Treść opublikowana przez tommy24
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Damy radę. Niuton nie jest jakoś mega dokoksowany. W a6 miałem 466Nm i oblatalem na sprzęgło do momentu sprzedaży bez problemów.
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Odczucia mega. W mieście może nie aż tak ale trasa to sama przyjemność ? Niutona nie brakuje nawet na 6 biegu
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
No na początku raz i po programie chyba jeszcze 2. Robiłem już u nich wcześniej A6 C6 i wynik też był bardzo ładny.
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
To w takim razie co do usowania wosku ?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Oke thanks. A czym czyścicie podczas polerowania? Tylko izopropylanem ? Będę też w stanie usunąć nim stary wosk gdybym chciał nałożyć nową warstwę?
-
Auto Detailing - Krótkie pytanie - krótka odpowiedź
Zrobiłem swoją pierwszą polerke mojej A4 B8 pastami menzerna i na koniec położyłem na to wosk Sealing Wax Protection tej samej marki. Moje pytanie brzmi jak i czym to teraz najlepiej myć żeby wosk jak najdłużej się utrzymał i nie było przy tym za dużo roboty. Auto jest granatowe i mega na nim wszystko widać ?
-
Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Przecież ubezpieczenie powinno ci pokryć jeśli masz co najmniej WA plus.Jedyny koszt to ryzyko własne 70€ czy coś koło tego. Podjedź do autotaalglas albo carglaas i po sprawie.
-
Jak zdemontować czujnik poziomowania xenonów?
Czy nasze B8 mają już w standardzie montowany przerdzewiały popychacz tego czujnika czy tylko ja mam taki fart że już w drugiej mojej B8 jest on przerdzewiały ?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
No tak nu było najlepiej tyle że opony 255 już siedzą na aucie. A jak wszyscy wiemy nie należą do najtańszych żeby je co chwilę zmieniać ?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Czyli mówisz że przy 10mm z tyłu nie powinno odbierać ? O felgi się nie obawiam,ale opony wystają sporo poza obrys felg. Zamówię 10mm bo są z pierścieniem centrujacym i zobaczymy,najwyższej będą musiały trafić na tokarkę
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Liquid Elements z zestawem past menzerna. Myślę że dla początkującego jak najbardziej odpowiedni zestaw. Dobry stosunek ceny do jakości. Ktoś coś podpowie odnośnie dystansów ?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Pięknieci to siadło
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Auto obniżone Eibachem -40mm . Teraz do pełni szczęścia trzeba by było założyć dystanse, wiele nie brakuje ale jednak. Z przodu jest niby jeszcze 14mm miejsca więc wziął bym 10mm z kołnierzem. Ale z tylu jest tylko 10mm i boję się że będzie obierać. Co możecie doradzić ? Te dystanse poniżej 10mm nie mają już kołnierza centrujacego i boję się że będzie biło, czy może nie koniecznie? A tymczasem dotarła paczka z maszynką dualaction i zestawem past menzerna ? Może uda się przywrócić pierwotny blask lakieru .
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Taki się trafił akurat. I też nie chciało mi się kombinować. Jedne taśmy są kompatybilne z danymi manetki z innymi znów nie ,chciałem tego uniknąć. Tak wiem.Turbo mam właściwie ? Za kilka tygodni wizyta w ECU tuning i auto zacznie jeździć jak przystało na audi ?
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Dzisiaj mała rzeźba A mianowicie tempomat którego w tym egzemplarzu brakowało/niestety. Po szybkim montażu kodowanie które sprawiło mi skoro kłopotów, wymieniłem razem z taśmą i był problem z jej adaptacją. Dzięki pomocy kolegi l2k2 temat ogarnięty . A w kolejce czeka turbo 170km i zawiecha -4cm
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki pomożecie? Dokładam tempomat do swojego B8 z 2012r. Wszystko według instrukcji z forum niestety mam błąd i nie chodzi wspomaganie kierownicy.Wymienilem całość wraz z taśmą więc robię też kalibracje czujnika skrętu ,tam nie ma błędu. Ale błąd pojawił się w wspomaganiu . Co robię źle lub o czym zapomniałem?
-
B8 1.8 TFSI Avant karolek_ust | S-line | 19" | Gwint
Miałem ten patent w poprzednim B8 i działał cały rok. Niestety sprężyny były tak silne że siłownik wyskoczył z mocowania i uszkodził słupek na zewnątrz co widać na foto. Więc sam nie wiem czy bym drugi raz się na to pisał. Można spytać gdzie ceramikę brałeś?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Bardzo chętnie. A do klienta dojedziesz ? ? Bo mam kawałek do Ciebie ?
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Pięknie, pozazdrościć bo na mojego nie mogę patrzeć ?
-
B8 TrOOOOp
Czyli może być tak że będzie S-line zew i wew A zawiecha zwykła ? W przyszłą sobotę sprawa będzie załatwiona tak czy siak ?
-
B8 TrOOOOp
Poprzednia A4 B8 S-line 2010r 67cm A teraz mam B8 S-line lift z 2012r i stoi 2cm wyżej. Co ciekawe obie na tych samych kołach 19/35/255
-
A4 B8.5 Avant/s-line/Teak Brown Pearl/2,0tdi ultra 190hp/pompei 9.5 et37 r20/gwint H&R
Ja ostatnio taki zestaw kupiłem. Jedna rolka powinna ci wystarczyć na jedne drzwi. Tak wewnętrz też musisz wklejać. Do tego potrzebujesz jeszcze około 2m2 maty do wklejenia boczków(mi ona została z poprzedniego projektu)
-
Przesiada z marki Ford na Audi
Widzę że milutko tutaj ? A co do auta to baza do zabawy dobra i kolorek fajny. Wyobraźcie sobie co by było gdyby każdy miał RS 6 na pełnym wypasie, co byśmy wtedy rzezali ? Nuda by była...
-
[CDNB] Srebrny Avancik S-line Competition Plus, B&O, Eibach kit, 19" 8,5J S4 8W, 345/330 mm, kiera RS i wiele wiele innych...
Grubo,gratuluję ?