Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gregory

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gregory

  1. W mysłowicach :gwizdanie: Bosch S4 60Ah -cena? Forse 60Ah -cena? http://allegro.pl/akumulator-bosch-s4-60-ah-540a-favat-60ah-od-ss-i1451082702.html To u mnie w mieścinie mam za 250 z pewnego źródła z gwarancją na miejscu, więc jak mam paliwo zapłacić żeby po niego jechać do Mysłowic to wyjdzie mnie na to samo
  2. O curwa, a z czego to TIP Energy?
  3. a jaki potrzebujesz? :gwizdanie: naładowany tyś chyba zeżar cały ketonal
  4. a jaki potrzebujesz? :gwizdanie: naładowany 60Ah
  5. W mysłowicach :gwizdanie: Bosch S4 60Ah -cena? Forse 60Ah -cena?
  6. Ma ktoś dojście lub wie gdzie można nabyć tanio aku?
  7. Ma ktoś dojście lub wie gdzie można nabyć tanio aku?
  8. Ponoś zima znów idzie od przyszłego tygodnia i to sroga :gwizdanie: [br]Dopisany: 07 Luty 2011, 23:11_________________________________________________
  9. czarnula :kox: Czarnula musi zjechać w końcu
  10. Nie no, tak serio jutro się biorę za jedną robotę i jak uda mi się od niej oderwać na czas to postaram się wpaść
  11. A ja dopiero co wstałem w sumie No i zaś nie długo trza iść spać :polew: Nie no, Damianie jak sam wiesz to ja ostatnio robię nieco mniej pożytecznych rzeczy więc co tu pisać Ja poćwiczyłem dziś biceps i brzuszki no to widzisz dzieje sie u ciebie ze hoho a ty gregor jedziesz moze jutro do katowic na spota Jak wymyślą coś innego niż siedzenie w Mac-u to wpadam :gwizdanie: . Rzygam mac-kiem
  12. Z cyklu porzucone w Dubaju http://www.kciuk.pl/Prosze-sprzedaj-mnie-jak-juz-mnie-nie-chcesz-a39596
  13. A ja dopiero co wstałem w sumie No i zaś nie długo trza iść spać :polew: Nie no, Damianie jak sam wiesz to ja ostatnio robię nieco mniej pożytecznych rzeczy więc co tu pisać Ja poćwiczyłem dziś biceps i brzuszki
  14. Nic innego w tej sytuacji ci nie pozostaje jak optymizm
  15. To Damianie opowiedz nam jak ci minął dzień, od czegoś trza rozpocząć konwersację
  16. Do nastepnego weekendu
  17. :doh1: Tatko, walisz ostro cza korzystac puki mozna Brak "game over" dodaje pewności siebie
  18. A co żeś narobił Fikołka z deską, aż się gwiazdki pokazały :gwizdanie:
  19. Gregor tu Ci nie wypadnie jak założą http://www.nextautoglass.pl/ i to jest ta firma co kiedyś była w brzezince :gwizdanie: tylko mają nową siedzibę Dzwoniłem do nextautoglas i ryknęli 375zł- szyba z wymianą + ta listewka u góry nad szybą co jest, bo według technologii wymiany szyby powinno się tą listewkę za każdym razem wymienić. Dzwoniłem też tam gdzie dotychczas jeździłem jak miałem coś z szybą czyli do Glas Mobil w Bytomiu i powiedział mi za to samo 370zł. Tak więc ceny bardzo podobne.
  20. Ja myślę, że to urządzenie działałoby równie mało inteligentnie jak piggy back. Oszukiwałoby ECU silnika. A takie urządzenia co oszukują są dobre tylko wtedy jak w silniku jest wszystko 100% sprawne. Jak coś zaczyna niedomagać w osprzęcie silnika lub samym silniku wtedy jest bajzel bo podobnie jak piggy back takie urządzenie leci na sztywno z danymi aby osiągnąć zadaną wartość, nie zważa na nic i nie dopasowuje się jak sztuczna inteligencja do warunków pracy silnika jak to robi ECU-Engine. Może komuś to urządzenie by się przydało do dłubania lub zabawy, ale moim zdaniem do jazdy na co dzień się to nie nadaje.
  21. Gdzie w naszej okolicy wymieniają najtaniej szyby samochodowe? Ale tak żeby mi nie wypadła następnego dnia [br]Dopisany: 02 Luty 2011, 22:19_________________________________________________ Fajne to ma hamulce W życiu byś ich nie spalił
  22. Co ty nocny marek Pojawiasz się o czasie jak wampiry z trumien wychodzą wróciłem z kasia z jazd dalem jej troche pojezdzic jutro ma egzamin i musze przyznac ze nawet sobie radzi na drodze musle ze jutro zda No ja bym już kupował finkę na twoim miejscu. Krolu ściągnie film i spoko jak tylko zda to masz to u mnie jak w banku Ale ja mam w Polbanku, a tam jest 5,5% To wiesz jakieś gratisy też muszą być jak obiecujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.