Treść opublikowana przez tommy24
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Nie Tomka nie znam(Ale twój temat czytałem),ogólnie większość ogarniam sam ? Jakoś sobie radzę ? Za szyby ile płaciłeś jeśli mogę spytać?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Witać witać. Do Veghel mam trochę i raczej mi nie po drodze w te strony, sam mieszkam w Alphen. Coś tam powoli modzimy ? Na półce czeka turbo,następne będą sprężyny a w przyszłym tygodniu szyby zostaną przyciemnione
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Takie same właśnie opinie o tym produkcie są na zagranicznych forach. Niby dobra ale trzyma krócej od dobrego wosku.
-
A4B8 S+++__19" tdi__177/211ps __by TangoRod
Ciekaw jestem jak ci się to sprawi, bo opinie ma takie sobie ? Jakie sprężyny zakładałeś ?
-
B8 TrOOOOp
Dla 1cm to chyba szkoda zachodu. Jedynie obawiam się że sportline będzie za twardy ?
-
Zawieszenie seryjne 1BA w A4 B8, a zestaw Eibach Pro Kit -35/-30mm
Ładnie ci to siadło. Jaką zawieche miałeś wcześniej 1BE ? U mnie na 1BE i 19/35/255 jest 69cm więc bardzo wysoko niestety. Zastanawiałem się czy aby pro kit wystarczy aby uzyskać efekt podobny do Twojego ?
-
Montaż oryginalnego subwoofera
Witam. Podmieniał ktoś może głośnik basowy ori subbofera na lepszy/mocniejszy focal lub jakiegoś JBL .Nigdzie nie mogę znaleźć nic na ten temat, a chętnie bym się za to zabrał bo ori słabo gra.
-
B8 TrOOOOp
Moja B8 posiada zawieszenie s-line , mimo to chciałbym aby trochę niżej usiadła(2-3cm) ale bez utraty komfortu jazdy. Jakie sprężyny będą najodpowiedniejsze ? Auto stoi na 19/35/255
-
B8 TrOOOOp
Tak auto jak w opisie A4 B8 2012r. Czyli nie ogarnę wizualizacji parctronika ?
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem kabel vcds hex v2 . Zainstalowałem jak było w instrukcji. Chciałem zrobić pierwsze kodowania i niestety nie łączy z Controlerem. Skanowanie błędów zrobił normalnie. Ktoś pomoże? To już mój drugi kabel, pierwszy padł po dwóch połączeniach do auta ? Teraz po kilku latach kupiłem następny który sie nie łączy ,chyba nie mam do nich szczęścia ?
-
AMI czy będzie pasowało do mojego radia?
Jakie formaty obsługuje AMI ? Mam u siebie taki wynalazek z kablem pod USB. Zrobiłem format pendrive na NTFS i wrzuciłem kilka katalogów z plikami MP3 ale urządzenie ich nie widzi lub nie obsługuje ? Odtwarzacz Radio Concert
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem ostatnio nową gałkę zmiany biegów z Audi A1. Niby jest ok i po przełożeniu ramki pasuje do B8 ale wykończenie od spodu jest plastikowe. Zastanawiałem się czy nie jest to podróbka. Kiedyś zmieniłem w A3 i wydaję mi się że całość była metalową. Chociaż wtedy odbudowy lusterek z wersji S też były metalowe. Orientuję się ktoś?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Kurde ale lustro panie z niego zrobiłeś ? Jak byś chciał to mojego też możesz tak zrobić. Naprawdę szacun ?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
-
B8 TrOOOOp
Super dzięki Hubertusie ? Teraz tylko jeszcze lustra el.poliftowe muszę gdzieś trafić ?
-
B8 TrOOOOp
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Dzięki za miłe słowa.Kolorek fajny, choć będę się musiał przyzwyczaić bo zawsze miałem szare. W międzyczasie dotarło kilka paczek i auto dzisiaj trafiło na service. Zostanie zrobiony rozrząd,pompa wody,pasek osprzętu,rolki,napinacze itd...
-
B8 TrOOOOp
A jaki cooler ma w oryginale wersja 177KM ? I jakich wyników można się spodziewać na takim zestawie po programie?
-
B8 TrOOOOp
Kupiłem turbinę z CGLC i tak się zastanawiam czy intercooler w silnikach 177KM różni się od tego 143 KM ? Rozważam cooler od 3.0Tdi ale nie wiem czy nie pojawi się lekka turbo dziura na niskich obrotach ? W A6 2.0Tdi dołożyłem turbo z CAHA i drugi cooler po lewej stronie i była lekka. Pytanie dla posiadaczy takowego moda .
-
B8 TrOOOOp
Tyle że w większości tych kabli pisze że obsługuje auta do 2004 roku ?
-
B8 TrOOOOp
Nie jestem w temacie jeśli chodzi o hybrydy. Poza tym mieszkam za granicą więc nie chce mi się z tym bawić,kupię ori CGLC zamontuje i po sprawie. Ktoś coś podpowie w sprawie interfejsu diagnostycznego? Czym Wy skanujecie/kodujecie swoje B8 ?
-
B8 TrOOOOp
Tak wiem o tym tylko że ten cooler z 3.0 jest p&p A reszta to już trzeba rzeźbić, a na to już jestem za stary? Ktos mi rozszyfruje co to za turbo? Nada się ? Turbo po zakupie trafi do sprawdzenia ?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Zuid-Holland a dokładniej Alphen a/D Rijn Wiem wiem poprzednie auta też robiłem. A6 C6 na ponad 467Nm z 2.0Tdi
-
B8 TrOOOOp
Tyle że w Aso kosztuje fortunę. Gdyby ktoś coś słyszał to dajcie znać.
-
B8 TrOOOOp
Siemanko. Szukam mocniejszego turbo do A4 B8 z 2012r silnik 2.0 CR o kodzie CJCA .Najlepiej z tej mocniejszej 170konnej wersji żeby było p&p bez rzeźby. Ktoś coś?