Treść opublikowana przez tommy24
-
Audi A4 B9 2.0TDI Sport 150hk manual
Piękne auto, wszystko super. Ale te koła to jakieś nieporozumienie. Nie dość że za głęboko osadzone to jeszcze za małe. Wstydzili by się wkładać takie kółeczka do takiej fury. send from my Atari 65xe
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
Jeśli światła są ori to długie świecą bixenon + H7Co do gałki jeśli mieszek masz dobry to wystarczy kupić chociaż by taką i wymienić samą gałkę. Wewnątrz , pod mieszkiem jest plastik który sie ściąga i można wymienić samą gałkę bez konieczności wymiany mieszka. http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-S-Line-S3-Leder-Schaltknauf-6-Gang-AUDI-A3-8L-Schalthebel-Knauf-OVP-/380589479874?fits=Make%3AAudi&hash=item589ce697c2:m:mElV7T07r65-8EVCiEd7N5g Odnosnie tych lamp, zauwazylen ze te H7 swieca jak np blyskam dlugimi, jak zapalam normalnie dlugie to swieca tylko te w xenonie. Ciekawe czy nie jest tak ze zalaczaja sie te H7 po przekroczeniu np jakiejs predkosci. W kazdym badz razie sa podlaczone :-)Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka Tak właśnie jest. One mają działać jak mrugasz długimi. Na stałe włącza się bixenon. send from my Atari 65xe
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
https://m.motul.com/pl/pl [emoji106] send from my Atari 65xe
-
Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
Spoks dzięki za zainteresowanie. Teraz wiemy ze to tej kiery pasują poduszki jedno i dwu nabojowe. send from my Atari 65xe
-
Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
Dobrze przeczytałeś poprzedni post? Juz po sprawie, podłączona poduszka z jednym nabojem. send from my Atari 65xe
-
Ścięta kierownica z A3 8V do A6 C6
2,3 będzie imitować jeden nabój. Ale czy nie zakłóci działania drugiego? Nie chodzi mi tu o filozofowie ze nikt mi nie zagwarantuje działania poduszki itd... Tylko o prostą odpowiedź, czy poduszka będzie działać. Multifunkcja niestety nie działa. Dzisiaj próbowałem to uruchomić i niestety nic z tego. Będę szukał przycisków z A5/A4 po lifcie z przyciskiem Mode. Jest szansa że takie zadziałają Wysłane z mojego SM-G901F przy użyciu Tapatalka Info dla potomnych. Opornik 2,3 Ohm spełnia swoje zadanie. Wlutowany na jednym kanale, na drugim podłączona poduszka. Kolejność kabli bez znaczenia , po prostu jeden kanał rezystor drugi Airbag. Multi z przyciskiem Mode jest w pełni kompatybilne. send from my Atari 65xe
-
Audi A6 C7 by 7ups
Nie nie koniecznie. Zerknij w mój temat. send from my Atari 65xe
-
Audi A6 C7 by 7ups
Fajna kiera, już gdzieś taką widziałem [emoji12] Auto ogólnie super, jedynie felgi troszkę kontrowersyjne. send from my Atari 65xe
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
Jeśli światła są ori to długie świecą bixenon + H7Co do gałki jeśli mieszek masz dobry to wystarczy kupić chociaż by taką i wymienić samą gałkę. Wewnątrz , pod mieszkiem jest plastik który sie ściąga i można wymienić samą gałkę bez konieczności wymiany mieszka. http://www.ebay.de/itm/NEU-Original-S-Line-S3-Leder-Schaltknauf-6-Gang-AUDI-A3-8L-Schalthebel-Knauf-OVP-/380589479874?fits=Make%3AAudi&hash=item589ce697c2:m:mElV7T07r65-8EVCiEd7N5g
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
Jeśli masz tam żarówkę H7 to są to żarówki do świateł długich.Tak jest w oryginale z tego co sie orientuje . Jeśli jednak masz tam żarówkę P21 to lampy są przerobione i żarówki pozostaną martwe
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Do 2.0tdi trzeba mieć trochę szczęścia, ja go nie miałem. Do poprzedniego coś wpadło, nie chciałem bawić się w remonty i kupiłem drugi młodszy. Wszystkie mody zrobione są na "nowym silniku" . Wcześniej miałem sportbacka z tym samym motorem, 3 lata jeździłem i 0 problemów. Tak że z tymi 2.0 to na dwoje babka wróżyła. send from my Atari 65xe
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Niestety z grilla nie mogę się pozbyć emblematu bo pozostało by puste miejsce. Kierunków tym bardziej nie da się podmienić na znaczki s-line, kierunki są osadzone w przetlłoczeniach i znacznie większe od emblematu. A błotników wymieniać nie zamierzam, prędzej wymienię auto send from my Atari 65xe
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Wiem wiem ale do tej pory nie było z tym problemu. Tu wszyscy jeżdżą na hidach włożonych w zwykłe lampy i też nikomu to nie przeszkadza. Liberalny kraj [emoji12] send from my Atari 65xe
-
Simply Clean Wagon 3.0 TDI V6 Quattro by FroS-t
Jeśli kupisz taką z przyciskiem Mode to wszystko śmiga,przynajmniej u mnie.
