Treść opublikowana przez salamon
-
[A4 B6] Lusterka 5pin, a 7pin
jak masz tylko podgrzewane i regulowane to 5 pinów + fotochrom - 7pin + składanie - 10 pin + pamięć - 14 pin
-
Jak wymiecic obwodke chrom na kierownicy ?
Innych nie znajdziesz tak jak piszą obwódka trzyma się na zaczepach na które musisz uważać reszta to już twoja inwencja twórcza.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Coś chyba kolego pomyliłeś,lub żle zrozumiałeś.Wszystko zakładasz kodujesz i masz .Jedynie po tym zabiegu pojawi ci się na liczniku kontrolka informacyjna o braku płynu w zbiorniku spryskiwaczy więc masz dwie opcje 1 Kupujesz i montujesz czujnik poziomu płynu spryskiwacz - akumulator rozłączony - lub 2 W celu oszukania licznika 1-szy pin w niebieskiej kostce licznika podpinasz pod masę - akumulator rozłączony - lub 3 Jezdzisz ze świecącą kontrolką i udajesz że jej nie widzisz
-
Jak wymiecic obwodke chrom na kierownicy ?
https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=8&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiHppyz-YLSAhWnd5oKHSU8BRAQFgg5MAc&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F292570-chromowana-ramka-na-poduszce-kierownicy-b7b8%2F&usg=AFQjCNHYdFud-2ooXcxJatoIxqTypOp5Yg
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Jest sporo tego w dziale sprzedam.
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Taki sam tylko końcówka C czyli 4E0953503C
-
Wymiana modułu kierownicy (pod tempomat kierownicę multifunkcyjną)
Ty masz avanta czy sedana.Pytam dlatego bo manetka o nr 4E0953503B jest do sedana w avancie nie będzie sterowania tylną wycieraczką
-
Centralny zamek
To normalne poczytaj i zapamiętaj sobie procedurę na przyszłość https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=1&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwiO6fmJ2_7RAhVMVywKHZjGCI0QFggcMAA&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F340464-wymiana-akumulatora-kluczyk-ani-pilot-nie-dzialaja%2F&usg=AFQjCNENqo00cS2i5o3pAc5p6Kf1rRr7nA
-
Jaka manetka do fis
Moduł można sprawdzić wagiem.Obudowa kierownicy jest przykręcona tylko trzema śrubkami
-
Jak powinna wyglądać antena do radia audi chorus 2 a4 sedan
Poczytaj sobie tan temat https://www.google.pl/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=7&cad=rja&uact=8&ved=0ahUKEwjdmdia-PvRAhXkFJoKHcIUCGAQFggxMAY&url=https%3A%2F%2Fa4-klub.pl%2Findex.php%3F%2Ftopic%2F193926-slaby-odbior-stacji-radiowych%2F&usg=AFQjCNHLcNc-yZT_gAPrDZGvnEQgDXHFKg
-
Jak powinna wyglądać antena do radia audi chorus 2 a4 sedan
-
Jak powinna wyglądać antena do radia audi chorus 2 a4 sedan
Spokojnie,obejrzyj najpierw jak wygląda wzmacniacz antenowy w sedanach lubiło coś tam nie domagać jakiś plastik pęknięty jakieś rozszczelnienie itp,sprawdz go
-
Jak powinna wyglądać antena do radia audi chorus 2 a4 sedan
Auto kupiłeś razem z radiem czy wymieniałeś ,tą antenę którą teraz masz sprawdzałeś może się coś wypieło.Chodzi o wzmacniacz antenowy
-
Pompa wspomagania
Przerabiałem to samo co ty opisujesz.Wymień i napisz czy pomogło
-
Pompa wspomagania
Ten z drugiej aukcji dla pewności zadzwoń podaj parametry swojego auta
-
Pompa wspomagania
Sprzwdz a możesz być mile zaskoczony .Może się okazać że faktycznie pompa ale jeśli nie mieli czyli nie masz burzy w zbiorniczku to wymień pasek
-
Pompa wspomagania
Pasek klinowy
-
Jaka manetka do fis
Sprawdz jaki masz moduł kierownicy może masz taki który obsłuży jego numer Audi to dziwna marka jednemu da drugiemu zabierze
-
Jaka manetka do fis
Tutaj masz wszystko ładnie opisane Zawartość dodana 9 minutes later A co ty chcesz dołożyć ? Najpierw sprawdz co u ciebie siedzi ,może nie będzie trzeba czegoś kupować
-
Kontrolka od spryskiwaczy jak wyłączyc
Tak vagiem .To żadna filozofia możesz sobie sam dokończyć pracę poprzednika należy wyjąć licznik i zmasować 1-szy pin w niebieskiej kostce licznika Trzeba odpiąć akumulator
-
Kontrolka od spryskiwaczy jak wyłączyc
Odblokowywałeś pewnie pełny fis, ty albo poprzedni właściciel i praca nie została do końca zrobiona tak jak powinna
-
Kontrolka od spryskiwaczy jak wyłączyc
Tak programowo można ją całkowicie wyłączyć.a co sie dzieje że że chcesz ją wyłoczyć
-
Jaka manetka do fis
Jeśli zamontujesz od sedana to FIS będzie działał, ale nie będzie obsługi tylnej wycieraczki.Taka jest różnica. Sedan-bez obsługi tylnej wycieraczki Avant-z obsługą tylnej wycieraczki
-
Pompa wspomagania
Pasek dawno zmieniałeś.Jeśli tak to go wymień.I jeszcze jedno wiem że alternator ma mało wspólnego ze wspomaganiem, ale życie weryfikuje takie przypadki. Luźny pasek przy suchym, uszkodzonym łożysku alternatora daje właśnie taki efekt. Oczywiście łożysko pompy wspomagania też jest do weryfikacji ale to już chyba normalne.
-
[A4 B7 BRD] FIS oświetlenie dioda
Vag czyli program diagnostyczny.Podjedz na spot w Krakowie to chłopaki ci to zrobią