Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tommy24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tommy24

  1. Twój temat czytałem juz pare razy nie pękaj ;-) Ale odnosnie węży pozostaje nadal nie jasne co i jak. Myślę właśnie że węże z A4 powinne podejść bo chłopaki podmienija po prostu coolery na te z 3.0 i lataja dalej. Jakiś tam turtorial niby na A6klub jest, ale foty nie chulają wiec trzeba sie bardziej domyslac co i jak :-/ Zresztą cała ta ich stona to porażka, nic sie tam nie dowiesz. Pozostaje jeszcze kwestia miejsca, mam zamontowane ledy z S6 w zwyklym zdrzaku i mysle ze one mogą mi skomplikowac sprawę Sam nie wiem ,moze po prostu za dużo kombinuje.
  2. Kurde coś mi się wydaję że przy gorących temperaturach mocy jest nieco mniej Chyba że to tylko złudzenie. Nadal się zastanawiam na coolerem od nowej A7 3.0TDI Tylko nie wiem czy uda mi się go samemu podłączyć. Jeśli dobrze kombinuje to w nowych A4 2.0TDI jest cooler centralny. Silnik jest taki sam,wiec gdybym kupił zestaw węży od takiej właśnie A4 to powinienem mieć już wyprowadzenie pod cooler. Wtedy pozostanie tylko trochę zderzak podrzezać i powinno wejść . Pytanko do Peter22 : pamiętasz jak ty to ogarnąłeś,miałeś ori węże czy robiłeś customowy cooler ?
  3. Kupiłem taki zestaw do regeneracji CAREX Szczerze mogę polecić. Roboty co nie miara, ale efekt mówi sam za siebie. Zeszło mi z tym z 3 godziny, ale lampy już się same o to prosiły .
  4. Z tego co widzę to wystarczy się podpiąć pod instalacje i powinno śmigać. https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=UbJRVcPmD4GRsAHb7IGQDw&url=http://www.motor-talk.de/blogs/top-blog/umbau-fl-spiegel-an-vfl-a6-4f-elektrik-t2323517.html&ved=0CCYQFjAB&usg=AFQjCNExcNY9COhnBtCi6cFnZhFn0xlLSg Dzisiaj miałem mały międzyczas. Klosze wypolerowane, lustra zamontowane I podłączone. Zeszło z tym trochę bo trzeba ciągnąć kable i wpiąć się w instalację ale już po robocie Lampy przed W trakcie I teraz po Poliftowe lustra na pokładzie
  5. Gratuluję nowego wozidła A8 kawał fury,ale nie moja bajka
  6. A co tu taka cisza w temacie ? Czyżby lista modów sie wyczerpała ? pozdo ;-)
  7. Tyle ze ty masz 3.0 a ja tylko 2.0 Nie chce też żyłować na max tego silnika. Już niuton jest ponad 460 , powyżej już trzeba by było inne sprzęgło itd... Chciałem mieć 200KM i 450Nm a i tak wyszło więcej [emoji41] więc jest OK. Żeby nie było że się nic nie dzieje to są juz nowe graty. Zawsze myślałem żeby wrzucić poliftowe lustra ale jakoś nie mogłem się zebrać. Jest trochę zabawy z montażem dlatego zabiorę się za to dopiero pod koniec tygodnia. Trzeba wyprowadzić kable na kierunek bo w przedlifcie nie ma sygnału do niego w drzwiach.
  8. Jak dla mnie zupełnie wystarczy, i raczej nie będzie następnego etapu modów silnika. Poza tym auto przyspiesza aż miło,wiec na razie będę się cieszyć obecną konfiguracją. Zamieszczam obiecany wykres.
  9. Turbo i kolektor juz są na miejscu. Auto od razu ożyło Kupiłem juz drugi cooler, może na weekend uda się go zamontować. Wtedy pozostanie tylko strojenie. 06-05-2015 Auto juz po strojeniu. Wyszło ponad 200KM i 460Nm Jak dla mnie więcej niż wystarczająco ;-)
  10. Tak zgadza się, trzeba wymienić kratkę i kierownicę powietrza. Opaski, jest ich kilka, chyba 8 sztuk. Teraz już ich raczej nie kupię, bo już jestem za granicą ( wystarczy popatrzeć na tablice) Co do różnicy w mocy, wydaje mi się ze lepiej ciągnie w górnym zakresie obrotów. Niedługo będzie hamowany, to wrzucę scana ile wyszło. Seria wyszła całkiem ciekawie. Ale tak podejrzewałem. A tak po strojeniu. Teraz to to auto chce jechać
  11. Ładne A4 ,fajny kolor. Ma potencjał. Ale silnik Życzę ci z nim dużo szczęścia,bo w BLB lubi coś wyskoczyć że tak to ujmę
  12. No tak się akurat składa że nie mam spawarki do aluminium ;-) Jeśli puści to będę dalej kombinować. Zobaczymy co na to powie tuner.
