Treść opublikowana przez andynl
-
B8 TrOOOOp
On ma wzrok wybiórczy widzi i czyta to co chce
-
B8 TrOOOOp
Numeru nie mam ale wersja najczarniejszy z czarnych , znajomy lakieruje profesjonalnie motocykle taki miał i taki zrobiłem. Lakierowana czarna baza potem bezbarwny, po wyschnięciu zmatowane i tryśnięte jeszcze raz bezbarwnym także jest z czego polerować w razie co.Tej małej nie mam bo te ramkę kupiłem przez pomyłkę (rozmiar dziury nie ten) a polakierowałem wszystkie hurtowo
-
B8 TrOOOOp
Może tutaj znajdziesz http://a4-klub.pl/index.php?/topic/286866-ramki-deski-rozdzielczej-piano-black/
-
B8 TrOOOOp
Masz 2G i ramkę 15.3x8.5? Czy to znaczy że masz w tej chwili za dużą ramkę? bo nie czaję Mam 2G i ramka ma 15,3x8,5 a praktycznie każdy do kogo dzwonię ma 14coś tam na ileś więc nie wiem jak to teraz spasować teoretycznie ta część, która przychodzi na wyświetlacz jest do przełożenia tylko jak patrzę na zdjęcia to wszyscy mają te mniejsze wymiary i już to jest na styk jeśli chodzi o wysokość to jak tam zmieścić jeszcze tą wiekszą... Coś tu nie gra w takim razie, ja mam 3G Low i mam ramkę mniejszą niż Twoja czyli wymiar 143x79mm mam też ramkę od A5 do sprzedania i ta pochodzi od 3G+ i ma wymiary 150x88mm (wymiary mierzone kiepska miarką więc może byc odchyłka 1 - 2 milimetr.) a z tego co mi wiadomo od 3GHigh były już ramki z tym większym wymiarem, więc pytanie jakim cudem masz przy 2G ramkę z dużą dziurą????
-
B8 TrOOOOp
No to nie powinien mieć wymiaru 15,3cm x 8,5cm bo to jest wymiar tej większej. Taką mam do sprzedania lakierowaną na Piano
-
B8 TrOOOOp
Masz 2G i ramkę 15.3x8.5? Czy to znaczy że masz w tej chwili za dużą ramkę? bo nie czaję
-
Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
O super dzięki panowie Zamówiłem na tej aukcji z Ebay wychodzi 40zł za 10 szt, ASO krzyczy 63zł za 5 szt :facepalm: Jeszcze raz dzięki za pomoc
-
B8 TrOOOOp
A tak podłączjąc się do tematu to co ten guzik ma niby robić/dawać??? to jest mieszek i galka z automatu. ten przycisk pozwala przesunac dzwignie z/na pozycje P. Acha, a juz myślałem że załącza trzecią prędkość świetlną
-
B8 TrOOOOp
A tak podłączjąc się do tematu to co ten guzik ma niby robić/dawać???
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Tutaj masz wszystko na ten temat http://a4-klub.pl/index.php?/topic/234495-listwy-s4-s-line-zewnetrzne-montaz/ Ja listwy kupowałem nowe ORI przy odklejanych używkach może się zdarzyć że nie będą pasowały, kleiłem na taśmę i klej do szyb Wurth, na pewno nie odpadną A samochód trzeba myć to nie bedzie problemu z brudem gdzies tam zalegającym Zrobisz jak zechcesz ja uważam że było warto A skoro już tu wlazłem to powiem tylko że właśnie odebrałem nowe zabawki Będę chłodził
-
B8 TrOOOOp
No przecież mówiłem że muszą grzać
-
[ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No właśnie nie moge się zdecydować i chyba na razie sobie daruję. Ten neon świeci bardziej na różowo niż czerwono......k.....wa jak w domku dla lalek Barbie- Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Spytaj na alle użytkownika batpol1. Napisałem wiadomość zobaczymy. Dzięki za podpowiedź Niestety batpol1 nie mają tych konektorów- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Już gdzieś pisałem gusta są jak d*pa każdy ma inną Ja osobiście uważam że te zegary są o 1000% lepsze niż oryginalne szaro-srebrne paskudy jakie serwuje OOOO każdy robi to co chce Gratulacje należy składać chłopakom co robili te zegary wcześniej ja tylko pomaupowałem Na pokład perełki zawitały listwy progowe S-line małe gówienko a robi dużą robotę muszę powiedzieć Tak całkiem z nudów wpadły tez głośniki wysokotonowe w drzwiach przód i przerobiłem blendy (metodą z siateczką) Zakupiłem też neon do zainstalowania w uchwytach na kubki no i zrobiłem dzisiaj przymiarkę i Totalnie mi się nie widzi kolor tego neonu, światło ogólnie jest fajnie stonowane ale k....a nie ten kolor co reszta.....no i teraz nie wiem pchać to czy nie- Montaż i działanie wewnętrznego lusterka fotochrom w A4 B8 2007-2011
Panowie macie jakies pomysły gdzie kupić piny 000 979 035 E. W e-connectors nie mają na allegro też nie znalazłem. Byłem rano w ASO ale tam pan za 5 pinów (pakowane piny luzem po 5 szt) zaproponował mi cenę nie do odrzucenia 63zł HELP- B8 TrOOOOp
Ha no to teraz dałeś chłopaku Chyba nie pomyślałeś, że mówię serio. Nie no jak widać wkleiłem :grin: :grin: i profilaktycznie :facepalm:- B8 TrOOOOp
Ha no to teraz dałeś chłopaku- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
No to jak się spodobało to jeszcze kilka fotek Oczywiście jak to na piano black kurz osiada z prędkością światła i widać każdego odbitego palucha- B8 TrOOOOp
- Montaż składanych i podgrzewanych lusterek w Audi A4 B8
U mnie chyba oba idą z tą samą prędkością, ale z ciekawości jeszcze sprawdzę jutro- A4 B8 LIFT 2014 QUATTRO S LINE EXTERIEUR CARBON MMI 3G+ SIM AKEBONO 370/330 mm 20" KW
no cóż poprawka po fabryce- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie trzeba, wymieniasz tylko obudowę licznika i ramki te od A5 są innaczej wyprofilowane z problemów to tylko to że ramkę po lewej stronie trzeba bylo troszkę podszlifowac z tylu bo nie chciala się za kliknąć w kratce wentylacyjnej. Poza tym to 30min roboty.- Parktronic PDC MMI 2G 3G wizualizacja CONCERT w Audi A4 B8 2007-2011
Kolego każdy rocznik ma cos powalone z kolorami kabli. U mnie Grześ montował lampy to kolory kabli nie zgadzały się ni ch.........a z żadnym schematem- [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka
Nie lift sobie odpuszczam, tył poliftowy jeszcze mi się nawet podoba, natomiast poliftowy przód osobiście uważam za totalna porażkę, no ale to moje zdanie każdy lubi co innego. Na razie będe powoli kompletował zewnętrzny S-line P.S. Z pierdołek wpadła siatka do bagażnika - [ALL B8] Andyjowa Deep Zee Blauw perełka