Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

tommy24

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez tommy24

  1. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak mogę to sprawdzić? W menu car nie widzę takiej opcji. Faktycznie jest taka opcja, niestety już jest ustawiona na auto. Muszę teraz sprawdzić czy działa, ale podejrzewam że nie ?
  2. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Jak szybko wam sie nagrzewa wewnatrz A4 2.0 CR w polifcie ? Jak u siebie ustawie nawiew na auto a temperaturę na HI to po 20km zaczyna dmuchac ledwo ciepłym, o goracym mogę w ogóle zapomnieć. Silnik też potrzebuje co najmniej 20min aby osiągnął 90° stopni
  3. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Błędów brak. Jest taka opcja w polifcie ?
  4. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Coś jest nie hallo z tym ogrzewaniem. Wymieniłem dzisiaj oba termostaty ale nie przyniosło to niestety efektu. Nagrzewnica niby ciepła, klapy chodzą a w środku nadal zimno.
  5. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Tak w przedlifcie też miałem szybko ciepło. Jakichś czas temu zamieniłem go na polifta i nie mogę tam w środku zagrzać
  6. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Chłopaki jak szybko, po ilu kilometrach macie ciepło w aucie przy obecnej pogodzie ? Pacjent to polift 2.0tdi CJCA z 2010r. Jak ewentualnie najszybciej nagrzać w samochodzie?
  7. Witam. Gratuluję nowej zabawki ?. Co do koloru to gdzieś już taki widziałem ? .Może i ładny ale utrzymać go w czystości to masakra. Powodzenia w dalszych modach
  8. No właśnie z przodu nie słyszałem żadnych dźwięków. Z tyłu jak auto będzie do pełna załadowane to podejrzewam że coś może przytrzeć przy et43 i opinie 255. Muszę pstryknąć kilka fotek,w tym momencie mam tylko takie.
  9. Dystanse z Alledrogo, bezmarkowe ? . Przycierek na razie nie zauważyłem,chociaż z tyłu jest naprawdę na styk (opona 255)
  10. EIBACH Sportline
  11. Wiesz co zadziwiająco dobrze. Sprężyny są progresywne, w pierwszej fazie są dosyć "komfortowe". Sam się bałem że będzie za twardo ale jestem miło zaskoczony. Może jest minimalnie sztywnej niż na s-line. A samochód prowadzi się jak po szynach ??
  12. Piękne foty, pozazdrościć. Lustrzanką pstrykałeś ?
  13. Siemka. Tak robiłem w ECU Project ,zresztą nie pierwszy samochód. Robota fachowa jak zawsze,choć wiem że są tańsze miejsca ale do nich mam zaufanie. Cena nie była standartowa bo przy aucie było wcześniej kręcone (inne Turbo). Z tego co wiem to program 1500 zdaje sie wołają(ręki nie dam) Kilka fotek po montażu dystansów 10mm i czarnych luster pod kolor szyb.
  14. 10mm dystanse na przód i tył
  15. Szybki przyciemnione ? Z innychy rzeczy to padła stacyjka, wymieniłem na nową z Aso. Wyskoczył również błąd EGR-a. Jak się trochę ochłodzi to spróbuje go wyczyścić, wersja z chłodniczką spalin ? Wyciągał go może ktoś? Da radę bez mostu to wszystko wyciągnąć?
  16. Ja zrobiłem ostatnio korektę lakieru i nałożyłem wosk maszynowo (wszystko Menzerna) teraz jedynie mycie na myjni bezdotykowej. Efekt można zobaczyć u mnie w temacie,może niedługo uda się zrobić jakąś sesję to coś dorzucę.
  17. Kurde sporo tego masz. Oby ci zostało trochę czasu najeżdżenie? Też sobie zamówiłem niewidzialną wycieraczkę tylko że z Shiny Garage,zobaczymy jak się sprawdzi.Jeszcze wcześniej nie stosowałem takiego produktu.
  18. tommy24 odpowiedział(a) na alvaro temat w B8 TrOOOOp
    Nie od razu musisz lecieć do dealera,jest wiele innych miejsc gdzie można dostać ori żarówki . Zaleca się wymianę obu bo barwa będzie się inaczej różnić,chyba że to nie przeszkadza. Ja kupowałem kiedyś na Xenony.pl A teraz wszystko zamawiam z autodoca Hoi, bekijk HELLA Gloeilamp, koplamp op de AUTODOC-app https://m.autodoc.nl/hella/7435078 eens.
  19. Turbina od wersji 177 CGLC
  20. tommy24 odpowiedział(a) na Anubiss temat w Audi A4/S4/RS4 B8
    Zobacz sobie temat: DIY MONTAŻ ELEKTRYCZNEJ KLAPY AVANT 2008-2012
  21. Odgrzeje starego kotleta bo i mnie dopadło. Problem polega na tym że auto jestem w stanie odpalić ale kluczyk nie zostaje zablokowany wewnętrz stacyjki !? Zostaje od razu wysunięty na zewnątrz. Stacyjka wygląda na czystą wewnętrz.Nie chcę też wszystkiego rozbebeszać bo mogę tu zostać uziemiony.Jestem obecnie na wakacjach i boję się czy mi czasem nie zablokuje kierownicy podczas jazdy ? Miał ktoś podobny problem? Na krótkich odcinkach wszystko wygląda oke poza tym że klucz nie siedzi w gnieździe.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.