Treść opublikowana przez gregory
-
Spoty Katowice i okolice
W mysłowicach :gwizdanie: Bosch S4 60Ah -cena? Forse 60Ah -cena? http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-60-ah-540a-favat-60ah-od-ss-i1451082702.html To u mnie w mieścinie mam za 250 z pewnego źródła z gwarancją na miejscu, więc jak mam paliwo zapłacić żeby po niego jechać do Mysłowic to wyjdzie mnie na to samo
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
O curwa, a z czego to TIP Energy?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jaki potrzebujesz? :gwizdanie: naładowany tyś chyba zeżar cały ketonal
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a jaki potrzebujesz? :gwizdanie: naładowany 60Ah
-
Spoty Katowice i okolice
W mysłowicach :gwizdanie: Bosch S4 60Ah -cena? Forse 60Ah -cena?
-
Spoty Katowice i okolice
Ma ktoś dojście lub wie gdzie można nabyć tanio aku?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ma ktoś dojście lub wie gdzie można nabyć tanio aku?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ponoś zima znów idzie od przyszłego tygodnia i to sroga :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:11_________________________________________________
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
czarnula :kox: Czarnula musi zjechać w końcu
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie no, tak serio jutro się biorę za jedną robotę i jak uda mi się od niej oderwać na czas to postaram się wpaść
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja dopiero co wstałem w sumie No i zaś nie długo trza iść spać :polew: Nie no, Damianie jak sam wiesz to ja ostatnio robię nieco mniej pożytecznych rzeczy więc co tu pisać Ja poćwiczyłem dziś biceps i brzuszki no to widzisz dzieje sie u ciebie ze hoho a ty gregor jedziesz moze jutro do katowic na spota Jak wymyślą coś innego niż siedzenie w Mac-u to wpadam :gwizdanie: . Rzygam mac-kiem
-
Spoty Katowice i okolice
Z cyklu porzucone w Dubaju http://www.kciuk.pl/Prosze-sprzedaj-mnie-jak-juz-mnie-nie-chcesz-a39596
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A ja dopiero co wstałem w sumie No i zaś nie długo trza iść spać :polew: Nie no, Damianie jak sam wiesz to ja ostatnio robię nieco mniej pożytecznych rzeczy więc co tu pisać Ja poćwiczyłem dziś biceps i brzuszki
-
Spoty Katowice i okolice
Nic innego w tej sytuacji ci nie pozostaje jak optymizm
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
To Damianie opowiedz nam jak ci minął dzień, od czegoś trza rozpocząć konwersację
-
Spoty Katowice i okolice
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
wieczór- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Do nastepnego weekendu- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
:doh1: Tatko, walisz ostro cza korzystac puki mozna Brak "game over" dodaje pewności siebie- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Aggresiv- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
A co żeś narobił Fikołka z deską, aż się gwiazdki pokazały :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gregor tu Ci nie wypadnie jak założą http://www.nextautoglass.pl/ i to jest ta firma co kiedyś była w brzezince :gwizdanie: tylko mają nową siedzibę Dzwoniłem do nextautoglas i ryknęli 375zł- szyba z wymianą + ta listewka u góry nad szybą co jest, bo według technologii wymiany szyby powinno się tą listewkę za każdym razem wymienić. Dzwoniłem też tam gdzie dotychczas jeździłem jak miałem coś z szybą czyli do Glas Mobil w Bytomiu i powiedział mi za to samo 370zł. Tak więc ceny bardzo podobne.- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Ja myślę, że to urządzenie działałoby równie mało inteligentnie jak piggy back. Oszukiwałoby ECU silnika. A takie urządzenia co oszukują są dobre tylko wtedy jak w silniku jest wszystko 100% sprawne. Jak coś zaczyna niedomagać w osprzęcie silnika lub samym silniku wtedy jest bajzel bo podobnie jak piggy back takie urządzenie leci na sztywno z danymi aby osiągnąć zadaną wartość, nie zważa na nic i nie dopasowuje się jak sztuczna inteligencja do warunków pracy silnika jak to robi ECU-Engine. Może komuś to urządzenie by się przydało do dłubania lub zabawy, ale moim zdaniem do jazdy na co dzień się to nie nadaje.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Gdzie w naszej okolicy wymieniają najtaniej szyby samochodowe? Ale tak żeby mi nie wypadła następnego dnia [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:19_________________________________________________ Fajne to ma hamulce W życiu byś ich nie spalił- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Co ty nocny marek Pojawiasz się o czasie jak wampiry z trumien wychodzą wróciłem z kasia z jazd dalem jej troche pojezdzic jutro ma egzamin i musze przyznac ze nawet sobie radzi na drodze musle ze jutro zda No ja bym już kupował finkę na twoim miejscu. Krolu ściągnie film i spoko jak tylko zda to masz to u mnie jak w banku Ale ja mam w Polbanku, a tam jest 5,5% To wiesz jakieś gratisy też muszą być jak obiecujesz - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE