Treść opublikowana przez witjacrf
-
Składanie lusterek + ryglowanie drzwi
A można jak po kolei wejść w to na Vag'u?
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
Nagrywam na płytach cd z Sonego i lipa...
-
Składanie lusterek + ryglowanie drzwi
Witam. Otóż mam pytanie bo w mojej B6 posiadam otwieranie i domykanie szyb z kluczyka. Jednakże chyba nie posiadam zamykanych lusterek tj kręcę pokrętłem w lewo prawo i nic nie składają się. Chciałbym taką funkcję u siebie uruchomić tzn składanie lusterek po zamknięciu samochodu jest taka możliwość? Np za pomocą vag'a ustawienie takiego czegos? I Dwa: chciałbym ustawić sobie że po przekroczeniu 20km/h drzwi automatycznie mi się zamykały jest też taka możliwość?
-
Hamulec dziwnie stwardniał
Co to vacunmetr? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Hamulec dziwnie stwardniał
Jak auto jest wylaczone i pompuue pedal jest twardy hamulec. Jak wlacze silnik pedal opada. Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
NIE DZAŁA KLIMA pali się ECON pomocy
Zmienialem taki czujnik u mnie w aso ori kosztowal 240zl. Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Hamulec dziwnie stwardniał
Witam. Odpalajac teraz samochod i przejezdzajac ok 10 km zauwazylem dziwny problem mianowicie jakby hamulce mi stwardnialy, temperatura na zewnatrz to -4c. Objaw jest taki ze jadac i chcac lekko hamowac musze troszeczke mocniej nacisnac pedal hamulca Nic nie grzebalem przy ukl. Hamulcowym. Wrocilem z uczelni 45km, samochod na daorze postal z 2 godziny no i taki dziwny objaw. Jakies sugestie? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Czy to ORI drążek?
Łap: Wyniki Szukania w Grafice Google dla http://www.getem.pl/zdjecia/1423.jpg
-
Czy to ORI drążek?
Witam mam pytanko czy to co załączam na zdjęćiu to oryginalny drążek w A4 B6 avf? Uploaded with ImageShack.us
-
Poduszka skrzyni kilka pytań
Auto dzowna nie miało, stwierdził że niby jest uszkodzona poduszka po tym jak między nią a łapą wsunął metalową łyżkę i poruszał nią.
-
Pytanie o doświetlanie zakrętów
Panowie nie sprzeczajmy się. Ja tylko dodam od siebie że znajomy ma nową skodę RS i u niego przynajmniej przeciwmgłowe służą również do doświetlania zakrętów no ale co tam. Taki moduł nie sprawi że policja się przyczepi bo to tylko chwilowe włączenie/wyłączenie. I nie mówmy tu o oślepianiu w tym wypadku innych kierujących. Oświetlanie kierujących to jest wtedy kiedy totalny idiota jedzie ma włączone światłą mijania+przeciwmgłowe w lato w nocy przy temperaturze 25C i zerowej mgle. Podsumowując by nie robić burdello i offtopic'a taki moduł pozwoli na takie coś tj: na doświetlanie zakrętów?
-
Poduszka skrzyni kilka pytań
Jak mechanik sprawdził poduszki? Z tego co piszesz wynika, że tylko obejrzał, że lata drążek i stwierdził, że jest walnięta poduszka pod skrzynią bez oglądania jej stanu. Sprawdzal poduszki i na zadnej guma nie byla zerwana... Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Telepanie budą na postoju
Dzisiaj akurat zauwazylem ze jak nacisne sprzeglo to budą przestaje telepać... Jakies sugestie? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Pytanie o doświetlanie zakrętów
A dlaczego mialby byc problem skoro takie cos seryjnie w audi np jest montowane? Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
Chodzi o to?: Zestaw 6w1 do czyszczenia lasera i rys plyt CD DVD (2949585674) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
-
Audi concert nie chce odtwarzać audio CD
Grac juz gra ale czasem jakby zawiesza sie i pisze cd error. W takim wypadku musze wrocic do 1 utworu na cd i 3 razy go przelaczyc wtedy znow gra. Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 10:51 ---------- Poprzedni post napisany 29-09-2012 at 21:35 ---------- A tak nawiasem jak ten laser przeczyścić? ALbo i podkręcić?
