Treść opublikowana przez tommy24
-
B8 TrOOOOp
Jak mogę to sprawdzić? W menu car nie widzę takiej opcji. Faktycznie jest taka opcja, niestety już jest ustawiona na auto. Muszę teraz sprawdzić czy działa, ale podejrzewam że nie ?
-
B8 TrOOOOp
Jak szybko wam sie nagrzewa wewnatrz A4 2.0 CR w polifcie ? Jak u siebie ustawie nawiew na auto a temperaturę na HI to po 20km zaczyna dmuchac ledwo ciepłym, o goracym mogę w ogóle zapomnieć. Silnik też potrzebuje co najmniej 20min aby osiągnął 90° stopni
-
B8 TrOOOOp
Błędów brak. Jest taka opcja w polifcie ?
-
B8 TrOOOOp
Coś jest nie hallo z tym ogrzewaniem. Wymieniłem dzisiaj oba termostaty ale nie przyniosło to niestety efektu. Nagrzewnica niby ciepła, klapy chodzą a w środku nadal zimno.
-
B8 TrOOOOp
Tak w przedlifcie też miałem szybko ciepło. Jakichś czas temu zamieniłem go na polifta i nie mogę tam w środku zagrzać
-
B8 TrOOOOp
Chłopaki jak szybko, po ilu kilometrach macie ciepło w aucie przy obecnej pogodzie ? Pacjent to polift 2.0tdi CJCA z 2010r. Jak ewentualnie najszybciej nagrzać w samochodzie?
-
Audi A4 B8 2.0 TDI 190km scuba blue metalic
Witam. Gratuluję nowej zabawki ?. Co do koloru to gdzieś już taki widziałem ? .Może i ładny ale utrzymać go w czystości to masakra. Powodzenia w dalszych modach
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
No właśnie z przodu nie słyszałem żadnych dźwięków. Z tyłu jak auto będzie do pełna załadowane to podejrzewam że coś może przytrzeć przy et43 i opinie 255. Muszę pstryknąć kilka fotek,w tym momencie mam tylko takie.
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Dystanse z Alledrogo, bezmarkowe ? . Przycierek na razie nie zauważyłem,chociaż z tyłu jest naprawdę na styk (opona 255)
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
1BE
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
-
A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Wiesz co zadziwiająco dobrze. Sprężyny są progresywne, w pierwszej fazie są dosyć "komfortowe". Sam się bałem że będzie za twardo ale jestem miło zaskoczony. Może jest minimalnie sztywnej niż na s-line. A samochód prowadzi się jak po szynach ??
-
A4 B8 caha 19' Czarny ryj S-line Biled Koito
Piękne foty, pozazdrościć. Lustrzanką pstrykałeś ?
-
Audi A4 B8 1.8 TFSI (160KM) Moja Piękność
- A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Siemka. Tak robiłem w ECU Project ,zresztą nie pierwszy samochód. Robota fachowa jak zawsze,choć wiem że są tańsze miejsca ale do nich mam zaufanie. Cena nie była standartowa bo przy aucie było wcześniej kręcone (inne Turbo). Z tego co wiem to program 1500 zdaje sie wołają(ręki nie dam) Kilka fotek po montażu dystansów 10mm i czarnych luster pod kolor szyb.- A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
- A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Szybki przyciemnione ? Z innychy rzeczy to padła stacyjka, wymieniłem na nową z Aso. Wyskoczył również błąd EGR-a. Jak się trochę ochłodzi to spróbuje go wyczyścić, wersja z chłodniczką spalin ? Wyciągał go może ktoś? Da radę bez mostu to wszystko wyciągnąć?- Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Ja zrobiłem ostatnio korektę lakieru i nałożyłem wosk maszynowo (wszystko Menzerna) teraz jedynie mycie na myjni bezdotykowej. Efekt można zobaczyć u mnie w temacie,może niedługo uda się zrobić jakąś sesję to coś dorzucę.- Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
?? no to grubo- Audi A4 B8 Avant 2015...Biała perła.
Kurde sporo tego masz. Oby ci zostało trochę czasu najeżdżenie? Też sobie zamówiłem niewidzialną wycieraczkę tylko że z Shiny Garage,zobaczymy jak się sprawdzi.Jeszcze wcześniej nie stosowałem takiego produktu.- B8 TrOOOOp
Nie od razu musisz lecieć do dealera,jest wiele innych miejsc gdzie można dostać ori żarówki . Zaleca się wymianę obu bo barwa będzie się inaczej różnić,chyba że to nie przeszkadza. Ja kupowałem kiedyś na Xenony.pl A teraz wszystko zamawiam z autodoca Hoi, bekijk HELLA Gloeilamp, koplamp op de AUTODOC-app https://m.autodoc.nl/hella/7435078 eens.- A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
Turbina od wersji 177 CGLC- Shadow B8
Zobacz sobie temat: DIY MONTAŻ ELEKTRYCZNEJ KLAPY AVANT 2008-2012- A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line
- nie można wyciągnąc kluczyka ze stacyjki
Odgrzeje starego kotleta bo i mnie dopadło. Problem polega na tym że auto jestem w stanie odpalić ale kluczyk nie zostaje zablokowany wewnętrz stacyjki !? Zostaje od razu wysunięty na zewnątrz. Stacyjka wygląda na czystą wewnętrz.Nie chcę też wszystkiego rozbebeszać bo mogę tu zostać uziemiony.Jestem obecnie na wakacjach i boję się czy mi czasem nie zablokuje kierownicy podczas jazdy ? Miał ktoś podobny problem? Na krótkich odcinkach wszystko wygląda oke poza tym że klucz nie siedzi w gnieździe. - A4 B8 2.0TDI 218KM SCUBABLAU S-line