Treść opublikowana przez tommy24
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Coś tam powoli rusza w temacie kierownicy. Właściwa multifunkcja na miejscu. Kabelkologia jeszcze nie do końca ogarnięta ale będę działał. [emoji12] send from my Atari 65xe
-
Gregory's Audi A5 8T 3.0TDI Quattro
Piękne A5, marzenie Co prawda nie mój kolor ale poza tym miazga. Postarali sie panowie w Inglostadt Co do skrzyni to ja miałem podobny dylemat przy szukaniu A6, automaty z dużym przebiegiem to jednak ryzyko. Manual ma też swoje zalety ,zawsze mniej spali Gratuluje zakupu.
-
Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
2 do 3,3 to dosyć duży przedział. Jeśli zamontuje za mocny opornik to czy poduszka poprawnie zadziała? Raczej nie . A musi być bezpieczne. Tak właśnie podejrzewałem ze miernik raczej odłożyć z powrotem na półkę. Co do ceny to wydaj mi się ze była OK. Za nowy komplet z 2015r dałem 300e Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka
-
Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
Kupiłem w komplecie razem z poduchą. Całość jest nowa, nigdy nie używana. Gostek kupił żeby wsadzić to do A4 ale nie dał rady. Ale nie o tym ten temat. Naprawdę nikt nie pomoże? Może ktoś ma taką kierownicę w A4 ? Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka
-
Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
Kupiłem oto taką właśnie kierownicę z nowego A3/S3 j planuje ja założyć do mojego A6 C6 z 2006 roku. Wiem że będą z tym schody, pomimo to zdecydowałem się na zakup. Czy jest może ktoś kto przerabiał juz ten temat? Wszelkie info bardzo miłe widziane. Wiem na pewno że poduszka jest inna ,z jednym nabojem .Trzeba zastosować opornik, o jakich parametrach? Czy mogę po prostu miernikiem przemierzyć obie poduszki? Czy lepiej nie podchodzić do nich z jakim kolwiek napięciem? Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka
-
A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
Co tu dużo pisać.Misrz swiata.
-
Audi A6 C7 by 7ups
Pięknie, ale dystanse obowiązkowo.
-
A6 Moja "Black Beast" ;]
Mitrz swiata Ale na 20 to juz nie taki komfort, a i guma kosztuje inaczej. Pomimo tego , foty super.
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Pięknie.Świeci sie jak ......... Lusterka na +
-
2.7bit Ebon Schwarz
Dobre ;-) Tyle że przód pewnie dęba staną przy takim ładunku .
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Piękna fura. A czemu przednich szyb nie ruszałeś ? Wtedy dużo lepiej wygląda .
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
50h i 1500plnOj to było przy tym roboty [emoji33] Jak długo ma się to utrzymać? Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Super robota. Teraz to by mi szkoda było taką furą jeździć,żeby jej nie pobrudzić . Jakie koszta takiej operacji ? Długo się z tym bawili ?
-
Audi A6 C7 Avant 3.0Tdi Bi-Turbo 2012r. Individual by dRACoNIx
Fura mistrzowska .Marzenie
-
Prawy intercooler od BRD, TURBO BRD
No tanio nie jest.Ciężko znaleźć prawy z orurowaniem a co dopiero w dobrej cenie . Tyle że przy centralnym też trzeba zmienić orurowanie więc cena będzie dwa razy większa. Tak przynajmniej wyszła wycena w moim przypadku.
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
Nie spinaj sie od razu, po prostu z nowym turbo powinno być więcej tym bardziej po programie. Wtryski możesz dać do sprawdzenia /regeneracji. A druga sprawa to tak jak piszesz potrzebny drugi lub większy cooler. ps.Ile sobie za turbawke policzyli?
-
electrowóz A6 C6 AVANT 2009
Ledy z A5 pasują P&P. Ja takie do siebie zakładałem i nie ma problemu,zero rzezania .
-
[B6 AWX] Audi A4 B6 Avant 1.9 TDI by Patryś - Heble S4, RNS-E, Kiera B8, 164KM/367Nm
A są w PL jeszcze Inne? Widzę ze odwiedziłeś moich znajomych z Wrocka [emoji12] Ale faktycznie wynik słaby. U mnie po samej wymianie gratów jeszcze przed strojeniem było więcej Turbo nowe / musiał pan ładnie zabulić. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Sprzęgło jest OK, nie uślizguje sie jak do tej pory. Ale auto też tak było strojone żeby sprzęgło wytrzymało. Dwumasa jest nowa wiec tam też powinno być bezproblemowo. Program był robiony pod ten silnik w EcuProject Wrocław, a moc w tym momencie to 205KM i ponad 460Nm Mogę polecić zabieg bo teraz to całkiem inna jazda. Tak jak ci Peter22 pisze jak by co to zawsze można obić kevlarem i też będzie po problemie ;-) Mały update: Od dawna nosiłem sie z zamiarem zmiany końcówek wydechu, nigdy nie było czasu. W końcu sie udało. Końcówki ori Audi , wydaj mi sie że warto było wydać te pare groszy bo tył od razy ładnieszy Przed Podczas I efekt pracy A tu mam coś jeszcze. Kilka dni temu miałem okazje sie troche bobawić nowym Audi A7 3.0 Tfsi 228KW Quattro S-tronic Jeśli byłby ktoś zainteresowany to mam je na sprzedaż
-
A4 B8 Czesterowóz cz.III 2.0 CAHA Quattro White Ibis 208KM 420Nm 19" RS4 Alcantara - Sprzedam
Piękne auto , jedynie środek trochę słabo wypada. Ile zrobisz na zbiorniku z tym Q ?
-
Przekladka turbo z blb na brd
Seria BLB wyszła ci 150ps ??? To raczej mało prawdopodobne,BLB nie należą do tych najmocniejszych ;-) Zależy od stanu sprzęgła i dwumasy, ja np.wymieniałem dwumase bo już była zmęczona. Ale teraz po kilku modyfikacjach jest 200+ i 460Nm, i nic sie ślizga,nie stuka,puka czy szarpie. Wymiana turbiny na większa bez korekty programu ma niewielki sens,poza tym i tak efekt nie będzie zadowalający bo braknie ci powietrza. Intercooler i turbo do wymiany,wtedy dopiero program. 3tysiaki musisz szykować.
-
[B8 CDNC] Allroad 2.0 TFSi DRIVE SELECT S-TRONIC FULL
Piekna bryka A i mody jak najbardziej słuszne Na Air by sie pięknie prezencił
-
Przekladka turbo z blb na brd
Korekta nie jest droga, zazwyczaj to 1/3 ceny programu. Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka
-
Przekladka turbo z blb na brd
Cos tam delikatnie sie podniesie moc, ale musial bys jeszcze zmienic cooler bo to on cie będzie trzymał. Turbo pasuje p&p
-
Cubrowóz C7 3.0 TDI AVANT QUATTRO S-line Havana Schwarz , B&O, 20" 303 PS
Nice Pochwal sie gdzie dystanse kupiłeś ? Bicia żadnego nie ma przy większych prędkościach ?