. btw. widzę że na forum nastała moda na 2.7 tak samo jak 2....3 lata temu na 1.8T No i drut tuning się nieco szerzy.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ale musisz przyznać, że dobre to było z tym puknięciem
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Pewnie się będzie sprawdzać, bo wypalone z na prawdę grubej blachy. Co tam sokół u siebie wogóle za wydech planujesz? bo wiadomo, że wolnossaki muszą mieć policzony.. .
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja tylko siebie [br]Dopisany: 12 Luty 2011, 18:21_________________________________________________ A myślałem, że ja
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Masakra Tam jest do tego skrzyżowania z górki lekko, to nieźle musieli tam zapinać. Dlatego jestem zdania, że ścigania w ruchu ulicznym w takich godzinach jest przesadą. Zrobisz kogoś kaleką i do końca życia rysa na psychice.
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Kolega Cowboy wstawia fajne Caster Cambery do swojej b2q, może sobie też coś takiego wymodzisz Mógłbyś wtedy mieć pełną regulację i przestawiać, testować itp.. .
-
Spoty Katowice i okolice
Nie było S2 w cabrio no ten jak zwykle musiał się wiedzą pochwalić To było jak błąd w matrixie Nie trudno było zauważyć, od razu rzuciło się w oczy
-
Spoty Katowice i okolice
Nie było S2 w cabrio
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
[br]Dopisany: 11 Luty 2011, 15:39_________________________________________________ Dowalony zestawik. Jakbym miał jakieś nowsze padło to bym sobie takie coś kupił.
-
b2 quattro V8 - filmik st. 22
Skoro silnik i skrzynia siedzą to za niedługo pewnie odpali, a zaraz potem wyjedzie z garażu o własnych siłach. To wielko pomna chwila, uwiecznij jakimś filmikiem Z przodu by się jeszcze chyba cywilizowanie chłodnica zmieściła.
-
Spoty Katowice i okolice
Taka Puma to niebezpieczne auto dla ludzi mojego wzrostu, bo już siedząc głowa jest się w stanie kolidować z przednim słupkiem. W czasie wypadku se nie wyobrażam tego, maras. No i przez tylnią szybę widać jak przez oczko z kibla
-
Spoty Katowice i okolice
Kiedyś moja siostra miała Pumę, to miałem okazję nią też jeździć parę razy, no i taka nawet żwawa, do miasta dla kobiety nie jest zła
-
Spoty Katowice i okolice
a co to bedzie dziewczyna chce zebym kupił A6 2.8V6 z kremową skórą w sedanie .. a ja myśle o Leonie Top Sporcie Jak już dziewczyna miałaby kupować auto za faceta to już byłoby źle
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
he praca co drugi dzien Wypłata co drugi miesiąc
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeeee, tak to idzie
- Spoty Katowice i okolice
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Wczoraj luz, a dziś zjeba? :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Pewnie w mac-u jakaś promocja i wpierdzielają jeszcze
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O curwa, a z czego to TIP Energy? magneti-marelli :>[br]Dopisany: 08 Luty 2011, 19:06_________________________________________________znacie jakies wypozyczalnie strojów karnawałowych ? To coś jak "mocny full"