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Widzę że posluchałeś Petera Koncowki znaczenie lepiej teraz wygladają.
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Kilka fotek pstrykniętych dziś wieczorem. W środku kierownica też ogarnięta na 100% wraz z multi i Airbagiem. send from my Atari 65xe
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Moim zdaniem takie dwururki prezentowały by się znacznie lepiej. send from my Atari 65xe
-
Moje nowe wozidło C6 Avant 2.0 TDI 170 KM CR
Gratki zakupu ''będzie pan zadowolony'' Fajnie że już poliftowy. Test zegarów zrobisz bo masz juz zegary po lifcie wiec nie będzie problemu. Xenon to tylko światła dzienne, bixenon to dzienne i długie.Ty masz bixenona. Oświetlenie tablicy Led pasuje z A5 P&P. Forum A6 to padaka całkowita,szkoda na nie czasu. Kierownica do wymiany bo ta słabo sie prezentuje.Ja ostatnio robiłem u siebie tego moda. Trochę rzezania ale da sie zrobić.Jak chcesz to mam kiere S-line z nowego modelu na zbyciu.
-
Fake US C6 3.0 Quattro S-line interior, exterior
Listwy super ,ale końcówki jak dla mnie '' bisschen zu groBe '' Co nie zmienia faktu że fura wymiata.
-
[C5 1.8T]STAGE 2, hybryda k04, fmic, tip, quattro, 1be, 2001r.
Nawet dosyć ci to wyszło z tym coolerem. Sam zastanawiłem sie nad centralnym do mnie ale właśnie przez brak czasu odpusciłem temat. Gratuluje modów,oby tak dalej.
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Multi da się uruchomić ale trzeba przekładać taśmę kierownicy wraz z modułem z c7. Jej koszt plus człowiek który ogarnie pinologie i kodowanie jest taki sam co kupno właściwych manetek. Ja wybrałem ta prostszą opcję i wymieniłem manetki. Sam przerobiłem wiązkę i po sprawie. send from my Atari 65xe
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Kierownica faktycznie diametralnie odmładza wnętrze . Koszta moim zdaniem są jak najbardziej do przyjęcia. Co prawda było z nią trochę rzezania ale warto było Sprawdz PW.
-
A4 B8 S-LINE LIFT INDIVIDUAL RS7 20" rims by Kriss
Pięknie ci siadły te fele Generalnie super fura
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Na 65l robię około 800-850km w cyklu mieszanym. Średnia to około 7,5l . Przed wirusem byłem w stanie na baku zrobić praktycznie tyle samo,może kilka km więcej. Ale gdybym jeździł tak jak wcześniej to spalanie pewnie by jeszcze spadło. Fajnie że się podoba. send from my Atari 65xe
-
A6 avant 2.0TDI NL /turbo CAHA/drugi intercooler/ 200KM
Też chciałem 3.0TDI ale nic nie było w manualu jk szukałem ,więc padło na 2.0TDI z manualem. Ale przy obecnej konfiguracji silnika osiągi nie odstają od jednostki 3.0TDI ,więc źle nie jest. Ledy są założone z S6,nie są tak pospolite jak poliftowe.