Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
tak jak mi się nie podoba b8 tak te jest MEGA :kox: Sedan lepszy, te kombi mi się nie widzi.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Dawaj na spota do Gliwic, ja też dziś wpadam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Bulik, najlepszego
-
Spoty Katowice i okolice
Ja też się na dziś zmywam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Za ten podpis w przelewie to ktoś ci zrobi kręcenie wora :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Masz dylemat co wybrać? BTW Mała ta setka... zdjęcie nie oddaje rzeczywistości Tyś to jest pasjonat.........................picia ładnie i tak życiowo to określiłeśps kope lat :gwizdanie: Ano, kurde zawitam chyba na spota we wtorek, fajnie by było
-
Spoty Katowice i okolice
Masz dylemat co wybrać? BTW Mała ta setka... zdjęcie nie oddaje rzeczywistości Tyś to jest pasjonat.........................picia
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Miszcz pierwszego planu
-
Spoty Katowice i okolice
To jest też dobre
-
Spoty Katowice i okolice
To bardzo łagodnie cię potraktował. Ja bym powiedział w h*j nie proporcjonalna liczba punktów do kary pieniężnej. A gadają, że nie mogą dać mniej kasy za dane punkty, lecą w bambuko
-
Spoty Katowice i okolice
Takiego tam wpuścić
-
[ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Po opisie wygląda mi to na farbę wysokotemperaturową. Thermotec to na pewno jedna z czołowych firm i ma dobre produkty raczej.
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Buba jak się trzyma to lepiej nie dotykaj Też miałem drutem owinięte, takim o grubości coś około 1mm i ten drut cały go rdza zjadła. Nic tam nie wytrzyma bo jest taka temp. że od razu taki drut jest przegrzany i 10x szybciej go korozja łapie. Chyba, że nierdzewny to tak. A spryskać nawet nie próbuje, bo pewnie będzie smród w aucie, a się jeszcze coś zapali. Producent tych bandaży chyba nie przewidział pryskania ich czymś, bo to może się szybko i tak wypali. Tak czy siak bandaż po roku czasu się rozpada i nic mu nie pomoże. Dobra izolacja to podstawa i warto o to walczyć, opłaca się wyizolować nawet dolot, folią alu i taką taśmą:- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Ta taśma która jest do izolacji koletorów/wydechów, przynajmniej nie ta najdroższa to się po około roku czasu sama rozpada, wystarczy dotknąć. Staje się sztywna i pęka jak ceramika. Ja mam już 3 raz owinięty Dp, a na Dp jest to ciasno. Więc przypuszczam jakby było luźniej to na muszli turbo to jeszcze szybciej się rozpadnie. Testowałem taką najtańszą za 70zł i taką za 130 bodajże. Jedna ta droższa była wzmacniania niby nitkami stalowymi, to stali po jakiś czasie już nie było korozja ją doszczętnie zjadła. Ta tańsza rozpadła się sama, wystarczyło ją lekko dotknąć. A o odwinięciu takiej taśmy po kilku miesiącach już można zapomnieć, bo jest jak by się miało gips na nodze taka sztywna.- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
gejowatym? Nie nie takim jak twój dziwne, bo ja się bawiłem w gronie dziewczyn Wiem wiem... same Miriam-y Powinieneś tylko mieć nadzieję, że Daria i Anka tego nie przeczyta :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Ano, szczęść Boże- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
To co Mitsaudi Dobra koniec bo robimy OT :gwizdanie:- [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia
Zmartwię cię po części Dominiku. Kolektora wydechowego nie warto wymieniać na taki np. ATP, jeśli zostajesz przy K03, bo możesz pogorszyć. Dlaczego? A dlatego, że wymieniając kolektor na taki z większymi kanałami zmienisz warunki pracy silnika, chodzi tu o parametr "napełnienie" i może to zrobić bałagan w dotychczasowym sofcie. Ponad to turbo może wstawać nieco gorzej, znaczy wyżej, bo silnik ma więcej do nadmuchania. Kanały kolektora zwiększysz, ale strona gorąca turbo zostanie mała i i tak będzie wąskim gardłem wydechu. Owinięci kolektora wydechowego w miarę możliwości-Tak, to zmniejszy temp. panującą pod maską, kolektor będzie mniej nagrzewał powietrze pod maską, a co za tym idzie cały jego osprzęt i może sprawi, że turbo będzie się lepiej wkręcać, być może bo to nie jest tak super pewne. Owinięcie kolektora dolotowego pomysł połówkowy, bo kolektor grzeje się po pierwsze, bo ma styk z głowicą i to ona chyba najbardziej go rozgrzewa, a aluminium szybko bardzo przewodzi ciepło, po drugie nagrzewa go gorące powietrze spod maski, czyli promieniowanie cieplne. Można by zastosować taką podkładkę ebonitową (podkładka ta niedługo będzie w fazie testów, to się okaże co na prawdę daje): http://img211.imageshack.us/img211/4724/dsc0476b.jpg + owinięcie kanałów coś może dać. Co prawda to owinięcie nie będzie wyglądało profi, ale zawsze coś. To tyle, jeśli ma się samą chęć podłubania to można coś porobić, ale efekty nie koniecznie mogą być aż tak bardzo zauważalne.- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Co ty, Eva jest fajnie fabrycznie wyważona, ale tylko z R4 pod maską. Jakbyś tam wsadził 2.7 to już całe wyważenie psu w d**e i z każdego zakrętu wyjeżdżałaby przodem- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Pewnie prawa strona. Zmierz napięcie zasilające przetwornice. Jak będzie ok, to żarówka do wymiany.- [B5 AGB] 2.7 BiT k04 RS6 by MR motors :)
Bardzo fajne cyferki. No nic Poziek tylko musisz iść w większą pojemność w Evce- Spoty Katowice i okolice
wnetrze jakies takie puste :polew: :polew: ten bulgot Wielkie mi rzeczy, chodzi jak mój bez tłumików :gwizdanie:- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- Spoty Katowice i okolice
Te Przemo tylko nie przesadzaj zaś z tym nabiałem - [ALL] Alternatywa dla chip/remappingu w silnikach benzynowych - porady i doświadczenia