-
Telepanie budą na postoju
To bylo odnosnie tego tematu? Bo nie bardzo rozumiem. Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 02-11-2012 at 09:29 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:32 ---------- ? Sent from my iPhone using Tapatalk ---------- Post dopisany 18-01-2013 at 10:43 ---------- Poprzedni post napisany 02-11-2012 at 08:29 ---------- Wolałbym nie słyszeć opinie " AVF-y tak mają " Gdyby AVFy tak miał to by się ich nie kupowało.
-
Poduszka skrzyni kilka pytań
No dobra ok ale co z tym lataniem drążka bo nie rozumiem. Mechanik sprawdzał poduchy i powiedział że jedna tylko centralna jest walnięta (bo przy ruszaniu poduszką drążek latał przód tył). Zaś kolega wyżej napisał " Niepotrzebnie kupiłem tą pod skrzynię bo się okazało że ta stara się nie różni niczym od tej nowej, miała takie same luzy no i jej wymiana nic nie zmieniła." Więc co zmienię na nową i okaże się to samo że ma takie same luzy jak stara...
-
Ile poduszek skrzyni i silnika
Witam. Otóż ma ktoś może screen z etki (w pełnym rozmiarze) albo gdzieś rysunek opisujący ile znajduje się poduszek pod skrzynią i pod silnikiem? Mowa o silniku AVF. Z góry dzięki za pomoc.
-
eBay zapytanie odnośnie zakupów i sprzedaży towarów
Nie kumam tego....
-
eBay zapytanie odnośnie zakupów i sprzedaży towarów
No dobra, ale dajmy na to jestem np na przedmiocie który znajduje się w US kwota widnieje no 5$ a pod tym napis: około 3.10zł. No to co jak to mam rozumieć te około to kwota przybliżona a nie pewna? I taką kwotę przelewam sprzedającemu przez PAYPAL?
-
Pytanie o doświetlanie zakrętów
Witam. Otóż mam pytanko, czy w naszych B6 za pomocą Vag'a jest możliwość by włączyć jakoś doświetlanie zakrętów? Tzn że np po 4-5 mrugnięciach kierunkowskazów włącza się lewe/prawe przeciwmgłowe światło?
-
eBay zapytanie odnośnie zakupów i sprzedaży towarów
Witam. Otóż ostatnimi czasy dużo znajomych wspomina o eBay'u np zakupach że kupują różne pierdoły w stanach właśnie poprzez eBay. No i tu pytanie,załóżmy że założyłem sobie konto na eBay. Teraz jak znaleźć przedmiot,który np pochodzi ze stanów tzn że sprzedający jest właśnie z USA. Załóżmy ze znalazłem to co cena podana jest w PLN? Czy w $$$? Co potem jak przelew wykonać na jaką kwotę? Mam polskie konto więc jak wykonać przelew na zagraniczne konto? No i co np z programem kupujących np może być tak że kupię a sprzedawca nie wyśle mi towaru i co wtedy? Sorrry za laickie pytania no ale człowiek taka istota że chce się rozwijać więc oczekuję na pomoc
-
Go pro Hd 2 uszkodzona?
Ok wymienili mi na nowka sztuka Sent from my iPhone using Tapatalk?
-
Go pro Hd 2 uszkodzona?
Witam. Dzisiaj przyszłą do mnie kamerka go pro hero 2 nie wiem czy jest uszkodzona czy nie. Włączam ją na przycisku przednim zero reakcji tylko dioda lekko świeci ( na filmiku poniżej) wyciągnąłem baterię i podłączyłem przez USB. Ma ktoś jakieś sugestie albo może ocenić czy uszkodzona?