  13. Fajny klapek na fotce z tylną klapą
  14. Tracer90 cos wpadło do drugiego cylindra i narobiło bałaganu.Zdecydowałem że wymienie silnik zamiast remontować stary. Peter22 właśnie dzwonilem do tunera co mi go bedzie stroić, i powiedział że na tych dwóch wyjdzie tak samo jak na jednym centralnm a żeźby mniej i koszta mniejsze. Zobaczymy jak wyjdzie w praktyce.Jak sie uda to w maju strojenie. Co do szczelności mojego to nie sprawdzałem ale gostek co mi swapa robił mówił że cooler jest OK,poza tym auto fajnie ciągnie więc musi być ok. I cooler już na miejscu.W sumie filozofii wiele nie ma. Trzeba najpierw pozbyć się tłumika szumów( czy co to tam jest ;-) ) i wieszaka od niego. Trzeba założyć wieszak pod nowy cooler i można zaczynać montaż. Rura w wersji 170KM jest trochę inna więc musimy naszą(140KM) trochę przyciąć .Na zdjęciu widać o ile aluminiowa rura jest za długa. Po obcięciu rury nie ma ona frezowanej końcówki jak w oryginale, więc ja dla pewności dałem dwie opaski żeby sie tam nie rozłączyło. W sumie na podnośniku było by na pewno prościej ale i bez niego sie da.Ja zrobiłem to w 2 godziny pod domem. Teraz jedynie pozostaje strojenie. Termin już umówiony ;-)
  15. Spoko ,zwracam chonor. Nie było tematu....
  16. Mistrzowsko wygląda. Felgi robią robote
  17. Fura OK. Ale te polskie przebiegi mnie rozwalają???
  18. Siemka.Fura fajna.3 litry to już jest czym jechać,nie to co u mnie na kulawym 2.0TDI Ale z tym rozmiarem końcówek to chyba lekko przegiąłeś. Montuj to koło i zawieche i dawaj foty bo ciekawy jestem jak to wyjdzie.
  19. Następne graty zakupione .
  20. Następne graty zakupione . Drugi cooler co by za ciepło nie było w piecu.
  21. Fajna, jak bym juz gdzieś podobną widział[emoji12] Baza do modów jest, bo do wypasu to jej jeszcze wiele brakuje. Na pewno inne koło i wnętrze. Pozdro.
  22. Wiem mam numer części. Chodzi o to żeby był komplet z wężami. Jak zakładałem turbo to podjechałem do aso po wąż turo-intercooler co by pasował pod CAHA,wiesz ile krzyknęli za 30cm gumy ? 210euro
  23. Dzięki za pozytywne komentarze,fajnie że sie podoba. Ja wziąłem 2.0TDI głównie ze względu na koszta w NL. Za 2.0 płacę już ponad 150euro miesięcznie plus 80 euro ubezpieczenia a 3.0 jeszcze droższy plus większe spalanie. Do 3.0TDI są praktycznie wszystkie w automacie,a ja chciałem w manualu. Jak się tu taki automat rozsypie to koszta są masakryczne. Więc rozsądek podpowiadał mi 2.0TDI. Wiadomo rakieta to to nie jest ale dla ''młodego'' ojca rodziny wystarczy. Różnica pomiędzy A4 a A6 w przyspieszeniu jest znikoma. Tak jak peter22 pisze po kilku mądrych modach dynamiką dorównuje 3.0TDI. Teraz szukam jeszcze prawego intercoolera z silnika CAHA,bo u mnie jest tylko lewy. Ciężko trafić kompletny z wężami,a w aso ceny powalają. Później pozostanie poskładać i można stroić w PL bo tu to tylko gotowce wgrywają.
  24. Witam.Na forum jestem już jakiś czas ale jakoś nigdy nie zakładałem tematu ze swoim autem. Ze względu na kilka modyfikacji jakie auto niedawno przeszło i pewnie jeszcze kilka przejdzie postanowiłem zrobić własny temat. A wiec do rzeczy.Auto mam już kilka dobrych lat.Przejechałem nim około 70tyś. Niedawno coś wpadło do silnika(sprawa z archiwum X) trzeba było zrobić swapa. Kupiłem silnik BKD z Jetty 2009r i stary wyleciał.Podczas wymiany silnika wyszło że i turbo trzeba wymienić na nowe. Kupiłem CAHA wraz z kolektorem i wypruty pdf z flanszą pod CAHA(tu podziękowania dla peter22) Wczoraj poskładane wszystko do kupy i dzisiaj pierwsze 50km na nowej suszarce. Mimo że auto jeszcze nie strojone to od razu lepiej ciągnie,silnik jakby ożył z martwych Wcześniej miałem już kilka samochodów z grupy AUDI - A3 1.8T ,sportbacka 2.0TDI i A4 1.9TDI 130KM Ale najpierw fotka starej A4 bo w sumie jesteśmy na forum A4 ;-) A teraz kilka słów o A6. A6 avant z 2006r. 2.0TDI 140KM kupiona z udokumentowanym NAP przebiegiem 250tyś 6 biegowa skrzynia biegów bixenon z samopoziomem spryskiwacze lamp ledy przód i tył parktronic tył i przód z wizualizacją coming-leaving home pakiet ambiente lighting z ledami pod nogami i w boczkach lusterka zewnętrzne z podświetlaniem led koła 18 cali ogumienie continental sportcontact 3 245/40/18 skórzana tapicerka z welurowymi siedziskami siedzenia z możliwością pompowania odcinka lędźwiowego multifunkcyjna kierownica nawigacja bluetooth zmieniarka na 6 CD Przez te kilka lat parę rzeczy się wyrzezało.Zresztą wszystko jest na foto. Zaraz po zakupie. I po kilku modach. -nowe koła Rotor -ledy S6 -grill S6 -przyciemnione szyby -lotka S-line -końcówki wydechu S-line -podświetleni tablicy led -DVD w zagłówkach -lewarek S-line -turbo CAHA 170pk

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.