Treść opublikowana przez gregory
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Nie przesadzaj tam Mirosław, w aucie masz klimę, w kościele przeważnie chłodno. Teraz tylko się modlić żeby knajpa była klimatyzowana
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Myślę, że Porsche turbo po chipie kasuje takie RS6 spokojnie, tyle że jak na razie nie słychać o tym dużo bo nie aż tak dużo tego po chipie jeździ. Spadam, do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
:gwizdanie: może być :kox: pod warunkiem, ze da se tam wrzucić jakiś sensowny silnik :gwizdanie: :gwizdanie: TDI zapomniałeś dodać Zmykam, do jutra
-
Spoty Katowice i okolice
Żubr w trawie puszczy powiadasz
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
a u ciebie? W południe było jakoś 32 stopnie :gwizdanie: Teraz, też jest parno.[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 21:11_________________________________________________ i wcale sie nie dziwie - jak to leci 340km/h Gdzie tam do moich 260
-
Spoty Katowice i okolice
Aha, czyli głowa była przeciw wagą
-
Spoty Katowice i okolice
A tak dla ścisłości. Pchałeś ten klucz głową?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Z tego co widzę to u was lajt, 24 stopnie.
-
Spoty Katowice i okolice
Wyprostował się? nie w ten A to jednak nie było to chociaż trochę pożyteczne :gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
Wyprostował się? Znaczy, że klepałeś błotnik.............................................................głową
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Q*wa, siedzę i się pocę, co za pogoda. Powietrze znad Sahary. Już lepiej było jak lało
-
Spoty Katowice i okolice
A co? chyba nie zabolało cię to osobiście, o tym otwieraniu odżywki? Adamie przestań to nie było w twoją stronę wcale kierowane
-
Spoty Katowice i okolice
Dzisiaj na zdjęcie pamiątkowe do szkolnego albumu miałem na sobie koszulkę z napisem ANALOG. Niestety podczas robienia zdjęcia, koszulka zawinęła się i teraz wszyscy w szkole wołają na mnie ANALny koleś. YAFUD
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: :polew: Mezo :sick3: :sick3: Jakie tam Mezo....srezo. To mój tekst ja go wymyśliłem
-
Spoty Katowice i okolice
Nieroby już po robocie. A "po robocie nie gadamy o robocie" !!
-
Spoty Katowice i okolice
:polew: Dzisiaj uprawiałam seks z moim narzeczonym. Podczas zmiany pozycji wykrzyczał "Transforming Power Rangers!" YAFUD
-
Spoty Katowice i okolice
Coś na czasie: :polew: Postanowiłem zacząć trenować, bo kumple mówią, że jestem chudy i słaby. Kupiłem bardzo duży pojemnik bardzo drogiej odżywki proteinowej, do spożywania między treningami. Nie miałem siły odkręcić wieczka. YAFUD
-
Spoty Katowice i okolice
Mój tata przewiózł mnie swoim nowym motorem. Wibracje silnika były tak silne, że nie mogłam się kontrolować i dostałam bardzo intensywnego orgazmu...siedząc tuż za ojcem i obejmując go w pasie. YAFUD :polew:
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
no bo tobie trzeba wszystko powoli i dokładnie tłumaczyć :polew:
-
Spoty Katowice i okolice
nie bylem pogoda byla niewiadoma, a w deszczu to porazka Aha, no teraz mi się przypomniało, coś gadałeś w sumie o deszczu [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:52_________________________________________________ Dobre! :>
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeee i tak jeszcze do mnie przyjdziesz :gwizdanie: A wtedy ja powiem "nieeeeeee wiem" hehe nom tak jak u Keżora gadaliśmy z godzinę ale o czym to ja niewiem :polew: No ja też nie do końca pamiętam. Coś tam o jakichś modyfikacjach silnika...., coś mi tam tłumaczyłeś jak to się robi:gwizdanie:
-
Spoty Katowice i okolice
to znaczy :?: No, jak było [br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:45_________________________________________________
-
Spoty Katowice i okolice
Pucek ma OC na poczcie, to się przyzwyczaja jakby co i musi se to jakoś tłumaczyć :>[br]Dopisany: 09 Czerwiec 2010, 19:19_________________________________________________ Witam! Albo nie pamiętam, albo nic nie mówiłeś o tych wyścigach na górze Żar?
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
- SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Eeeee i tak jeszcze do mnie przyjdziesz :gwizdanie: A wtedy ja powiem "nieeeeeee wiem" - SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE